Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok aşkım hiç görüşmedik 🤔

Selam canım, @damlacik88 in oğlunda da anne karnında iken kist görüldü fakat bir sonraki kontrolde geçmişti dr geçici demişti üzülme çok kişi yaşıyor bunu hatta yanılmıyorsam @muallimezz de de olmştu galiba

Ohh Afiyet olsun canım 💛
Ben de artan pirinç pilavından kadın budu köfte ve yayla çorbası yaptım baya lezzetli oluyormuş ilk deneyişim

Canımm biz de özledik nerdesin Allaşkına 🤗 ben tedaviye başladığını düşünmüştüm,demek erteledin. Üzülme çünkü ilacın etkisi ertesi ayda da sürüyor ovü ile inşallah bu ay gebe kalırsın 🤗

Ohh süper yapmışsın hadi inşallah bu ay gebe kalırsın 🤗

Amann 😁 suni sancı almış biri olarak söylüyorum, doğunca herşey o an bitiyor, bir daha olsa bir daha yaparım diyorsun
Bebeğim erteledin değil ertelemek zorunda kaldin de😬😓 nasip böyleymiş artik birakmak yok yola devam 😂😂❤️🙏

Merhaba Buda transferimin 5.günü idrar testi var mı sizce gebelik paylaşırsanız sevinirim

Eklentiler

• 739586B1-B830-4A38-AEB0-41C64857B985.jpeg
    739586B1-B830-4A38-AEB0-41C64857B985.jpeg
    126,3 KB · Görüntüleme: 31
  • 781293F0-9C5A-49C6-A5FC-95B0E55ABE36.jpeg
    781293F0-9C5A-49C6-A5FC-95B0E55ABE36.jpeg
    106,1 KB · Görüntüleme: 30
Aaa dur bunu da es geçmeyeyim, enişteniz de formundaydı yine. Kayısı suyu al ki rahat lavaboya çıkayım diye gönderdim. Gitmiş 1 küçük meyve suyu almış gelmiş :KK70::KK70:
😂😂😂😂 Yarıldım sabah sabah sen dua et almış ya eli boş dönüp yokmuş deseydi 😂
Yok tatlım bugünle artık 13.güne girdim yani ayın17 sinde ovitrelle olmuştum artık etki meyli yoktur bence bugün 13.gün sabajih test yapayım.benimde bu arada 5.embriyosu
🤔 Ama dedinki bugün transferin 4. Günü, transferden 12-13 gün önce ovitrelle oldun. Nasıl o zaman bugün 13. Gün oluyor? Eğer ovitrellenin 13. Günüyse hala etkisi olabilir canım bünyeye göre vücuttan atılma süresi değişiyor ovitrelle nin
1 tane kayisida alabilirdi oyle deme😃
O da mümkün 😂
Bebeğim erteledin değil ertelemek zorunda kaldin de😬😓 nasip böyleymiş artik birakmak yok yola devam 😂😂❤️🙏
Durmak yok yola devam beybisi 😂
Günooooooooo :KK70: iki gündür sabaha yetişemiyorum bari Şimdikten yazayım
Güno bebişim 😂
Günaydın bebeğim 🤗
İyi gidiyorsun tatlım maşallah 🧿 kalan 4 ayı da böyle dengeli aldın mı tamamdır bu iş 🤗
Merhaba Buda transferimin 5.günü idrar testi var mı sizce gebelik paylaşırsanız sevinirim
Merhaba canım evet bariz çizgi var yukarıda kafamı karıştıran bir durum oldu onu sordum bir bakar mısın

Yok aşkım hiç görüşmedik 🤔

Selam canım, @damlacik88 in oğlunda da anne karnında iken kist görüldü fakat bir sonraki kontrolde geçmişti dr geçici demişti üzülme çok kişi yaşıyor bunu hatta yanılmıyorsam @muallimezz de de olmştu galiba

Ohh Afiyet olsun canım 💛
Ben de artan pirinç pilavından kadın budu köfte ve yayla çorbası yaptım baya lezzetli oluyormuş ilk deneyişim

Canımm biz de özledik nerdesin Allaşkına 🤗 ben tedaviye başladığını düşünmüştüm,demek erteledin. Üzülme çünkü ilacın etkisi ertesi ayda da sürüyor ovü ile inşallah bu ay gebe kalırsın 🤗

Ohh süper yapmışsın hadi inşallah bu ay gebe kalırsın 🤗

Amann 😁 suni sancı almış biri olarak söylüyorum, doğunca herşey o an bitiyor, bir daha olsa bir daha yaparım diyorsun
bebiş bn kadınbudu köftyi çok çok severm çokta gzel olur annem sık sık yapardı bize afyt olsun :KK60:

X