Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oyy maaşallah haşmete ya yerimmm yerr🥰
Kelime öbeğini ne güzel söyleyebiliyor kız muhabbetlerde söylüyor muymuş öyle 🤭

Çok ilgilenince hakkını veriyorlar kuzum bizimki yeni daha öğretmeye çalışıyorum bende. Taktik versen biraz nasıl kolay öğrenebilir acaba 😌
Kuzum cinsi neyse YouTube da konuşma videoları var, video indir günde 3-4 kere dinlet ona. Aç videoyu TLF u yanına bırak. Mesela aşkım demeyi öğrenince aşk kuşu da der yani bir kelime öğrendiğinde aynı harfleri içinde barında başka kelimeyi ya da aynı heyeceyle başlayan bir kelimeyi çok rahat söyler. Mesela, Haşmet , haşmetin kaç versiyonunu söylüyor biliyor musun ? Haşmet,haşmoş,haşmoşko, haşmoşkoloşkooo, haşbok, haşmoşkomiç 😂😂😂
Ayy canım benim 😍 zaten beni çok iyi anlıcağını biliyorum 😂
Tabiki öyle anasın sen ana 😂

Kuzum cinsi neyse YouTube da konuşma videoları var, video indir günde 3-4 kere dinlet ona. Aç videoyu TLF u yanına bırak. Mesela aşkım demeyi öğrenince aşk kuşu da der yani bir kelime öğrendiğinde aynı harfleri içinde barında başka kelimeyi ya da aynı heyeceyle başlayan bir kelimeyi çok rahat söyler. Mesela, Haşmet , haşmetin kaç versiyonunu söylüyor biliyor musun ? Haşmet,haşmoş,haşmoşko, haşmoşkoloşkooo, haşbok, haşmoşkomiç 😂😂😂

Sultan papağanı bebeğim. Islıkla şarkı söyleyenler var bir video var onu dinletiyorum bize geldiğinden beri yarısını yapıyor mesela. birde iki üç kez peekaboo yaptım birgün kalktı kendi yapmaya başladı zeka küpü maaşallah 😁 ben çok acele ediyorum gibi ama öğrensin hepsini diye sanki biz bir defada öğreniyoruz herşeyi de 🤣

Ay yerim kız bende öyle yapayım madem iyi oldu bunu söylediğin 😌

Kuzu önce doymuyorlar yemekten yarım saat sonra hemen meyve 1 saat sonra çerez filan koyuyordum sonra midesi alıştı artık kendisi yemiyor 😁

Konuşuyor mu senin minnoş 😁
Kahvaltı nasıl yapıyosn canım. Yemek olayı olurda kahvaltıyı kurtaramam sanki🤣

Sultan papağanı bebeğim. Islıkla şarkı söyleyenler var bir video var onu dinletiyorum bize geldiğinden beri yarısını yapıyor mesela. birde iki üç kez peekaboo yaptım birgün kalktı kendi yapmaya başladı zeka küpü maaşallah 😁 ben çok acele ediyorum gibi ama öğrensin hepsini diye sanki biz bir defada öğreniyoruz herşeyi de 🤣

Ay yerim kız bende öyle yapayım madem iyi oldu bunu söylediğin 😌
Aynen canım Haşmet de böyle böyle cümle kurmaya başladı. Yakışıklı oğlum benim,canım oğlum benim,güzel oğlum benim,aşkım oğlum,eşşek seni,nerdesin sen,simge canım aşkım... Bak kelimeler hep aynı ama değişik değişik birleştirmeler

Canım zaten yemekte karbonhidratı pilavdan alacaksın kahvaltıda ekmekten.. erkek 3 dilime kadar yiyebilir. Enerjiyi nerden alacağız yoksa 😂
Hee tamam anladım kahvaltıda yicez😂 ben direk ekmeği sildim attım yaa sen öyle diyince hani almayınca bozulmazda çöpede atmış olmam kafasıyla 😂😂

Aynen canım Haşmet de böyle böyle cümle kurmaya başladı. Yakışıklı oğlum benim,canım oğlum benim,güzel oğlum benim,aşkım oğlum,eşşek seni,nerdesin sen,simge canım aşkım... Bak kelimeler hep aynı ama değişik değişik birleştirmeler
Yaa ne güzel kız maaşallah nazar değmesin sıpaya🤲 ne kadar sürede öğrendi kuzu?

bende dahada uğraşayım bakalım sürekli konuşuyorum kendileriyle ama 😁

Hee tamam anladım kahvaltıda yicez😂 ben direk ekmeği sildim attım yaa sen öyle diyince hani almayınca bozulmazda çöpede atmış olmam kafasıyla 😂😂
🤗 Canım tam tahıllı kare ekmeklerden al buzdolabına koy kahvaltıda 2 sana 3 kocine çıkar 🤗 hem daha faydalı hem bayatlamıyor
Yaa ne güzel kız maaşallah nazar değmesin sıpaya🤲 ne kadar sürede öğrendi kuzu?

bende dahada uğraşayım bakalım sürekli konuşuyorum kendileriyle ama 😁
Aldığımda 3 aylıktı kuzum şimdi 13 aylık 🤗💛güzel oğlum benim

haşmoşkoloşkooo
En guzel bunu diyoo😁

X