Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet kuzum biliyorum gebeliklerde 4. Aya kadar full tecrübeliyim de sonrasını göremedik bir türlü

Aynen bir de ben alıştım bu karantinalardan evde olmaya

Hobi binevi
Bende valla ev kuşu oldum çok güzel hobi oldu
Ay yine biieyler olmuş birisi özel bölgesini çekip atmış yüzü müzü gözüküyormuş
Dedikodu getirdüm

Aramıza hoşgeldin direk septum var histeroskopi yolu göründü sana. Rahmin ters üçgen gibi durması gerekiyor ameliyat sonrası
Kaçışım yok o zaman Lari bende acayip korkarım ya, iğneden bayılmışlığım var. Neyse sağlık olsun Allah dermansız dert vermesin

Silmişler silmişler
Bu gözler daha neler görecek acaba . Görmedim ben de anlatılanlar pek bir iğrenç
Kaçışım yok o zaman Lari bende acayip korkarım ya, iğneden bayılmışlığım var. Neyse sağlık olsun Allah dermansız dert vermesin
Hiççç korkma serum takar gibi damar yolu açıyorlar uyuduğunu fark bile etmiyorsun çok konforlu bir işlem uyandığında adet sancısı gibi oluyor zaten ertesi güne o da kalmayacak inşallah. ameliyat sonrası birkaç saat dinlendirip taburcu olacaksın yürüyerek çıkacaksın hastaneden
Bu sefer sonuna kadar yaşayacaksın inşallah valla benim de 4 cü gebeliğim ama ilk kez yaptırdım
AA elifim benim de 4. Bu. İnşallah bu defa ikimiz de sonuna kadar gideriz. Rabbim sağlıklı evlat gebelik ve doğum nasip etsin inşallah

Amin inşallah canım. Rabbim bu kez yüzümüze gülsün.

Bende görmedim anlatılanlara şok oldum bizim gözler masum hala

Canım benim ne kadar pozitifsin Gözümü korkutmayayım ben o zaman çok acı olur mu diye

Canım benim ne kadar pozitifsin Gözümü korkutmayayım ben o zaman çok acı olur mu diye
Hiç acı olmuyor canım .bende endikasyon gelişmesine rağmen çok şükür rahat geçti ve yürüyerek çıktım hastaneden . Bunlar seni rahatlatmak adına yazılanlar değil canım aynen böyle olduğundan yazdım

Teşekkür ederim Lari, birebir başına gelen biri anlattığı için bunları biraz daha rahatladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…