Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Folik asit verdi canım pazartesi tekrar çağırdı hsg filmimi ve sperm testi sonuçlarını istedi sonra aşılamaya bakarız dedi adetim evet
Yavru sen şuan adetsen pazrt. Kontrol varsa o zaman bir sonraki adette mi tedavin başlayacak? 2. İhtimal ilaçsız doğal büyüyen yumurtana aşılama yapacak fakat 1 yumurta ile şansın azalıyor
Kizlar kan sonucu cikti sukur 14.gun 478 insallah saglikla devam eder:KK66:
Maşallah canım benim inşallah herzaman böyle sağlıkla ilerler Rabbim kucağına aldığının haberini alacağımız günü de nasip etsin 🤗💛
Yok canım o transferden sonraki ilk dakikalarda kaldırdım ben kafamı o anda kızdılar ben ne biliyim 😂 saatte 15 dkka turla dediler bugün çok yapamadım onu fakat dün çok uyuyamayınca bugün yoldan geldiğimden beri uyuyorum yorulmuşum sadece ev süpürme yoracak işler yapma dedi hemşire kahve falan çoğu yasaklıyor günde 1 içebilirsin dedi o biraz kafama takıldı kahveyi çok severim içsem mi içmesem mi 😂yemek falan yapabilirsin dedi
Anladım kuzu ben de onu diyorum Dr transferi yaptı, hayırlı olsun dedi ayakları çataldan indirdim doğruldum ellerini sıktım ayağa kalktım 😂 benim Dr um un istediği buydu, sen hasta değilsin sakın yatma rutinin neyse böyle devam et dedi. Kahve De içtim valla. Transferden önce de içtim sonra da içtim. Dr um herşey serbest dedi 😁 ben çok rahat geçirdim hiç kasmadım 😁

Yavru sen şuan adetsen pazrt. Kontrol varsa o zaman bir sonraki adette mi tedavin başlayacak? 2. İhtimal ilaçsız doğal büyüyen yumurtana aşılama yapacak fakat 1 yumurta ile şansın azalıyor

Maşallah canım benim inşallah herzaman böyle sağlıkla ilerler Rabbim kucağına aldığının haberini alacağımız günü de nasip etsin 🤗💛

Anladım kuzu ben de onu diyorum Dr transferi yaptı, hayırlı olsun dedi ayakları çataldan indirdim doğruldum ellerini sıktım ayağa kalktım 😂 benim Dr um un istediği buydu, sen hasta değilsin sakın yatma rutinin neyse böyle devam et dedi. Kahve De içtim valla. Transferden önce de içtim sonra da içtim. Dr um herşey serbest dedi 😁 ben çok rahat geçirdim hiç kasmadım 😁
Ayy ne güzel yok beni yarım saat yatırdılar 😂

Ayy ne güzel yok beni yarım saat yatırdılar 😂
😁 Canım ameliyathanede n çıkınca eşim kişisi tarafından aynı baskıyla karşılaştım yaklaşık 1 saat hocanın gelmesini bekledik. Hoca gelince ve eşime anlatınca çok şükür o durumdan da azad oldum 😂 Allah yardımcın olsun😂
Günaydınnnnnnn :KK6: :KK6: :KK6: :KK6: :KK6: :KK6: :KK6: :KK200:
Naber fıstık 🤗

😁 Canım ameliyathanede n çıkınca eşim kişisi tarafından aynı baskıyla karşılaştım yaklaşık 1 saat hocanın gelmesini bekledik. Hoca gelince ve eşime anlatınca çok şükür o durumdan da azad oldum 😂 Allah yardımcın olsun😂

Naber fıstık 🤗
İyiyiz çok şükür canım :KK6: Siz de iyisiniz değil mi:KK36: Çarşamba günü minik bir lekelenme oldu geçti bahaneyle bebişi bir gördük ama sorun yokmuş, artık 16nisanda kontrolüm var meraktan çatlayarak bekliyorum canım:KK70: Gittiğimde genetik testi soracağım, 11. hafta başında kan vermeyi düşünüyorum.Yaştan dolayı korkuyoruz,aslında ben belki ikili testi bekleyebilirdim bilmiyorum ama eşim de çok pimpirik beni gaza getiriyor:KK70:

X