Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzu doğal yumurtana mı yapacak acaba 🤔 Dr lar da bir cins . Sormadın mı ilaç yazmayacak mısınız ne zaman kontrole geleceğim diye adet misin şuan

Annem bende canım yarın hiç kalkmayacağım o halledecek kadın da her hafta gelecek artık ben bir daha dokunmayacam mahfoldum

🤭🤭🤭 Kuzu ben normal ev temizliği yaptım kadına cam sildirdim koltukları sandalyeleri sildirdim halıları kaldırdı süpürdü sildi geri açtı filan bu tip şeyleri ben yapamıyorum o yüzden ona yaptırdım 😁 ama artık her hafta gelecek o her geldiğinde başka yeri yapar böylece heryer hep temiz olur
Folik asit verdi canım pazartesi tekrar çağırdı hsg filmimi ve sperm testi sonuçlarını istedi sonra aşılamaya bakarız dedi adetim evet

Kuzum iyi geçmesine çok sevindim artık testi bekleyeceğiz 🤗❤️ pozitif göreceğiz inşallah. Merak etme ben araba filan da kullandım kasislerden geçtim birşey olmadı etkilemez öyle
İnşallah canım benim 🙏 Rabbim kimseyi evlat hasretiyle sınamasın herbirimizin yüzünü güldürsün inşallah 🙏 ❤️

k kız sen hasta değilsin yatma sakınkan dolaşımı transferden sonra çok önemli benim Dr um hareket et dedi bana
Yok canım o transferden sonraki ilk dakikalarda kaldırdım ben kafamı o anda kızdılar ben ne biliyim 😂 saatte 15 dkka turla dediler bugün çok yapamadım onu fakat dün çok uyuyamayınca bugün yoldan geldiğimden beri uyuyorum yorulmuşum sadece ev süpürme yoracak işler yapma dedi hemşire kahve falan çoğu yasaklıyor günde 1 içebilirsin dedi o biraz kafama takıldı kahveyi çok severim içsem mi içmesem mi 😂yemek falan yapabilirsin dedi

Yok canım o transferden sonraki ilk dakikalarda kaldırdım ben kafamı o anda kızdılar ben ne biliyim 😂 saatte 15 dkka turla dediler bugün çok yapamadım onu fakat dün çok uyuyamayınca bugün yoldan geldiğimden beri uyuyorum yorulmuşum sadece ev süpürme yoracak işler yapma dedi hemşire kahve falan çoğu yasaklıyor günde 1 içebilirsin dedi o biraz kafama takıldı kahveyi çok severim içsem mi içmesem mi 😂yemek falan yapabilirsin dedi
Bak bu olmamış. Yemek yapabilirsin denilir mi hiç :KK70: eşimin bunları duymaması şart. Çünkü aşırı naz yapma planındayım 😂😂

Canim benim heyecanli bekleyis basladi😍ben cay kahve sonuc alana kdr icmemeye calistim ananas avakado cig kuruyemisler cekirdekli karauzum kabak cekirdegi her sabah yumurta yiyeblrsen balik bunlari yemeye calistim ilk uc gun yorma kendi cok insallah hayirli guzel sonuclar alacaksin😍

Canim benim heyecanli bekleyis basladi😍ben cay kahve sonuc alana kdr icmemeye calistim ananas avakado cig kuruyemisler cekirdekli karauzum kabak cekirdegi her sabah yumurta yiyeblrsen balik bunlari yemeye calistim ilk uc gun yorma kendi cok insallah hayirli guzel sonuclar alacaksin😍
Evet canım 10 gün nasıl geçer bilmiyorum eşimde test gününe kadar yapmıcaksın diye söz verdirdi🙈🙈 avakado hariç yiyorum canım onu hiç yemeyi beceremedim ben yaa 😂 bugün biraz yol yordu canım sarsılmıyım diye kendimi kasarken ondan genellikle yattım canım 😂

Bak bu olmamış. Yemek yapabilirsin denilir mi hiç :KK70: eşimin bunları duymaması şart. Çünkü aşırı naz yapma planındayım 😂😂
Yok yok hemşireye önceden dersin ben yemek yaparken çok efor sarfediyorum yapamam diye 🙈🙈 yaa benimkide masa topluyor bugün gelince mehter marşıyla daha ilk gün 10 güne kadar nolur bilmiyorum 😂😂

Evet canım 10 gün nasıl geçer bilmiyorum eşimde test gününe kadar yapmıcaksın diye söz verdirdi🙈🙈 avakado hariç yiyorum canım onu hiç yemeyi beceremedim ben yaa 😂 bugün biraz yol yordu canım sarsılmıyım diye kendimi kasarken ondan genellikle yattım canım 😂
Iyi yapmissin uyumak iyidir yardim etcek biri varsa ev isi ve yemek konusunda iyi olur tatlim :KK66:

X