Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eh kolay değil bugün büyük buluşma var 😍😍😍

Canım senin yerinde olsam kaynanamı madem sana karşı bu kadar iyi ve samimiler bir annem gibi görür kızı gibi derdimi ona anlatırdım. Sizden yana sıkıntım yok Allah razı olsun ama eşimle aramızda böyle bir durum var ve bu beni ruhen çok yoruyor artık onunla konuşman mümkün mü anne ? Filan de . Seninle konuştuğunu anlatmadan anneler bu konuya getirirler arayı bulurlar çünkü bence sen eşinle konuşarak bunu halledemezsin ama anne oğlunun kendisine olan düşkünlüğünü kullanarak bunu halledebilir ayrıca @masalımsensin e de katılıyorum bak ben kaç kere düşük yaptım? 3 yıl oldu pes etme kuzum

🤗🤗❤️❤️❤️❤️ Feda olsunnn bebitoya

Oyyy 😍 yer onu Simge teyzoşu foto çekerlerse at bana merak ediyorum minnoşu

Güzel arkadaşım benim çok seviyorum kız seni 🤗

Ahahah pis birşey mi yedin 😂

Hayırlısı olsun kuzum benim zamanı geldiğinde doğacak 🤗❤️

Kuzum her kapta belirli bir adette embriyo donduruyorlar diyelim ki 2 tane var bir kapta o kap çözdürüldüğünde 2 si de çözülüyor tek ya da çift transfer yapılıyor senin talebine göre geride kalanlar tekrar dondurulmuyor onlara geçmiş olsun

Canım çözülünce ölecek embriyo için uyarıyorlar bunu dondurmayı diye endişe etme hem zaten dondurmayı o kadar ilacı vücudumuz tekrar yüklenmesin diye yapıyoruz

Halloşum nasıl oldun 🤗 kocin napıyor

Bende seni seviyorum kuzucummmm :KK68:

Kuzum her kapta belirli bir adette embriyo donduruyorlar diyelim ki 2 tane var bir kapta o kap çözdürüldüğünde 2 si de çözülüyor tek ya da çift transfer yapılıyor senin talebine göre geride kalanlar tekrar dondurulmuyor onlara geçmiş olsun

Canım çözülünce ölecek embriyo için uyarıyorlar bunu dondurmayı diye endişe etme hem zaten dondurmayı o kadar ilacı vücudumuz tekrar yüklenmesin diye yapıyoruz
Aaa ne kadar değişikmiş prosedür... Öğrendiğim iyi oldu kuzum, ağzına sağlık teşekkür ediyorum :KK200: :KK15:

hayır canım dondurmaya ben 1000 tl ödemiştim çnkü 1 tane embriyo vardı. çözdürürkende 4500 ödedik hastaneye ilaçlar hariç. çoklu dondurma da nasıl oluyor bilmyrm tam. ayrı ayrı kaplarda donduruyorlar canım genelde bi kap içinde 2 embriyo oluyor benm bi tane vardı o çözülüp transfer oldu.
Çok iyimiş canım, teşekkürler bitanem :KK15: :KK200:

Kızlar selam size yine bir soruyla geldim.
27-28 mart 2 gün yumurtlama gördüm. 29 martta çatladı. Bugün covid testi yaptırdım önlem amacıyla ne olur ne olmaz diye gebelik testide yaptırdım ancak negatif çıktı.
Gebelik olsa bugün beta HCG çıkarmıydı pozitif? Yumurtlama tarihime göre hesaplarsam adetim daha önümüzdeki hafta pazartesi ya da salı olması gerekiyor sanırım. Nolur bana bişeyler deyin :KK43: Erken mi değil mi bilemedim. Ama yumurtlama tarihimden eminim.

Zaten hep kadınlar alttan alıyor çünkü erkekler kaç yaşında olurlarsa olsunlar aynı çocuk gibiler. Ben daha şimdiye kadar olgun erkek görmedim ya. Ama şu da var yani benle eşimden bahsedeyim ben ne zaman sevdiğimi hissettiysem o daha çok seviniyor ve daha çok seviyor sanki ama kızgın olduğumda alttan almaz illa geri ben açıklayacağım durumu bundan dolayı kızdım sana diyorum da öyle anlıyor. O yüzden çocuk gibi sevmeye çalışıyorum napim 😊
Aynen canım erkekler çocuk gibiler.. Hatta geçen gün markete gittim bana Jelibon aldın mı diyor, gülesim geldi :KK70: Bir de benimkisi kedi gibi, seveyim istiyor. :KK68:

Güzel kalplerinizden öperim canlarim, Allah razi olsun🙏🏽
Aşılama yapıldı ultrasonla baktilar ayni zamanda, çok şükür güzel geçti. 15 dk uzandim, o sira öğle ezani okundu duami da ettim herkes için, nasip etsin inşallah 🙏🍀
Sağlıkla oluşsun embriyon, güzel haberler al inşallah canım. :KK200: :KK68:

27-28 mart 2 gün yumurtlama gördüm. 29 martta çatladı. Bugün covid testi yaptırdım önlem amacıyla ne olur ne olmaz diye gebelik testide yaptırdım ancak negatif çıktı.
Gebelik olsa bugün beta HCG çıkarmıydı pozitif? Yumurtlama tarihime göre hesaplarsam adetim daha önümüzdeki hafta pazartesi ya da salı olması gerekiyor sanırım. Nolur bana bişeyler deyin :KK43: Erken mi değil mi bilemedim. Ama yumurtlama tarihimden eminim.
canım daha yumurtlamanın üzerinden 11 gün geçmiş henz erken bence biraz daha beklemen gerekiyor inşallah bebişin seninledr :dua:

Güzel kalplerinizden öperim canlarim, Allah razi olsun🙏🏽
Aşılama yapıldı ultrasonla baktilar ayni zamanda, çok şükür güzel geçti. 15 dk uzandim, o sira öğle ezani okundu duami da ettim herkes için, nasip etsin inşallah 🙏🍀
ayyyy kuzucummm hadii hayırlı ugurlu olsun gözn aydın döllenip bebişinnnn tutunsun güzelce sana dilerim ki 14 gün snra poztf haberleri buradan vermen nasip olur bayram yerine döndürürsünüz ramazan ayının yüzü suyu hürmetine allah kalbnizden geçeni nasip etsin :KK200: :dua: dkkt et kendne ama normal hayatına da devm et tm mı poztf ol

Yaklaşık 10 gün olmuş canım, sanırım biraz erken canım. Belki de gebelik var ama HCG düşüktür henüz..

Eh kolay değil bugün büyük buluşma var 😍😍😍

Canım senin yerinde olsam kaynanamı madem sana karşı bu kadar iyi ve samimiler bir annem gibi görür kızı gibi derdimi ona anlatırdım. Sizden yana sıkıntım yok Allah razı olsun ama eşimle aramızda böyle bir durum var ve bu beni ruhen çok yoruyor artık onunla konuşman mümkün mü anne ? Filan de . Seninle konuştuğunu anlatmadan anneler bu konuya getirirler arayı bulurlar çünkü bence sen eşinle konuşarak bunu halledemezsin ama anne oğlunun kendisine olan düşkünlüğünü kullanarak bunu halledebilir ayrıca @masalımsensin e de katılıyorum bak ben kaç kere düşük yaptım? 3 yıl oldu pes etme kuzum

🤗🤗❤️❤️❤️❤️ Feda olsunnn bebitoya

Oyyy 😍 yer onu Simge teyzoşu foto çekerlerse at bana merak ediyorum minnoşu

Güzel arkadaşım benim çok seviyorum kız seni 🤗

Ahahah pis birşey mi yedin 😂

Hayırlısı olsun kuzum benim zamanı geldiğinde doğacak 🤗❤️

Halloşum nasıl oldun 🤗 kocin napıyor
Tamam canım bu sefer özellikle yüzünü isteyeceğim beyefendi gösterir inşallah 😂 geçen sefer aklıma gelmemişti birinde de doktor çok uğraştı ama kapattı kendini. Yengeç burçları biraz utangaç oluyormuş 😊

LaRisaCca LaRisaCca kuzum ben buraya yazmıştım ama birdaha yazmak istedim...
Sizin de bildiğiniz gibi birçok kişi bu forumda bir umut ve/veya sorusuna cevap arıyor hatta acaba benimle aynı şeyleri yaşayan var mı diye siteyi o forum senin bu forum benim dolaşan arkadaşlarımız da var. Mucizevi veya zor bir şekilde hamilelik haberini alan güzel arkadaşlarım başkalarına da umut olması adına hikayelerini (paylaşmak isteyenler) aşağıda açtığım topikte kısaca paylaşabilirler mi?
*Larim sen de paylaşabilirsen cok mutlu olurum, tabi ısrar yok :KK200:

ayyyy kuzucummm hadii hayırlı ugurlu olsun gözn aydın döllenip bebişinnnn tutunsun güzelce sana dilerim ki 14 gün snra poztf haberleri buradan vermen nasip olur bayram yerine döndürürsünüz ramazan ayının yüzü suyu hürmetine allah kalbnizden geçeni nasip etsin :KK200: :dua: dkkt et kendne ama normal hayatına da devm et tm mı poztf ol
Hep pozitif tam pozitif 🤪😂 arada bir de hunim nerdeee😂😂🙈
Allah razı olsun kuzum, artık her akşam şafak sayacağız🤪🤷😂

X