Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hem de çok zıtız. Bülent Beye muayene için gittik biraz erken gitmişiz. Klinik yakınında da gratis var, bekleyene kadar buraya girelim mi dedim diyor ki biz ne amaçla geldik, sen ne derttesin
Seninde işine yarayacak şeyler var gel deseydin
Enişte bey amaç odaklı düşünüyor tasarruftan değil halbuki

Bas agrisi hormonlardan dolayi arada olabiliyor canim. Ama goz kararmasi genelde tansiyondan yada acliktan olur. O anda belki tansiyonun dusuyodur.tekrarlarsa doktorunla bi gorus.

Bebekler yarın ovitrelle cuma da nasipse aşılama olacak Ramazan öncesi rabbim nasip eder inşallah bayramda bayramı yaşatır bana
Cuma günü harika. Simgoş ve Duyguyu tam sela saatinde Meryem suresini okudum. İkisinin de oldu şükür. Senin de öyle okuyayım inşallah canım

Yumurta kontrolü oldu mu hiç peki batmalarla hissetmişsin ama test falan yaptırdın mı canım?
14. Gün civarı folikul yok demişti ama ondan 1 hafta sonra ovulasyon testinde pik gördüm tekrar gitmedim yumurta takibine gebelik de olmadı bu süreçte. Ama benim kürtajdan sonra yapışıklık olduğu için gebelik olsa da yerleşemezdi herhalde

Kendisini duydum bende ama daha temkinli derken? Çok aradayım bende tüp konusunda özellikle
Mesela şöyle benim çok ağrılarım oldu büyük ihtimalle ohss ydim ama hiç kontrol olmadı opu dan sonra, direkt transfere çağırdılar ama volkan hoca transfer öncesi kontrole çağırmış kan tahlili yapılmış falan.. eğer sıkıntı olursa transferi erteliyormuş bir de daha önce düşükleri ve negatif tüp bebek deneyimleri olduğu için kan sulandırıcı vermiş. Benim pıhtılaşma testinde 5 6 gende sorun çıktığı halde kan sulandırıcıya gerek yok dendi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…