Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dostinex i prolaktin için değil ohss için veriyorlar yani yüksek çıkmasa da ohss için vermiştir. Kaç folikul toplandı ki ohss belirtin var mı?
22 toplanmıştı canım o zaman vardı benim tedavim larilerle aynıydı ohss olduğu için iptal ettiler donmuş siklus yapalım dedi prolaktinide düşürüyor dostinex 3 4 ay ondan da çektim çünkü o zaman onu vermişlerdi belki etki eder mi dedim o zaman kullandığım

İstet kız 50 TL düşük alsak ne almasak ne almışken iyisini alalım bari böyle böyle akıllanır belki bunlar
Adam adana dönüşü biletlere bakıyor hiç uymayan saatte 10 lira eksik diye ona tav oluyor dedim bekleyip yemek yesen daha zararda olursun en iyisi 100tllik bileti al

Adam adana dönüşü biletlere bakıyor hiç uymayan saatte 10 lira eksik diye ona tav oluyor dedim bekleyip yemek yesen daha zararda olursun en iyisi 100tllik bileti al
Allah yardımcın olsun canım sende tam zıttısın belli ki haklısın beklerken onu al bunu ye derken bilet parasını bile geçer belki

Ben iyimm
Esim biraz idare eder istee buna şükur diyelim
Seninde yeni tedavin hayirli olsunn
Bu sefer melegine kavus
İnşallah eşinde yakın zamanda daha iyi olur. Sanırım ağır geçiriyor ama ilaçlar dinlenme falan derken atlatacaktır.
Çok teşekkür ederim inşallah bu defa da pişman olmam

Hem de çok zıtız. Bülent Beye muayene için gittik biraz erken gitmişiz. Klinik yakınında da gratis var, bekleyene kadar buraya girelim mi dedim diyor ki biz ne amaçla geldik, sen ne derttesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…