Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cuma günü harika. Simgoş ve Duyguyu tam sela saatinde Meryem suresini okudum. İkisinin de oldu şükür. Senin de öyle okuyayım inşallah canım ❤️
Yaaaaa o güzel kalbinden öperim gözlerim doldu Allah razı olsun canım benim 🙏😢 tez zamanda hepimize nasip etsin inşallah

14. Gün civarı folikul yok demişti ama ondan 1 hafta sonra ovulasyon testinde pik gördüm tekrar gitmedim yumurta takibine gebelik de olmadı bu süreçte. Ama benim kürtajdan sonra yapışıklık olduğu için gebelik olsa da yerleşemezdi herhalde
Anladım, evet yapışıklık, perde, rahim şekli bebeğe yer bırakmıyor o sebeple tutunamıyor, tutsada düşme ihtimali çok çok yüksekmiş. Histereskopi sonrası gebelik olma ihtimalide çok yüksek diyorlar ama bekleyecek mi Bülent hoca acaba?

Benim amh düşük çıkmış ki ultrasonda da 5-6 tane solda 2 - 3 tane sağda yumurta gördü yaşıma göre azmış sayısı. hemşire ile konuştuk ilaçlarla sayıda ve kalitede yükselen çok hastamız var dedi.

Mesela şöyle benim çok ağrılarım oldu büyük ihtimalle ohss ydim ama hiç kontrol olmadı opu dan sonra, direkt transfere çağırdılar ama volkan hoca transfer öncesi kontrole çağırmış kan tahlili yapılmış falan.. eğer sıkıntı olursa transferi erteliyormuş bir de daha önce düşükleri ve negatif tüp bebek deneyimleri olduğu için kan sulandırıcı vermiş. Benim pıhtılaşma testinde 5 6 gende sorun çıktığı halde kan sulandırıcıya gerek yok dendi

Benim kıytırık doktor bile verdi kan sulandırıcıyı ki pıhtılaşma testi falan yoktu. Şu an şaşırdım tüpte genelde veriyor doktorlar diye biliyorum. Kime yaptırmıştı canım sen Tüpü? Seninki neden öyle yaptı acaba?

Ayrıca Bülent hocada yapıyordur bunları volkan hocayla aralarındaki fark ne onu merak ediyorum ben açıkçası.

Benim kıytırık doktor bile verdi kan sulandırıcıyı ki pıhtılaşma testi falan yoktu. Şu an şaşırdım tüpte genelde veriyor doktorlar diye biliyorum. Kime yaptırmıştı canım sen Tüpü? Seninki neden öyle yaptı acaba?

Ayrıca Bülent hocada yapıyordur bunları volkan hocayla aralarındaki fark ne onu merak ediyorum ben açıkçası.
Bülent hoca vermemiş canım. Doktoru oydu

X