Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Pozitif oldu değeri yükseliyor o da Bülent hocanın eski hastası, onda negatif aldı 2 kere. Negatif olmasından değil de onda da pıhtılaşma falan vardı hoca önemsemedi o yüzden bıraktı 😁
aklın çelinmekte çok haklısın bu durumda. Bilemedim ki şimdi. Volkan Bey'i denemediysen onu dene canım

halloş korona bitince de kavgası devam ediyor. dayımlar oldu, haklı olarak çok endişe ediyor hanımı için. Eşime diyorum ben senin yüzünden oldum ama sen çok üzülmedin bana :KK70::KK70:diyor ne yapmam lazımdı çok üzüldüğümü göstermem için:KK70:
Bende ediyorum inankii
Enn pozitif gunumdee sana baktim diyorumm😁
Bana bakicagi zamanda hastanelik oldu namussuz
:KK70:

hala var ama gitgide silikleşiyor canım. Ovu koyulaşmış o niye acep
Bilmiyorum canım ovü testinde koyundan bir an silikleşmiş ya o gün biraz fazla su içtim o yüzden sanırım.. Gebelik testi aslında bugün daha belirgindir dünkü daha belirgin gibi çıkmış ama o kurulduğu için birazda

kuzum yok aç kalmıyorum hiç bi zmn küçük ara ögünlerimde var yemeyince direk midem bulanıyor ztn. blmyrm şekerime tansiyonuma bakılmıştı bir sorun çıkmadı netten araştırdıgım zmn bazı kadınlarda yapıyormuş dün eczaneye götürdüler hmn beni tansiyonum iyi çkmıştı bugnde tekrarladı yarnda olursa gidicm bkıyım
Dikkat et canım ya hamilesin diye dedim direkt git doktora diye ihmale gelmez aman diyim. Vaktin varsa hemen git en azından için rahatlar

Bana co q10 ve astalife verdi dhea yi galiba rezervi az olanlara veriyor. İlk birkaç ay yumurtlama ağrısı gibi batmalar hissediyordum bir kanlanma hareketlenme oldu sanki. Uzun süre kullandım ama pahalı olduğu için başka marka yine 200 mg co q10 ve astaksantin içeren omega 3 aldım onları kullanıyorum
Yumurta kontrolü oldu mu hiç peki batmalarla hissetmişsin ama test falan yaptırdın mı canım?

Son 1 dal astalife im var 😂 tedaviye başlarsam içeceğim. Bu arada bi arkadaşım acıbademde volkan hocaya gitti daha temkinli yaklaşıyor diye çok aklımı çeliyor. Son ana kadar karar veremeyeceğim herhalde 🤦‍♀️
Kendisini duydum bende ama daha temkinli derken? Çok aradayım bende tüp konusunda özellikle

X