Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum 8 yumurta oluştu 5i olgun 3ü döllendi 3.gün donduruldu. Az yumurta olduğu için riske atmayalım ve rahimle daha çabuk buluşturalım falan dendi.
Ozan belki sana iyi gelecektir nasibin ozandadır. Bir noktadan sonra nasip kısmet devreye giriyor. aklını karıştırmak istemiyorum bunlar benim deneyimlerim oldu . O yüzden sen transferine odaklan iyiyi düşün bol dua et. Allah korusun hiç istemem ama ola ki transferin tutmazsa o zaman düşün bunları önünde iki haftan var nasipse

gaz belirtidir canım bzde de oldu ama tek başına bir belirti degildir dinleme kendini çok fazla akışına bırak inşallah bebişin sennledir
amiiiin canım inşallah ama çok ta umutlanmak istemiyorum çünkü ishalim de var dünden beri.büyük ihtimalle gaz ondan da olmuş olabilir diye düşünüyorum üşüttüm mü ne yaptım anlamadım

4.5 yılı geride bırakmış biri olarak söylüyorum ki böyle olması gerekmiş böyle olmuş. Şu anı yaşamaya çalış dediğim gibi transferine odaklan sakın ha ümitsizliğe kapılma. Transfer sonucuna göre de bir yol çizersiniz. Sonuç belli olana kadar umudunu yitirme

Mozaikten de nefret ediyorum canım aşırı paracı biyer para için herşeyi yapar orası benim rahim dışında 3 tane miyomum var canım 2 buçuk 3 ve 3 buçuk cm boyutları kendi doktorum hiçbi engeli yok dedi ameliyata hiç gerek yok diyordu bundan önce bikaç yere daha gittim onlarda aynı şeyi demişlerdi mozaikte aşılama yaptırdım 2 kez adam zaten o kadar salla pati gitti ki benim pcos görünümü varmış yumurtalarımda o bana yumurtalarım sorunlu gibi davrandı ve 1 ve 2 yumurta geliştirebildi benim oysa klomenle bile daha çok gelişiyordu hep moralimi bozdu sonra ümit zeteroğlunu netten araştırdım dur gidiyim dedim adamı o kadar bekledim ki 3 saat falan baktı hemen ameliyat ve açık ameliyat dedi fiyat verdi sonra hemen tüp dedi biz şok olduk eşimle çünkü beklemiyorduk bunu ablamda benim ebe hemşire hemen ona sordum o sakın dedi açık ameliyat ne dedi laparoskopi yapılmalı dedi ki boyutları çok küçük dedi sakın yaptırma dedi sonra kendi memleketinde doktora sordum oda aynı şeyleri dedi ve rahime baskısı yok ki dedi ben ama çok kötü hissediyordum kendimi artık bi sebep bulunamadı çünkü bizde gebeliğe engel acaba o mu diye kendimi yedim hep sonra baktım biraz çevreme sordum herkes o hastanenin çok paracı ve iyi olmadığını dedi kuzum

Kızlar günaydınnnn,

Benim 29'unde yumurtlama oldu ve 2-3 gün kasık ağrısından sonra kasık ağrıısı bitti göğüslerim hasssaslaştı ve göğüs uçlarım kaşınıyor çok dünden beride geçmeyen bir bel ağrım var. Kendi kendime ümitlenmekte istemiyorum ama sizede ssormak istedim. He bide kremsi akıntım var hepsi bir olunca tedirgin oldum yani. İnsan heveslenmekte istemiyor herşeye hazırlamak istiyor kendini ama bi tarafımda acaba mı diyor? Bunlar güzel haber belirtisi olabilir mi ??

Sen taze transfer oldun o zaman canım ya merak etme kafamı karıştırmıyorsun ben şimdi çok havalara uçmak istemiyorum açıkçası hatta idrar testi falan yapmayı planlamıyorum hani %60 70 arası tutma ihtimali fakat bunun %30 40ını hiç unutmak istemiyorum yoksa fena çakılırım canım o yüzden bunlar benim kendi planlarım dediğin gibi iyi gelir ve olumlu sonuç alırım senin adına histereskopi olacağın için üzülmedim en azından canım nedenin belli olmuş oldu şimdi daha sağlam adım atacaksın ve güzel bi sonuç alcaksın Allahın izniyle boşa kürek çekmiceksin

Yok canım ümitsizliğe kapılmıyorum bu tedavinin başında çok kapılıyordum şimdi geçti o çok şükür ben elimden geleni yaptım gerisi artık dediğin gibi biraz doktor biraz nasip işi

Kesinlikle öyle. Transfer sonucuna göre k konuşuruz canım inşallah pozitifi alırsın. Bu senin gördüğün gibi doktor müsveddelerine bütün paramızı versek yine de yetmiyor onlara.

Allah hakkımızda hayırlısını versin canım. En güzeli en hayırlısı neyse o olsun inşallah canım benim

Günaydın anlattıkların belirti olabilir canım neden olmasın Sabredebiliyorsan 14günü bekle ama edemiyorsan bence 10-11günden sonra başla testlere

beybiiiiiiiiii nasılsınn herşey yolunda mı ne var ne yok göbüşler bizde ortalama ne zmn çıkar bizi neler bekliyor bahsetsene bize de
duyguşum iyiyiz çok şükür. bugun kontrolden çıktık. her şey yolunda görünüyor. 2 haftaya düşürdük kontrolleri .göbüşlerin büyümesine gelirsek ; ben biraz tombiş olduğum için ilk üç ay kilo almamaya çalış dedi doktorum. bende onu dinledim . hiç kilo almadım. sonraki 4 ve 5. aydada çok anlaşılmıyordu. ama 6. ayda birden göbişim ortaya çıktı diyebilirim. ki çok da kilo almamış olmama ragmen. şimdi bebek büyüdükçe düzenli olarak büyüyor. ama kilon yoksa normalde bunun için endişelenme.ilk aylar aylık 1 1.5 kilo alman normal canım. ki güzel beslenin ki bebek sizi sömürmesin. sonra kan değerleri vitamin değerleri falan çok düşüyor. sorularınız olursa burdayım kuzucum.
teocum , her nasip vaktine esirdir diye bi söz var . bu hepimiz için geçereli. geçen kv demişki zamanında yapsaydınız şimdi çoçuk 5 yaşında olurdu. sanki ben istesem istediğim zaman olacakmış gibi. o zaman başlayıpta olmasaydı tükenirdim herhalde diye düşünüyorum. şimdi sizin içinde vakti o zamanda değilmiş.ama vakti geldi artık ben inanıyorum.
Cikmadim canimm
Esimin akcigerde tutulum artmis biraz canim cok skldi.
halleycim üzülme canım. eşin iyi olacak allahın izniyle . sadece bu süreçte biraz yorulacaksızın. en azından hastanede kontrol altında. bakımı iyi . öyle düşün canım.

Canim benimmm Allah razi olsunnn
Dua ett inaallah cbk gecer evet sukur ordaa ama gel sor ben evdemiyim yerdemiyim goktemiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…