Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kenan serdar dolapçıoplu canım. Onu da çok tavsiye ettiler. Ama Bülent hoca epey giydirdi dün. Anlamadım ben bu işi ya 🤦‍♀️😒
İyiyi de kötüyü de söylüyor canım. Benim doktoru da tanıyor. İlk deneme dozları az kullanmış dedi. Ama histeroskopi ve laparoskopiyi iyi yapmış dedi

Sperme keçiboynuzu çok fayda etti canım. Bir de proxeed plus, solgar e vitamini, astamega kullandı. Bakalım ne olacak. Dur diğer şanssızlıkları da anlatayım 😂😂transferden 1gün sonra elazığ depremi oldu,hop otur hop kalk tutmadı. Tedavi aldığım hastane hasar aldı, hasta almadılar uzun süre. Özelde bir doktora randevu aldım tam gidecekken adam korona oldu ve maalesef vefat etti. Sonra Bülent hocaya randevu aldım o korona oldu, yine ertelediler. Ekimde gittik şükür. Kasım sonu da biz korona olduk
Ayyyy ne okudum ben böyle ya. İki defa okudum inanki canım benim Allah belkide sizi korumuş bazı şeylerden hep engelleyerek. İnşallah bu takviyelerle düzelmiştir canım ya. Çok geçmiş olsun bu arada virüsü de neyseki sağlıcakla atlatmışsınız💙

Sana şok oldum ama senden pek farkım yok gibi benimde 🤭 geçen sene aralıkta hamile kaldım 5.haftada öğrendik. Eşim aniden rahatsızlandı hastane köşelerinde rezillik yaşadık ve o ara hamileymişim bende. hiçbir belirti yoktu sadece kanama oldu adet gördüm. Öğrendik bir haftasına düştü zaten ki o hafta burada iyi bir deprem olmuştu. Ardından Bülent hocaya eylülde randevu almıştım kpss gireyim dedim sınav günü sabah erken çıkmamıza rağmen yolda kaldık araba dur kalktan hararet yaptı bir tarafımıza iyi bir masraf kaçtı afedersin 🤭🤭 Bülent hoca da benim randevu günümde korona olmuştu ona da gidemedik salak gibi burda tüp yaptık. Seninde o vakte denk gelmiş demekki o zamanlar sitede yoktum ben 😌

İyiyi de kötüyü de söylüyor canım. Benim doktoru da tanıyor. İlk deneme dozları az kullanmış dedi. Ama histeroskopi ve laparoskopiyi iyi yapmış dedi
Doz yüksek tutsa idi belki bir değil iki yumurta olurdu canım buda şansını artırırdı. Neyseki ameliyatın iyi olmuş tekra ameliyat düşüncesi beni geriyor açıkçası. Aynen Bülent hocayı sevdik bizde lakin unuttuğum şeyler oldu. Rahmi görünce onunda aklı gitti sinir oldu oda.

Ayyyy ne okudum ben böyle ya. İki defa okudum inanki canım benim Allah belkide sizi korumuş bazı şeylerden hep engelleyerek. İnşallah bu takviyelerle düzelmiştir canım ya. Çok geçmiş olsun bu arada virüsü de neyseki sağlıcakla atlatmışsınız💙

Sana şok oldum ama senden pek farkım yok gibi benimde 🤭 geçen sene aralıkta hamile kaldım 5.haftada öğrendik. Eşim aniden rahatsızlandı hastane köşelerinde rezillik yaşadık ve o ara hamileymişim bende. hiçbir belirti yoktu sadece kanama oldu adet gördüm. Öğrendik bir haftasına düştü zaten ki o hafta burada iyi bir deprem olmuştu. Ardından Bülent hocaya eylülde randevu almıştım kpss gireyim dedim sınav günü sabah erken çıkmamıza rağmen yolda kaldık araba dur kalktan hararet yaptı bir tarafımıza iyi bir masraf kaçtı afedersin 🤭🤭 Bülent hoca da benim randevu günümde korona olmuştu ona da gidemedik salak gibi burda tüp yaptık. Seninde o vakte denk gelmiş demekki o zamanlar sitede yoktum ben 😌
Si neler yaşamışsınız öyle gelmiş geçmiş olsun kızlar Rabbim uğraştırmadan evlatlarınızu nasip etsin🙏

Vermek zorundalar kuzum ben gidemedim eşim tek gitmek zorunda kaldı. İlaç dozları falan yazmıyordu verdikleri dosyada fakat hemşirenin verdiği kağıtta dozlar yazıyor ya bende olduğu için dosyaya kendim ekledim onları. 8 taneden 3 tanesi 3.gün donduruldu.
Canım 8 tane mi döllendi peki 3 tane mi neden 5. Günü beklemedi onu merak ettim ya zaten kağıdın kenarlarına yazıyor ya bazı şeyleri bizde eşimle baktık bi merak edip rahim filmi çektirdiğimde dosyaya o zaman gördüm

Demek ki canım. Vardır bir hayır. Sen hangi şehirdeydin.

Hanimlar 1 temmuzda histeroskopi ile septum ameliyati olmustum. Ameliyat sirasinda kuşgozu kadar bir delinme oldu ama dikis dahi atilmasi gerekmeyecek kadar minikti ve zaten hicbir sıkıntı da olmadan iyileserek sureci atlattim suan tup bebek ile hamileyim. Merak ettigim su ki ameliyatimi yapan dr dogumunu sezaryan yapmalisin dedi, normal dogumda israrci gorunce beni, rahmin patlar dedi. Acaba histeroskopi olup normal dogum yapan var mi? Tecrubelerinizi merak ediyorum
Bu konu hakkında fikrim yok ama doktorunuz sezeryan önermişse bir bildiği vardır insanların tecrübelerini merak etmişsiniz ama herkesin bünyesi , bedeni bir değil ki bence siz doktorunuzu dinleyin. 🙏🏻

Doz yüksek tutsa idi belki bir değil iki yumurta olurdu canım buda şansını artırırdı. Neyseki ameliyatın iyi olmuş tekra ameliyat düşüncesi beni geriyor açıkçası. Aynen Bülent hocayı sevdik bizde lakin unuttuğum şeyler oldu. Rahmi görünce onunda aklı gitti sinir oldu oda.
Aynen öyle canım. Bizde görüştüğümüzde şimdi başlamayacağız dedi ya ben geri kalan hiçbirşeyi anlamamışım. 😊Eşim anlatıyor çıkınca, sanki ben hiç orda değilmişim 😊

Demek ki canım. Vardır bir hayır. Sen hangi şehirdeydin.
İnşallah vardır bir hayır kuzum. iskenderun canım bende 💙

3 gün cezalı canım, olaylara karışmış
A ne olayı kız 😳
Aynen öyle canım. Bizde görüştüğümüzde şimdi başlamayacağız dedi ya ben geri kalan hiçbirşeyi anlamamışım. 😊Eşim anlatıyor çıkınca, sanki ben hiç orda değilmişim 😊
Beklemek diyince beynimizde şimşek çakıyor sanki yeterince beklemedim mi diye canım buda nereden çıktı oluyoruz 🤣

İnternette normal rahim şekilleri var onlarla kıyaslarsın kuzum. Benim bilgisayarda açılmadı cdler bakmamıştım ama sorunlu rahime normal rahmi yanyana koy bariz belli oluyor. Bülent hoca bugün gösterdi epeyde.
Ayrıca inşallah hiç gerek kal
Baktım kuzum şimdi normal duruyor gibi hafif yatık benim zaten inşallah canım inşallah ama eğer olmazsa bende burada zorlamıcam gidip güzel bi histereskopi olup öyle iyi biyerde yapıcam ben bi an bunalmayla hemen başladım canım hiç öyle aşırı araştırma imkanım olmadı hani labaratuvarını bilmiyorum açıkçası arkadaşlarımdan duydum ozanı o şekilde gittim hani aslında benim kafamda tüpte çok yoktu eşim çok istiyor başlayalım dedi başladık ozan bey aşılama neden düşünmüyorsun dedi tekrar dedi o zaman bidaha öyle ümitlenip üzülmek istemiyorum zaten denedim dedim eşim tüpü sordu başarı yüzdesi daha çok olduğunu duyduk ve öyle devamı geldi canım şuana kadar kötü bişey yaşamadım ozan beyde Allah yukarda ama artık yorgun hissediyorum kendimi kuzum 1 buçuk 2 yıldır hep ilaç hep ümit hep hayal kırıklığı ve paracı doktorlar Rabbim bu mübarek günlerde hepimizin dualarını kabul etsin canım hepimizin kucaklarını doldursun inşallah

günaydın kızlarrrrr.
vakit geçmiyor heyecan dorukta bende sizler nasılsınız.
bide 2 gündür nasıl gazım var nasıl ishalim anlatamam.bunlar belirti değildir demi🙈
gaz belirtidir canım bzde de oldu ama tek başına bir belirti degildir dinleme kendini çok fazla akışına bırak :KK45: inşallah bebişin sennledir

Sperme keçiboynuzu çok fayda etti canım. Bir de proxeed plus, solgar e vitamini, astamega kullandı. Bakalım ne olacak. Dur diğer şanssızlıkları da anlatayım 😂😂transferden 1gün sonra elazığ depremi oldu,hop otur hop kalk tutmadı. Tedavi aldığım hastane hasar aldı, hasta almadılar uzun süre. Özelde bir doktora randevu aldım tam gidecekken adam korona oldu ve maalesef vefat etti. Sonra Bülent hocaya randevu aldım o korona oldu, yine ertelediler. Ekimde gittik şükür. Kasım sonu da biz korona olduk
Teocum neler yaşamışsın böyle arka arkaya sıralanınca..Rabbim gönlüne göre versin tez vakitte minnoşuna sağlıcakla kavuş kuzum :KK200:

X