Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Canım hep o söylenenlerden ve doktor tavsiyesinden yola çıkarak Kenana gittik. Söylediğin gibi randevu zor alırdık. Düne kadar herşey normal diye biliyoruz Bülent böyle söyleyince filmi de görünce şok olduk. Burda herkes güveniyor inanıyor Kenana ama Kenan doğruysa Bülentte mi sıkıntı var yada ekranda gördüğüm benim rahim ise kenandan memnun kalanlar nasıl memnunlar benim gibi memnunlarsa 1 2 sene sonra çakılırlar biz gibi. Aklımda deli sorular anlayacağın sebze çorbası gibi oldum bildiğin bilmediğin her sebze var

Ya iyi olun bebeğim az kalmış kız kontrole de güzel haberler al kontrolde sende sıkı takipte miydin lariş gibi?

Aynen aynen ben hatta ondan randevu alacaktım ama çok geç verilince gitmedim bizim burda bi abla var oda zor gebe kaldı ve Kenan bey vesile olmuştu ve hala ona gidiyor kontrol için çok memnundu muayenesi sadece 300 tlimiş birde sen Antepte nerde yaptırdın canım tüp

Eklentiler

• images (4).jpeg
    42,7 KB · Görüntüleme: 15
  • images (3).jpeg
    38,9 KB · Görüntüleme: 13
  • images (2).jpeg
    12 KB · Görüntüleme: 13
yok canm ama bnm içim rahat etmiyor die 2-3 haftada bir gidiyorum aklım kalıyor snra sanki kötü bseyler olckmış gibi nednse anlamsız yani kuzu bnde anlamadm bn hiç gitmedm kenana bn araştırmada prof a gidiyordum ameliyatımıda o yapmıştı ama bn çok memnundum adam bana dgru düzgn tahlil bile yaptırmadn herşeyimi söylerdi keşke şimdi diorum yne gitsem ona ama işte hemen dönüş yapmıyor bnm elim altında hemen bulabilecegim bir doktor olması lazım bn anlamadım kme güvencz neye güvencez bn tüp bebek doktoruma da bu sfer çok güvendm sagolsun ilkinde böyle ilgilenmedi ama bunda çok ilgiliydi ve hiç bir kusur görmedi demek ki doktorumu iyi seçmişim dedm bnmde cnkü açık ameliyat geçmişim var

bence zor elde ettiğimiz içindir kontrol isteği. virüs olmasa hergün gidin derim de şimdik az gidin

valla bnde anlamadm cnm bnmde arkadaşlarım gitti memnunlardı gayette şaşkınlık içindeym.. ben nova fertil dç.ruşen atmaca da yaptırdım cnım

bence zor elde ettiğimiz içindir kontrol isteği. virüs olmasa hergün gidin derim de şimdik az gidin
valla bnmde virüs olmasa elimden glse 10 güne bir durmadn gidicem rabbim kmseye aratmasın aşko ama gerçekten zor oldu oluyor hala sizin için ama sabrın sonu selamet bnce dgru zmnı bekliyor vardır elbet bir nedeni sıra sizde güzel günler çok yakın.. bn yine haftaya pazrtesine randevu aldım

Çok normal bu tedirginliğin. Başkalarının armut piş ağzıma düş olarak ulaştığı evlatları biz ne imtihanlardan geçip ulaşıyoruz.

Araştırmada ali ulviyi diyorlardı birde o muydu yoksa senin doktorun kuzum?

İyiki bu defa çok güzel ilgilenmiş sana bebişinin gelmesinde vesile oldu

şener şen gibi kılık değiştirerek gideceksin bu gidişle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…