Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bezelye, pilav, salata
Simgeye ne oldu
Bugün perinatologta kontrolüm vardı, miniğim farkı kapatmış çok mutluyum edaecoo
Genetik test yaptırmayı düşünen ya da yaptıran var mı buralarda
Kuzuş Bn sana söylemiştim kapatır merk etme die bnmki de kapatmıştı Bn ikili tarama yaptırcm tek genetik yaptırmayı düşünmüyorum bbgm

Kuzuş Bn pazr günü çok kötüydüm kafamı kaldıramadm yastıktan bulantıdan dolayı bugn sabah biraz oldu öglen oldu bsyler yiyince geçiyor gibi ama ara ara yokluyor bnde de lekelenmenin geçmesine çok ama çok sevndm cnım bnm

Yaaaa kuzuş ciddi misin kim yapmıştı ameliyatını peki? Yani gebeliğe engel bir durummuymuş acaba ondan mı olmadı kafamda deli sorular var şu anda ama düzeltebilirse kendi bu süper Bi haber herşey düzeldikten sonra yapılması en mantıklısı en azndan artık sorunun ne oldugunu görmüş oldun umarım derdinin çaresi Bülent hoca olur bbgm

Aksam uzeri gittim gordum lariyii cok iyii
Beyti gommus bir porsiyon yaninda humus ve ayranlan
Pis seylerde gene gozu
Evet hatta akşama da yemek yiyemem iş o kdr gömmüş yani az önce bıraktığımda Antep fıstığı gömüyordu gayet iyi bakıyoruz kendine herşey de koymuşuz

Aa dosyanı alıp ona mı götürdün canım veriyolar mı öyle? Ozanın yazdıklarını mı embriyoloğun mu? Birde senin kaç yumurtan toplanmıştı 3. Gün dondurdu
Vermek zorundalar kuzum ben gidemedim eşim tek gitmek zorunda kaldı. İlaç dozları falan yazmıyordu verdikleri dosyada fakat hemşirenin verdiği kağıtta dozlar yazıyor ya bende olduğu için dosyaya kendim ekledim onları. 8 taneden 3 tanesi 3.gün donduruldu.

İnternette normal rahim şekilleri var onlarla kıyaslarsın kuzum. Benim bilgisayarda açılmadı cdler bakmamıştım ama sorunlu rahime normal rahmi yanyana koy bariz belli oluyor. Bülent hoca bugün gösterdi epeyde.
Ayrıca inşallah hiç gerek kalmaz böyle şeylere de sana iyi gelir palmiye

evet canım hasar testi

İlaçla falan düşüyor mu bu hasar durumu canım ya? Birde neye göre hasar testi istedi eşinden? Bize ameliyat olursam eğer olduğum gün eşim spermiyogram verecek ama hasar testi falan istemedi hiç aklımda olsun benimde.

Kuzum antakyada mozaikte idi. Üstten basık bir rahmim ve rahimde septum vardı. Rahim alanı daraldıkça bebeğin gelişeceği yer küçüldüğü için beslenemezmiş ve düşüklerde bu sebepten olurmuş ki bir düşük yapmıştım. Muhtemelen düşük sebebi bu dedi Bülent hoca. Hepsi halloldu biliyoruz biz. Üstüne geçen sene tekrar rahim filmi çektirdim buradaki ozan rahmin gayet iyi hiçbir sorun yok dedi meğer düzeltilmemiş, neye uğradığımızı şaşırdık. Allaha havale ettim hepsini.
İnşallah öyle olur bu şoku üzerimizden atalım bir yola çıkacağız nasipse

Orada olma zaten bence de adana düşünülebilir

Benim kürtajı yapan dr da normal ultrasonla bakıp tertemiz hiçbir şey yok demişti ama yapışıklık çıktı

Askolar ben uzun zamandan sonra annemlere yatıya denk geldim daha doğrusu bı tedaviye başlamamisken hatirliyormusunuz size bı kocakarı tedavisinden bahsetmiştim annem bugün yarın uygulayacak şöyle ki bı yazmayi belimin aşağısından geçirdi üste ayrı bı yazmayi katladı ve üstüne yünü bıraktı sonra günlük köy yumurtasını yünün üzerine döktü sadece sarılarını 2 yumurta yumurtayi da direk vücudumla temas şeklinde göbeğin hafif kaşığa doğru kısmina bıraktı sonra alttaki yazmayi hafif bağladı bu kadar maksat iltihabı falan alıyormuş

@LarRisaCca H halleycik C Capanin Gururu Teyom edaecoo

Son düzenleme:
LaRisaCca sen geleceksin ben olmayacağım biraz ara vermek istedim size haber vermek için geldim.
Hepinizi çok seviyorum çiçeklerim tez vakitte yavrularınıza kavuşun inşallah
Hamile olarak donersin en yakin zamanda insallah canim.
Teocum
Esimin karaciger enzimleri yuksek
Ve ates yapiyor vucudu
Saabah doktoru 3gun fln demis ama bilmiyoruzz
Halleycik esin iyi olacak canim. Sadece biraz zaman gerekiyor. Sabir ve dua ile. Allah sifa versin tez zamanda.
Topiğin yeni sezonunda biz hamileyiz artık sıra bizde
Valla LaRisaCca ve edaecoo dan sonra siraya koymustum ben C Capanin Gururu Teyom cumu. O yuzden sira sizde.
Eşim perşembe günü dna hasar testi verecek, ona göre şekillenecek seyrimiz. Heyecanla bekliyorum canım
Teocum sizin sonucu bende heyecanla bekliyorum. Bi baslasaniz bebis gelecek ben inaniyorum. Hayirli haberlerle insallah.

İnşallah canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…