Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Rahim ters üçgen şekilde olmalı hocaya güven.. benim kürtaj sonrası yapışıklığım vardı yine de hemen ameliyat etmedi bekledi düzelmeyince histeroskopi yaptı
Benim üstten basıklık vardı diğer doktor düzelttim dedi anlamadık biz bu işi aklım karıştı

Canım işini sağlama alması en iyisi kuzum boş yere üzülmek yerine

Ozan değil ama sonrasında ozan rahim filmi çekti bir sorun olduğunu dahi görmedi. Üstüne üstlük rahmin çok iyi falan dedi hatta kuzum
Anladım canım banada çekti bişey yok dedi inşallah öyledir yaa sen kötü durumlar geçirmişsin ama inşallah çok güzel ilerlicek artık canım

Anladım canım banada çekti bişey yok dedi inşallah öyledir yaa sen kötü durumlar geçirmişsin ama inşallah çok güzel ilerlicek artık canım
Evde bilgisayardan açılıyorsa kendin bak filmine canım. İnşallah rabbim bu durumdan hepimizi kurtarsın hayırlısıyla.

Bencede canım bi denemeden sonra olmuyorsa bencede canım histereskopi çok mantıklı bu embriyoları mı götüreceksin canım baştan mı başlıcaksın peki
Bir tane embriyo var ve Bülent bey konusunu dahi açmadı kuzum. Dosyamızı aldık yazdıkları herşey baştan sona saçma ki Bülent beyde aynı şeyleri söyledi.

Evde bilgisayardan açılıyorsa kendin bak filmine canım. İnşallah rabbim bu durumdan hepimizi kurtarsın hayırlısıyla.
Açılıyo canımda ben hiç anlamam bende şimdi deniycem olmadı histereskopi önermeseler dahi histereskopi yaptırcam canım burada değil tabi memlekete giderim onun için biyerde yabancı olmak kadar kötü bişey yok

Aa dosyanı alıp ona mı götürdün canım veriyolar mı öyle? Ozanın yazdıklarını mı embriyoloğun mu? Birde senin kaç yumurtan toplanmıştı 3. Gün dondurdu

Histeroskopi çok zor bi ameliyat değil olduğun şehirde de yapabilirsin, ben annem ve eşimle gitmiştim Bülent hoca anneni getirme bir daha dedi sonrasında ağrım ne kanama oldu ama kalkıp iş yapsan yaparsın o kadar rahattım

Yok canım zorlu olduğunu düşündüğüm için demiyorum ben hatayda yaşıyorum buranın yabancısıyım samandağda yaşıyoruz ama hatayda çoğu doktora gittim şimdiye kadar ama hiç biri tam anlamıyla benim %100 güvenimi kazanamadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…