Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Askolar ben uzun zamandan sonra annemlere yatıya denk geldim daha doğrusu bı tedaviye başlamamisken hatirliyormusunuz size bı kocakarı tedavisinden bahsetmiştim 😁 annem bugün yarın uygulayacak şöyle ki bı yazmayi belimin aşağısından geçirdi üste ayrı bı yazmayi katladı ve üstüne yünü bıraktı sonra günlük köy yumurtasını yünün üzerine döktü sadece sarılarını 2 yumurta yumurtayi da direk vücudumla temas şeklinde göbeğin hafif kaşığa doğru kısmina bıraktı sonra alttaki yazmayi hafif bağladı bu kadar 😁😁😁 maksat iltihabı falan alıyormuş

@LarRisaCca H halleycik C Capanin Gururu Teyom edaecoo edaecoo
Biliyor musun tam bugün aklıma bunu sormak gelmişti. Ne yaptın uyguladı mı diye? İnşallah ile yarar canım benim ❤️

Askolar ben uzun zamandan sonra annemlere yatıya denk geldim daha doğrusu bı tedaviye başlamamisken hatirliyormusunuz size bı kocakarı tedavisinden bahsetmiştim 😁 annem bugün yarın uygulayacak şöyle ki bı yazmayi belimin aşağısından geçirdi üste ayrı bı yazmayi katladı ve üstüne yünü bıraktı sonra günlük köy yumurtasını yünün üzerine döktü sadece sarılarını 2 yumurta yumurtayi da direk vücudumla temas şeklinde göbeğin hafif kaşığa doğru kısmina bıraktı sonra alttaki yazmayi hafif bağladı bu kadar 😁😁😁 maksat iltihabı falan alıyormuş

Dikkat ett kuzummm pismesinn etin🥰😁💩

Vermek zorundalar kuzum ben gidemedim eşim tek gitmek zorunda kaldı. İlaç dozları falan yazmıyordu verdikleri dosyada fakat hemşirenin verdiği kağıtta dozlar yazıyor ya bende olduğu için dosyaya kendim ekledim onları. 8 taneden 3 tanesi 3.gün donduruldu.

İnternette normal rahim şekilleri var onlarla kıyaslarsın kuzum. Benim bilgisayarda açılmadı cdler bakmamıştım ama sorunlu rahime normal rahmi yanyana koy bariz belli oluyor. Bülent hoca bugün gösterdi epeyde.
Ayrıca inşallah hiç gerek kalmaz böyle şeylere de sana iyi gelir palmiye🤲

İlaçla falan düşüyor mu bu hasar durumu canım ya? Birde neye göre hasar testi istedi eşinden? Bize ameliyat olursam eğer olduğum gün eşim spermiyogram verecek ama hasar testi falan istemedi hiç aklımda olsun benimde.
Bizim ilk denemede sadece tek embriyo yaşadı, o da tutmadı. Sebep spermde de olabilir diyerek istedi canım. Yani başarısız denemelerden sonra isteniyor. Keçiboynuzu kürleri ve takviyeler önerdi. Sayıda artış oldu bakalım hasara da fayda etti mi. Emin olmadan başlamak istemiyor Bülent bey. Arada bir de korona olduk iyice erteledi. Ona kalsa 6 ay beklemek istiyordu koronadan dolayı. Vur çarp 3-4 aya ikna ettim 😂😂

Kuzum antakyada mozaikte idi. Üstten basık bir rahmim ve rahimde septum vardı. Rahim alanı daraldıkça bebeğin gelişeceği yer küçüldüğü için beslenemezmiş ve düşüklerde bu sebepten olurmuş ki bir düşük yapmıştım. Muhtemelen düşük sebebi bu dedi Bülent hoca. Hepsi halloldu biliyoruz biz. Üstüne geçen sene tekrar rahim filmi çektirdim buradaki ozan rahmin gayet iyi hiçbir sorun yok dedi meğer düzeltilmemiş, neye uğradığımızı şaşırdık. Allaha havale ettim hepsini.
İnşallah öyle olur bu şoku üzerimizden atalım bir yola çıkacağız nasipse 🤲
kuzu mozaikte hangi doktora gittin pkii

kuuzşşş hadi inşallah şifa olur sanaaa rabbim bu yolda emek verenleri karşılıksız bırakmasın inşallah eğer işe yararsa yün siparişi alıp sat ticaret yaparsın :KK48: :KK48:

Hamile olarak donersin en yakin zamanda insallah canim.

Teocum 😍😘😘

Halleycik esin iyi olacak canim. Sadece biraz zaman gerekiyor. Sabir ve dua ile. Allah sifa versin tez zamanda.

Valla @LaRisaCca ve edaecoo edaecoo dan sonra siraya koymustum ben C Capanin Gururu Teyom cumu. O yuzden sira sizde. 😃

Teocum sizin sonucu bende heyecanla bekliyorum. Bi baslasaniz bebis gelecek ben inaniyorum. Hayirli haberlerle insallah.
beybiiiiiiiiii nasılsınn herşey yolunda mı ne var ne yok göbüşler bizde ortalama ne zmn çıkar bizi neler bekliyor bahsetsene bize de :KK45::spor:

kuuzşşş hadi inşallah şifa olur sanaaa rabbim bu yolda emek verenleri karşılıksız bırakmasın inşallah eğer işe yararsa yün siparişi alıp sat ticaret yaparsın :KK48: :KK48:
Amin inşallah asko köydeki herkes hemen hemen biliyor bu uygulamayı annem bı kaç kişiden duymuş kızına uygulamış sonra hamile kalmış falan tabi herşey nasip buda belki sebeb olur ❤️

Benim kürtajı yapan dr da normal ultrasonla bakıp tertemiz hiçbir şey yok demişti ama yapışıklık çıktı 🤦‍♀️
Ağzımı bozmak istemiyorum ama bunlar birde tıp yemini etmiş doktorlar 😒 sende zor vakitlerden geçmişsin anladığım kadarıyla bu zorluklar güzelliklerle bitsin inşallah 🤲
Bizim ilk denemede sadece tek embriyo yaşadı, o da tutmadı. Sebep spermde de olabilir diyerek istedi canım. Yani başarısız denemelerden sonra isteniyor. Keçiboynuzu kürleri ve takviyeler önerdi. Sayıda artış oldu bakalım hasara da fayda etti mi. Emin olmadan başlamak istemiyor Bülent bey. Arada bir de korona olduk iyice erteledi. Ona kalsa 6 ay beklemek istiyordu koronadan dolayı. Vur çarp 3-4 aya ikna ettim 😂😂
Anladım kuzum keçiboynuzu kaynatıp içmesi de faydalı diye biliyorum bende. Emin olmadan başlamaması daha iyi. Beklemek mi hayal kırıklığı mı dersen beklemek ve güzel sonucu alabilmek hayırlısıyla daha iyi olacaktır ne kadar zor olsa da.

Ay seninde üst üste gelmiş herşey ya. Bu zorlukların ardında güneş doğacak ama yakın zamanda inanıyorum 🤲 bize de dedi sperme ve amh göre bekleriz yada beklemeyiz diye 🤦‍♀️ amh verdim birde dün arada unutmuşum onu 3gün sonra imiş sonucu da. Koştur koştur gittik vermeye.

Ağzımı bozmak istemiyorum ama bunlar birde tıp yemini etmiş doktorlar 😒 sende zor vakitlerden geçmişsin anladığım kadarıyla bu zorluklar güzelliklerle bitsin inşallah 🤲

Anladım kuzum keçiboynuzu kaynatıp içmesi de faydalı diye biliyorum bende. Emin olmadan başlamaması daha iyi. Beklemek mi hayal kırıklığı mı dersen beklemek ve güzel sonucu alabilmek hayırlısıyla daha iyi olacaktır ne kadar zor olsa da.

Ay seninde üst üste gelmiş herşey ya. Bu zorlukların ardında güneş doğacak ama yakın zamanda inanıyorum 🤲 bize de dedi sperme ve amh göre bekleriz yada beklemeyiz diye 🤦‍♀️ amh verdim birde dün arada unutmuşum onu 3gün sonra imiş sonucu da. Koştur koştur gittik vermeye.
Sperme keçiboynuzu çok fayda etti canım. Bir de proxeed plus, solgar e vitamini, astamega kullandı. Bakalım ne olacak. Dur diğer şanssızlıkları da anlatayım 😂😂transferden 1gün sonra elazığ depremi oldu,hop otur hop kalk tutmadı. Tedavi aldığım hastane hasar aldı, hasta almadılar uzun süre. Özelde bir doktora randevu aldım tam gidecekken adam korona oldu ve maalesef vefat etti. Sonra Bülent hocaya randevu aldım o korona oldu, yine ertelediler. Ekimde gittik şükür. Kasım sonu da biz korona olduk

X