Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok şükür ya. Yaramaza bak sennn

@LaRisaCca Simgoş yok yemekleri ben alayım bugün Benim patetes püresi, et suyu çorbası (Paça gibi ama etli kemikle yapılmış), cacık
Bezelye, pilav, salata
Simgeye ne oldu
Bugün perinatologta kontrolüm vardı, miniğim farkı kapatmış çok mutluyum edaecoo
Genetik test yaptırmayı düşünen ya da yaptıran var mı buralarda

Kuzular nasılsınız belirtileriniz var mı ne durumdasınız @LaRisaCca melinda- kuzuş mide bulantıların devam mı Y yesilcayyy yeşilcim lekelenmen devam ediyor mu
Herkese merhaba edaecoo canım lekelenme durdu ama bulantılar başladı ataklar halinde geliyor limonlu su içiyorum biraz rahatlatıyor gibi sen nasılsın melinda- sevindim ultrason sonucuna sen nasılsın bulantılarla nasıl bala çıkıyorsunuz ?

Lekelenme durdu mu harika haberbulantı gün içinde devamlı oluyor, yemezsem daha kötü olduğum için tıkınıyorum sürekliLeblebi+nohut çok rahatlatıyor beni,sabah bulantıyla uyanıyorum anında rahatlatıyor şükür.Gün içinde de onlardan başka ayva, elma iyi geliyor.Suyumun içine limon ve nane koyuyorum yoksa çok midem bulanıyor.Kusacak kadar kötü olmuyorum bunları yaparsam,beni bu aralar en çok zorlayan şey baş ağrısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…