Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ses çıkarmayanlarda vardır mutlkaa ama pahalıdır diye düşünüyorum. Ama yürüyünce sıkıntı olmuyor ben hızlıca yürüyorum 😊 rica ederim ne demek 🤗
Eliptik bisiklet var bide seçeneklerimiz arasında onu alırız belki çünkü koşu bandında ben yürüsem eşim koşacak milleti başımıza toplamaylım durduk yere 😁🤭

Karışık canım. Aşılama, klomen, femara, tüp bebek. Tabiki sorabilirsin
Hipoluyum ben bu ay başlayamadık tedaviye hsg nin etkisiyle rahim duvarı çok kalınlaşmış 5. Günümde 8 mm ydi öbür aya bırakalım dedi. Öbür ayı sabırsızlıkla bekliyorum ama bir sorunum var hsg den sonra erken adet gördüm çok şiddetli bir ağrıyla 7. Gündeyim hala devam ediyor kanama adet sancım geçti ama sağ yumurtalığın olduğu yerde sürekli ağrı var kitlenip kalıyorum hareket ederken anlayamadın neyin nesi bu :KK43: sorun olsaydı 2 gün önce ultrasonda görürlerdi heralde. Hsg de sağ tüpten biraz az geçti deyip ikinci defa basınçla ilaç verdiler ona bağlıyorum ama bilemiyorum tabi tam olarak siz de yaşadınız mı hsg sonrası böyle şeyler iki büklüm yürümekten canım çıktı 2 gündür :KK43: normalde 17 olan e2 90 a çıkmış hsg den sonra bundan da kaynaklı olabilir bilemiyorum 😁

İlk denemen mi olacak canım
Evet canım geç evlendim ben. Üstelik hamile kalmaya çalıştığımdan berİ şiddetli regl ağrısı çekiyorum. Regl ağrısı ancak normaldekinden çok fazla kasık ağrısı kramp ve batma yaşıyorum. Önceden sadece karnım ağrırdı. Şimdi rahmim bile ağrıyor biraz ayakta kalırsam. Bacaklarıma kadar vuruyor ağrı. Bir gün önce reglden gebelik testi yapmıştım saatler sonra hayelet çizgiyi bile gördüm ama ertesi gün çok sancılı regl başladı.neden böyle oluyor bilemedim.

selam kızlar günaydın....
çok güzel bir hafta olsun inşallah hepimize :dua:
bugün iğnenin 10.günü sabah test yaptım etkisi geçti mi diye önce negatif çıktı sonra 6-7dk geçince çok çok silik ikinci çizgi gördüm.ilacın etkisinden mi yoksa ümitleneyim mi bilemedim.gerçi daha belli olması için erken değil mi?

selam kızlar günaydın....
çok güzel bir hafta olsun inşallah hepimize :dua:
bugün iğnenin 10.günü sabah test yaptım etkisi geçti mi diye önce negatif çıktı sonra 6-7dk geçince çok çok silik ikinci çizgi gördüm.ilacın etkisinden mi yoksa ümitleneyim mi bilemedim.gerçi daha belli olması için erken değil mi?
Günaydın 😊 Bence biraz erken yapmışsın testi cuma günü falan tekrarla istersen hem 14 15 gün geçmiş olur. Daha doğru bir sonuç alabilirsin diye düşünüyorum 💜

X