Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba 👋🏻 biz de eve koşu bandı almayı düşünüyoruz da alt komşuya ses gidiyor mu acaba koştukça pat pat pat? Bu ses meselesi yüzünden kararsız kaldık 🤭
Canım hiiiiç koşma aşamasına geçemedim ben 🤭 eşim koşuyor ve cok ses yapıyor. Sürekli kosmadıgımız icin şikayet gelmedi ama eminim ses gidiyodur. Yürüdüğünde sıkıntı olmuyo ama koşunca patpat gümgüm kesin gidiyor ses ben bile katlanamıyorum 😂

Canım hiiiiç koşma aşamasına geçemedim ben 🤭 eşim koşuyor ve cok ses yapıyor. Sürekli kosmadıgımız icin şikayet gelmedi ama eminim ses gidiyodur. Yürüdüğünde sıkıntı olmuyo ama koşunca patpat gümgüm kesin gidiyor ses ben bile katlanamıyorum 😂
O zaman heveslenmeden vazgeçelim biz 😂 teşekkür ederim 🤗

Kızlar merhaba iki tane 20 mm yumurta ile dün aşılamam oldu bugün akşama kadar birşey yoktu ama az önce sağ kasığımda böyle hafif hafif ağrı gibi batmalar oldu birazda tam ortada oldu aşılama ile hamile kalan var mı burda benim ilk aşılamam bu aşağıya eşimin yıkanmadan sonraki sprem soncunuda bırakıcam anlayan varsa yorumlayabilir mi birde bu hafif batmalar falan normal mi sizce

Eklentiler

• IMG_20210403_113102.jpg
    IMG_20210403_113102.jpg
    97,8 KB · Görüntüleme: 21
Kızlar merhaba iki tane 20 mm yumurta ile dün aşılamam oldu bugün akşama kadar birşey yoktu ama az önce sağ kasığımda böyle hafif hafif ağrı gibi batmalar oldu birazda tam ortada oldu aşılama ile hamile kalan var mı burda benim ilk aşılamam bu aşağıya eşimin yıkanmadan sonraki sprem soncunuda bırakıcam anlayan varsa yorumlayabilir mi birde bu hafif batmalar falan normal mi sizce
Ben aşılama ile ikizlere gebe kalmıştım canım

Bana histeroskopi yaptı en son. 2 ay sonra kontrole gel dedi şimdi onun için gideceğim. Her şey yolundaysa başlarız tedaviye. Benim kilo da vermem gerekiyordu pek veremedim 😐
bundan sonra herşey yolunda gider inşallah 😌 spor yapamıyoruz ki evde otur, otururken sıkıntıdan ye iç derken dahada şiştik 🤣

Ben aşılama ile ikizlere gebe kalmıştım canım
Evet seni biliyorum peki sende de böyle hafif batma oldumu böyle batmalar olunca umutlanıyorum ama sabah karın ağrım oldu öyle olunca da bütün umudum gidiyor aşılamadan sonra normal hayata devam ettin mi ben dün hep yattım sadece lavaboya gittim aşılamadan sonra da 20 dk yatirmislardi bu günde yavaş yavs ayaklandim zaten ağır iş yapmiyorum

Aşılamada yaşadığım belirtileri gün be gün not aldım. Hepimiz merak edip araştırmışızdır. Aşılamanın ilk günü ikinci günü belirtileri diye.. Belirtiler herkeste farklı olacaktır tabi ki. Ama sizlere fikir vermesi adına paylaşıyorum. Umarım hepiniz pozitifi görürsünüz :
1- Aşılamanın ilk günü. Gazım çok ve karnımda ağrılı şişlik var
2-Aşılamanın 2. Günü az hissedilir ve ara ara kasık ağrısı, gaz, karın şişliği
3-Aşılamanın 3. Günü göğüste hassasiyet, gaz, karında şişlik, aşırı nadir aralıkta kasıkta hafif ağrı, dudak ve dil kuruluğu
4-Aşılamanın 4. Günü.Göğüs uçlarında hassasiyet, göğüslerde ağrı. Kasıklarda ilk günlere göre daha belirgin ağrı, yoğun sıvı beyaz renk akıntı,sürekli dudak ve dil kuruluğu.
5-Aşılamanın 5. Günü.Göğüs uçlarında hassasiyet, göğüslerde ağrı. Sırt ağrısı , sarıya dönük renk akıntı,yorgunluk
6-Aşılamanın 6. Günü.Göğüs uçlarında hassasiyet, göğüslerde ağrı. Sırt ağrısı , sarıya dönük renk akıntı,genital bölgede dudaklara vuran ağrılı baskı ve wc de ,bacak bacak üstüne atarak otururken kasığa saplanan ağrı, ayakta fazla durunca şiddetli kasık ve sırt ağrısı
7-Aşılamanın 7. Günü.Göğüs uçlarında hassasiyet, göğüslerde ağrı, genital bölgede dudaklara vuran ağrılı baskı
8-Aşılamanın 8. Günü.Göğüs uçlarında hassasiyet, göğüslerde ağrı. Kasıklarda belirgin ağrı, adet olacakmış gibi bir his. Gaz. Aşırı uyku hali, yorgunluk,kasıklarda batma
9-Aşılamanın 9. Günü.Göğüs uçlarında hassasiyet, göğüslerde ağrı. Karında şişlik. Adet sancısı gibi sancı,kasıklarda batma
10- Aşılamanın 10. Günü.Göğüs uçlarında hassasiyet, göğüslerde ağrı. Sırt ağrısı. Adet sancısı gibi sancı. Alıngan, gergin ruh hali
11- Aşılamanın 11.Günü.Göğüs uçlarında hassasiyet, göğüslerde ağrı. Sırt ağrısı. Adet sancısı gibi sancı. Kasıklarda batma. Erken gebelik testi ve normal gebelik testi pozitif, kanda 38
I LoVe You I LoVe You bu sana yardımcı olur belki 😁

X