Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
I LoVe You bu sana yardımcı olur belki
Ayakta durunca batma bende simididen başladı teşekkür ederim ben bunu ekran görüntüsü aldım herkesin vücudu farklı ama yinede takip ederim bana dua edermisin bı hamile olarak iki bucuk senedir bebek istiyoruz Ramazan'a bebeğimle girmeyi çok istiyorum

Kontrol ne zaman kuzum? Birde her kontrolde napıyor doktor geçen aklıma geldi ultrasondan bakıp tahlil falan mı istiyor?
İnşallah güzel haberler verebilirim
Canım kontrol 23 Nisan'da . Kontroller ultrason kontrolü.. kan tahlilleri ya da farklı şeyler bazı gebelik haftalarında oluyor. Mesela ben bu gidişimde ikili taramaya gideceğim kan tahlili vereceğim ister istemez. Eğer zaten kendisinde yapılacak bir tahlil değilse reçete eder gider isk daki Dr umda yaptırırım sorun olmuyor yani

Aman iyi her kontrolde kan versen olmaz ya. Bu ikili tarama ne için kuzum birde nasıl yapılıyor ki?

Yok bbgm makineye çamaşır attm astım birde corba yaptım tuvalet lavaboyu yaptm o kdr ztn hiç halim yoktu bisey yapck
Ellerine sağlık aman Yorma kendini
Ne demek rica ederim tabiki ederim. Rabbim bu baharla birlikte senin de rahminde bir tomurcuk filizlendirsin inşallah
Bn yarın gelirim geri öptüm sizi ee ee zamanı
İyi geceler canım benim

Aman iyi her kontrolde kan versen olmaz ya. Bu ikili tarama ne için kuzum birde nasıl yapılıyor ki?
Ultrason kontrolü canım.. bebeğin burun kemiğine ense kalınlığına bakıyorlar ve kan tahlili alıyorlar kromozomal bir bozukluk olup olmadığını kontrol ediyorlar

Ultrason kontrolü canım.. bebeğin burun kemiğine ense kalınlığına bakıyorlar ve kan tahlili alıyorlar kromozomal bir bozukluk olup olmadığını kontrol ediyorlar
Meşakkatli ama tatlı işlermiş larim inşallah çok güzel geçer 23 Nisana da az kalmış neyseki

Banada bazi aylar oyle olurdu. Bikac gun oyle siyah siyah gelir biter hatta. Daha onceden kalan pis kanlarmis vucuttan oyle atiliyomus dye duymustum ne kdar dgru bilemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…