Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hangi tüp bebek merkezini tercih ettin. Ben de şu an reglim ve tüp bebek merkezi araştırıyorum. Mayıs ayında başlayacağım. 41 yaşındayım ve geç evlendim. Rabbim bana da nasip eder inş.
Hoş geldin aramıza canım.inşallah en yakın zamanda sen de kavuşursun bebeğine. Ben de 2.denemeye başlamayı bekliyorum

iyi pazarlar, size yeni bir soruyla geldin 😅 her gün ayrı bişeye takıp burda sizi darlıyorum sabırla cevap veriyosunuz hepinize teşekkür ederim, bugünkü taktığım şey de şu, pazartesi regl olmuştum, 2 gündür günlük pedle idare edecek kadar az siyah siyah leke şeklinde oluyor bitmiyor, bu niye böle oldu sizlerde de olmuşmuydu, eskiden pıt diye olur pıt diye biterdi çok kesin yani, bu ne böle
Benim de bazı aylar öyle oluyor canım. Neden olduğunu bilmiyorum. Her ay ki Döngüm de yeni stillerle regl oluyorum 😂

Kesinlikle öyle demek istemedim bebeğim son kısımda garantileştirerek sonuca odaklanmak gibi. En sonunda benimde yapacağım o olcak 😬 hiç sorup hatırlatmak üzmek istemedim ama az çok bazı mesajlarından anladım yaşadıklarını kayıplarını larim. Rabbim büyük sabırlar vermiş. Çok zor süreçlerden geçmişsin. İnşallah şimdi mükafatını aldın evinde çocuklarının seslerinin yankılandığı günlerde gelicek😍
Yok aşko anladım seni kısa keser gibi olmasın diye uzun yazdım 😁

Yavrukuş kaynanamın yaptığı her hareket maddi olarak bize saplanıyor yok gülüş estetiği yok bilmemne 😁 ebeveyn banyosu parke cambalkon filan onları bitirdik

Elma kuzum elma ye 💛 ellerine sağlık

Hiç o açıdan bakmamıştım 😂

Abovvv yok benimki öyle değil şükür 😂😂😂 Allah sana kolaylık versin canım kenkem

Ohhhgözün aydın ya beklemek de sinir bozucu valla 🤩
Gülüş estetiği ne gıııııı 😂😂

Maalesef çok uzak. Bulunduğum ilde tüp bebek merkezi yok. En yakın bursa buraya. Uludağ üniversitesi düşündüm ama o da randevu çabuk doluyor ve günde 3 hastaya bakıyorlarmış infertilitede. Acıbadem bursa biraz daha ağır basıyor benim için şuan. Rabbim hayırlısı göstersin bana.
Bursa bahceciktende guzel yorumlar okudum .arastirin isterseniz🥰

X