Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yavrukuş kaynanamın yaptığı her hareket maddi olarak bize saplanıyor yok gülüş estetiği yok bilmemne 😁 ebeveyn banyosu parke cambalkon filan onları bitirdik

Elma kuzum elma ye 💛 ellerine sağlık

Hiç o açıdan bakmamıştım 😂

Abovvv yok benimki öyle değil şükür 😂😂😂 Allah sana kolaylık versin canım kenkem

Ohhhgözün aydın ya beklemek de sinir bozucu valla 🤩
Ayy yicem elma geçmedi midem oynadı Bi kere her yer soğan kokuyor sanki 🤮🤮

Kuzu 2.5 civarı isteniyor gebelik için.
Zor valla bu kadar karışırsa karşı çıkardım ben de . Yalnız enişteye çok üzüldüm 😂😂😂 hayaller,hayatlar 😂
İşte hadi kırılmasın diye sesimi çıkarmadım ama artık bendede çizgiyi aştı valla çıkıcam artık😂
Ay bende üzüleüm valla ya bu sefer 😂
Şimdi larim ben clife alıcam. Arısütü bal polen probolis alıcam. Bşrde hergün kuru incir hurma yiyim diyorum. Testte alıp testlemi takip etsem yoksa akışınamı bıraksam 🙄 başka ne önerirsiniz. D vit3, b12 kullanıyorum. İnsülin direnci için ilaç kullanıyorum.

Esimin atesi cikiyormus yaa tam iyi olcak diyorum 😭
canım daha bugün 3. Gündü dimi. Bu ilk günlerde olur bence günden güne düzelicek iyiye gidicek hiç canını sıkma🙏🏼

İşte hadi kırılmasın diye sesimi çıkarmadım ama artık bendede çizgiyi aştı valla çıkıcam artık😂
Şimdi larim ben clife alıcam. Arısütü bal polen probolis alıcam. Bşrde hergün kuru incir hurma yiyim diyorum. Testte alıp testlemi takip etsem yoksa akışınamı bıraksam 🙄 başka ne önerirsiniz. D vit3, b12 kullanıyorum. İnsülin direnci için ilaç kullanıyorum.

canım daha bugün 3. Gündü dimi. Bu ilk günlerde olur bence günden güne düzelicek iyiye gidicek hiç canını sıkma🙏🏼
Ay biyandan da şeytan diyo evde femara var 5 gün iç diyo. Ama sonra kist mist cıkmasın başıma 😂😂

Aşko yapılacak herşeyi düşünmüşsün valla daha ne olsun 😁 oldukça çaba sarfediyorsun

Aşko yapılacak herşeyi düşünmüşsün valla daha ne olsun 😁 oldukça çaba sarfediyorsun
Ediyorumda boşa kürek çekiyorum kız anlamadım gitti valla 2 kere ilk korunmasız ayda gebe kaldım. Şimdi hadi öncesi düzensizdi yunurtlayamıyodum falan diyırum. E 4 aydır yumurtladığımı biliyorum hiçmi karşılaşmıyo bu şapşirikler :KK11:

Ediyorumda boşa kürek çekiyorum kız anlamadım gitti valla 2 kere ilk korunmasız ayda gebe kaldım. Şimdi hadi öncesi düzensizdi yunurtlayamıyodum falan diyırum. E 4 aydır yumurtladığımı biliyorum hiçmi karşılaşmıyo bu şapşirikler :KK11:
Canikom çok kolay olsa hepimiz yılda 9-10 kere gebe kalırdık gebeliğin kendisi zaten bir mucize 🤗

Canikom çok kolay olsa hepimiz yılda 9-10 kere gebe kalırdık gebeliğin kendisi zaten bir mucize 🤗
Ay evet ya doğru diyosunn🤗 ama acaba bi tıkanıklık bişey falanmı oldu diye düşündüm. Geçen yıl mayısta film çekilmiştim bi problem yoktu ama sonrasında olabilirmi acaba diye benim hep kendim için kötüyü çağırmakta üstüme yok 🤣🤣😬

Ay evet ya doğru diyosunn🤗 ama acaba bi tıkanıklık bişey falanmı oldu diye düşündüm. Geçen yıl mayısta film çekilmiştim bi problem yoktu ama sonrasında olabilirmi acaba diye benim hep kendim için kötüyü çağırmakta üstüme yok 🤣🤣😬
Kuzu okdr seyi yemek nekdr saglikli onuda dusun
Hem macum hem incir fln demissin
Macunlarda hayit propolis polen ztn var icerigini iyi okudunmu?
Benim hormonlarimi bozup sivilcelenme yapti mesela?
Ve bu tarz seyler bitkisel gozuksede vucudumuzdan kolay atilan seyler degiller.

iyi pazarlar, size yeni bir soruyla geldin 😅 her gün ayrı bişeye takıp burda sizi darlıyorum sabırla cevap veriyosunuz hepinize teşekkür ederim, bugünkü taktığım şey de şu, pazartesi regl olmuştum, 2 gündür günlük pedle idare edecek kadar az siyah siyah leke şeklinde oluyor bitmiyor, bu niye böle oldu sizlerde de olmuşmuydu, eskiden pıt diye olur pıt diye biterdi çok kesin yani, bu ne böle

iyi pazarlar, size yeni bir soruyla geldin 😅 her gün ayrı bişeye takıp burda sizi darlıyorum sabırla cevap veriyosunuz hepinize teşekkür ederim, bugünkü taktığım şey de şu, pazartesi regl olmuştum, 2 gündür günlük pedle idare edecek kadar az siyah siyah leke şeklinde oluyor bitmiyor, bu niye böle oldu sizlerde de olmuşmuydu, eskiden pıt diye olur pıt diye biterdi çok kesin yani, bu ne böle
Mevsimsel yada vucud bazen boyle yapabiliyor canim .
Doktor kontrolundemisin ?

😁 Olacak kuzuş çok az kaldı. Az sabır 🤗
Benim başıma gelmedi daha önce canım 🤗

Kuzu okdr seyi yemek nekdr saglikli onuda dusun
Hem macum hem incir fln demissin
Macunlarda hayit propolis polen ztn var icerigini iyi okudunmu?
Benim hormonlarimi bozup sivilcelenme yapti mesela?
Ve bu tarz seyler bitkisel gozuksede vucudumuzdan kolay atilan seyler degiller.
DBA077A2-34FF-4ECE-96F5-77FC1371C649.jpeg
İçeriğinde şunlar vardı canım. Baya fayda gören var bununla en azından belki adetimi biraz düZenler diye düşünüyorum. Arı sütü karışımıyla bunu kullansam inciri eliyim o zaman. D ve b vitaminlerini düşük olduğu için mecbur kullanıyorum. İnsülin direnci ilacınıda doktor vermişti insülinim biraz yüksek cıkmıştı. Bu ay bişeyker yapmak istiyorum artık. Hiç böyle alternatif şeylere yönelmedim.Bir iki ay denesem sonra yine tedaviye başlasam dedim ama 🤷🏼‍♀️
😁 Olacak kuzuş çok az kaldı. Az sabır 🤗

Benim başıma gelmedi daha önce canım 🤗
Sabrediyorum zaten sabretmeyi çok güzel öğrendik kuzu bu sayede 😍😍

X