Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aboğğ şerbetli tatlılar out sütlü tatlılar in 😁

Giden gitti canım almışsındır 😁 ama kusma yine de sen 😂

Bana da öyle geliyordu biliyor musun 🤭 ama bak şimdi.. heran herşey olabilir vaktini bekliyor canım 🥰

Böyle düşünme canım nasibin olmasa Rabbim sana dünya tatlısı bir evlat verir miydi 🤗
Haklısın bitanem hayırlı zamanda hayırlısıyla olsun 😍😍

Hanimlar 1 temmuzda histeroskopi ile septum ameliyati olmustum. Ameliyat sirasinda kuşgozu kadar bir delinme oldu ama dikis dahi atilmasi gerekmeyecek kadar minikti ve zaten hicbir sıkıntı da olmadan iyileserek sureci atlattim suan tup bebek ile hamileyim. Merak ettigim su ki ameliyatimi yapan dr dogumunu sezaryan yapmalisin dedi, normal dogumda israrci gorunce beni, rahmin patlar dedi. Acaba histeroskopi olup normal dogum yapan var mi? Tecrubelerinizi merak ediyorum
var arkadaşım yapti ama tabi şartlarınizi bilemem

Karantinada ilk kahvem😰

Eklentiler

• 1617389680561..jpg
    1617389680561..jpg
    53,5 KB · Görüntüleme: 17
var arkadaşım yapti ama tabi şartlarınizi bilemem
Çok teşekkür ederim canım cevabın için 🤗
Karantinada ilk kahvem😰
Yarasın canım benim 🤗
Nasil oluyo kekik mi kaynatiyosun canim bende iciyim de ramazana girmeden oliyim bari 40. Gun oldu bugun🤣🤣
Canım döngüm 1-2 gün geçmişse içiyordum. Suyu kaynatıp kekik atıp 1-2 taşım kaynatıp demlenmeye bırakıyordum öylece içiyordum erken söktürür mü bilemem 😁

Çok teşekkür ederim canım cevabın için 🤗

Yarasın canım benim 🤗

Canım döngüm 1-2 gün geçmişse içiyordum. Suyu kaynatıp kekik atıp 1-2 taşım kaynatıp demlenmeye bırakıyordum öylece içiyordum erken söktürür mü bilemem 😁

Benmde 10 gun gecti canim 40.gun bugun gerci gecen ay 50 gunden olmstm daha yolu var ama olsn 🤣 ramazandan once olsam da hic bolunmezdi bari orucum. Hemen yarin deniciiiim suan kalkmaya useniyorum 🤣🤣

Mrsmai cevap verdiğin için çok teşekkür ederim Senin bu mesajın bana umut oldu ve diğer normal doğum yapan arkadaşların mesajları ama tabii ki riski atamayacağı bir durum içerisindeyim doktorların ile görüştükten sonra son kararı vereceğim 🤗

Doktora güvenmek çok önemli hayatım sorgusuz kendini teslim edebileceğin birine ameliyat olmalısın

Bolovia teyzee 🤗 ne güzel büyümüşüz değil mi tombik tombik olduk artık 😁

Canım benim cevap verdiğin için çok teşekkür ederim. anlıyorum ki histeroskopi sonrası normal doğum yapanların sayısı azımsanacak kadar da değilmiş doktorlarımıza fikir alışverişinde bulunduktan sonra eğer bir problem olmayacağını söylerlerse bunun için ben de Savaş vereceğim

Canım yönlendireceğidoktor için şimdiden para biriktirmeye başla hiç öyle ucuz değiller 😂
Evett masallahhh benim kızım da 250 gram olmus 😍😂

X