Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben ne gebekik ne kürtaj hiç bir operasyon geçirmedim, bnde de olduğunu söylemişlerdi, bugün de gittiğim doktor yoktur yoktur dedi ısrarla, aşılama yaptırmaya karar verdim önümüzdeki ay, bakalım geçebilecek mi ordan, dediği gibi gerçekten yok mu yoksa var mı darlık görücez
Rabbim daha çok aratmasın kuzum inşallah 🤲🤲 bakarsın bu aşılama vesile olur rabbim yüzünüze baksın ❣️❣️

Rabbim daha çok aratmasın kuzum inşallah 🤲🤲 bakarsın bu aşılama vesile olur rabbim yüzünüze baksın ❣️❣️
Aaah tatlı arkadaşım amin amin amin, hepinizin güzel duaları için çok teşekkür ederim 😍 zamanını bekliyoruz herhalde ne bileyim, inşallah daha fazla beklemeyiz hayırlısıyla olur, ööle kim ne derse deniyoruz bakalım

Aaah tatlı arkadaşım amin amin amin, hepinizin güzel duaları için çok teşekkür ederim 😍 zamanını bekliyoruz herhalde ne bileyim, inşallah daha fazla beklemeyiz hayırlısıyla olur, ööle kim ne derse deniyoruz bakalım
Öyle kuzum vakti zamanı bellidir sadece bekliyoruz yeter ki geleceği zmn saglıkla gelsin her zmn dualarımızdasınız emin olun kuzum bnm 🤗🤲❣️💋

Ya biliyor musun halıda döner gibi dönüyorlardı 😂 pozisyon değiştiriyorlardı çok tatlılardı hangisine bakacağımı şaşırıyordum 😁 Rabbim sana da bu ay nasip etmiş olsun inşallah 🤗
Nasıl güzel bi mucize yaaa Allahın sağlıkla gelsinler kıpır kıpır olsunlar 😍😍
Ah inşallah bana hayal gibi geliyo 🤣

Test yaptın mı canım bir de soğan kürü hem alıntıyı arttırır hem de gecikme yapabilir ara lekelenme yaptığı kişiler de var 🤗
Test yapmayacağım bekliyorum nasip bakalım gönül ister gebelik olsun ama artık nasibimin olmadığına inaniyorum

Ayy hiç deme bana da bundan snra agzıma koymam heralde oda 1 dilimin yarısını yedim 3-4 çatal fazla yesem Halim dumandı galiba 😂😂
Aboğğ şerbetli tatlılar out sütlü tatlılar in 😁
Agzindan bal damliyor🥰

Simdik kusarsam gene vitamini almis olurmuyum🤣
Giden gitti canım almışsındır 😁 ama kusma yine de sen 😂
Nasıl güzel bi mucize yaaa Allahın sağlıkla gelsinler kıpır kıpır olsunlar 😍😍
Ah inşallah bana hayal gibi geliyo 🤣
Bana da öyle geliyordu biliyor musun 🤭 ama bak şimdi.. heran herşey olabilir vaktini bekliyor canım 🥰
Test yapmayacağım bekliyorum nasip bakalım gönül ister gebelik olsun ama artık nasibimin olmadığına inaniyorum
Böyle düşünme canım nasibin olmasa Rabbim sana dünya tatlısı bir evlat verir miydi 🤗

Aboğğ şerbetli tatlılar out sütlü tatlılar in 😁

Giden gitti canım almışsındır 😁 ama kusma yine de sen 😂

Bana da öyle geliyordu biliyor musun 🤭 ama bak şimdi.. heran herşey olabilir vaktini bekliyor canım 🥰

Böyle düşünme canım nasibin olmasa Rabbim sana dünya tatlısı bir evlat verir miydi 🤗
Tam herşeyi bırakayım boşver diyorum ama kalbe söz geçmiyor ne diyelim Rabbim cümle isteyenler tez zamanda versin çok bekletmeden

Ben ne gebekik ne kürtaj hiç bir operasyon geçirmedim, bnde de olduğunu söylemişlerdi, bugün de gittiğim doktor yoktur yoktur dedi ısrarla, aşılama yaptırmaya karar verdim önümüzdeki ay, bakalım geçebilecek mi ordan, dediği gibi gerçekten yok mu yoksa var mı darlık görücez

kuzum hadi güzel haberlerle gel buraya

X