Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ç
Canım hangi takviyeleri kullandınız tavsiye edebileceğim bişey var mi
Canım bunlar Dr un tavsiye etmesi gereken takviyeler fakat bizim ne kullandığımızı soruyorsan biz impryl içiyorduk zaten epey süredir . Eşim de ben de.. sonra biz korona olunca immunex bağışıklık güçlendirici almaya başlamıştık ek olarak ben d vit ampül kullandım ayda 1 kere tüpten önceki ay 1 kutu inofolic kombi içtim inositol içerdiği için . Kan değerlerime baktırdım değerlerim iyiydi yoksa takviye alacaktım eşim de koronadan sonra proxeed plus kullandı çok fayda gördü ama impryl de de aynı etkiyi alıyorduk ve fiyatı da daha uygun. Bu arada erkeğin bu ürün ü fayda için 3 ay kullanması gerekir

Ç

Canım bunlar Dr un tavsiye etmesi gereken takviyeler fakat bizim ne kullandığımızı soruyorsan biz impryl içiyorduk zaten epey süredir . Eşim de ben de.. sonra biz korona olunca immunex bağışıklık güçlendirici almaya başlamıştık ek olarak ben d vit ampül kullandım ayda 1 kere tüpten önceki ay 1 kutu inofolic kombi içtim inositol içerdiği için . Kan değerlerime baktırdım değerlerim iyiydi yoksa takviye alacaktım eşim de koronadan sonra proxeed plus kullandı çok fayda gördü ama impryl de de aynı etkiyi alıyorduk ve fiyatı da daha uygun. Bu arada erkeğin bu ürün ü fayda için 3 ay kullanması gerekir
Çok teşekkür ederim yardımın için . 😊

Evet kızlar hazırlanıp bebitoları görmeye gitme vakti görüşürüz 🤗
Çok tatlı ya. Maşallah😊
Ç

Haklısın Ben bı doktorlada konusayim dediğin gibi doktorun vermesi lazım tekrar teşekkür ederim. 😊

Canım sende tabe vardı demi. Öyle demistin okunacagim falan gibi. Sende korku oluyor mu aniden sıçrama, tam uykuya dalacakken bir yerden düşüyormuş hissi falan
Evet canım bnde vardı bide bn adete 1 hafta kalası her gün rüya görüyordum. Birde önümden sanki siyah giyinmiş birşeyler görürdüm. Okuttum kendimi tabe var dediler geçti korkularim rüyalarım şükürler olsun ki cnm 🤲

Çok teşekkür ederim yardımın için . 😊

Çok tatlı ya. Maşallah😊

Haklısın Ben bı doktorlada konusayim dediğin gibi doktorun vermesi lazım tekrar teşekkür ederim. 😊
Ne demek hayatım her zaman 🤗💚
LaRisaCca LaRisaCca hadiii sabırsızlıklaaa bekliyoruzzzz :KK74:
Kapıdayım bekliyorum 😍
Hiç sevmeyisssss doktor sık görelim diyince yüzümde güller açtı :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
LaRisaCca LaRisaCca cücüşlere selam söyle :KK36: Keşke ben de bugün gitseydim:olamaz::KK53:
Herkese günaydınnnnnnnnnnnnnn:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
Söylerim teyzoşumuz 🥰
Günaydın hayırlı cumalar kuzular🙏🎈🌱
Güzel haberler alacağımız bi gün olsun inşallah 🌺
Hayırlı cumalar canım 🤗

🧿🧿🧿 hellöğğğ teyzoşşşlar

Eklentiler

• IMG_20210402_102501.jpg
    IMG_20210402_102501.jpg
    84,7 KB · Görüntüleme: 44
X