Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım Dr sana ince demedi ki. Zaten kalınlaşma hemen adet bitiminde olmaz. 14-21 gün aralığında o ideal kalınlığı görecek. Telaşlanma dur iyisin çok şükür

Kuzucum çok teşekkür ederim sen normal doğum mu yaptın? Doktoru dinleyeceğim gibi duruyor, sanırım odaklanmam gereken tek şey sağlıkla doğum yapabilmek

Tam seni deşifre edecektim kıyamadım
Canım ben sezeryanla yaptım isteğe bağlı sezeryan oldu ama benimkisi.. Bir önceki hamileliğimde 4.5 aylık bebeğimi ölü olarak normal doğumla doğurdum psikolojik olarak alt üst oldum çok da zor oldu o yüzden sezeryan istedim. Çok şükür ama bebeğim 2 aylık oldu şimdi Normal doğurmak en güzeli tabi ki ama şartlar el vermiyorsa zorlamamak lazım.. Sağlıkla kavuşun gerisi önemli değil

Mrb öncelikle bebginizi saglikla kucaginiza almayi nasip etsin Rabbim. Bu konuya sanırim zamaninda msj yazmisim bildirim geldi sizin mesajinizi gördüm. Bende histereskopi ameliyati oldum ve sonrasında tüp bebek ile hamile kaldım şükür Rabbime. Histereskopi sonrasi normal doğum riskli diye sanırım histereskopi olanlara cok onerilmiyor. ben de cok arastirmistim ama yine de dogum yapacagim doktor normal doguma karar vermisti. Fakat doğum zamani bebek asagi inmeyince beni yine sezaryana aldılar. Herseyde bi hayır vardir diyorum. Dogum yapacağınız doktora herseyi anlatın. Biraz da tup bebekte doktorlar cok riske de girmek istemiyor o da var.

Yaticak canim surece gore bakicaklarmis
Bugun atesi cikmis yinee
Ama evden daha iyii duruyordu
Ayy çok şükür aman iyi olsun maşallah yedin mi birşeyler
Bbgm kara havuç var ya şalgam için olan annem onun kabuskasını yapar etli ve pirinçli ondan yedim 1 tabak 1 kase yogurtla sen ne yedin Bbgmm
Canım kocam Dr uyla yemeğe gitti bana gelirken getircekmiş, humus-alinazik-kuşbaşı üçlüsü bekliyorum. Yemedim henüz

Bende histereskopi oldum sadece rahime genişletme işlemi yapıldı. Tüp bebek doktorum normal doğum yapabilirsin dedi bana. Sizin farklı sanırım

Aminn inşallah seni çok iyi anlıyorum ben 2 kere 4 aylık hamileliğimi normal doğum ile sonlandırdım. Biri ikiz biri tekti.Saatlerce sancı çektim. Ama doğum ertesi an rahatlığı tartışılmaz gerçekten. Sağlıkla büyütmen nasip olsun inşallah
Merhaba venüscüm bebeğini tebrik ederim sağlıkla büyüsün inşallah şuan gebelik takibimi yapan Dr um konuya hakim henüz erken dönemde olduğumuzdan tabiki doğum konuşmadık ama genelden anladığım kadarıyla normal doğum yanlısı olan doktorlar normal için çabalıyorlar. Ve dediği n gibi tüp bebeği riske atmayan kısım da var

Canım peki rahim kalınlaşması olmadığı için mi verildi ben doktora sormadım ve pişmanım o bantın östrojen bantı olduğunu bilmiyodum
Canım peki rahim kalınlaşması olmadığı için mi verildi ben doktora sormadım ve pişmanım o bantın östrojen bantı olduğunu bilmiyodum
Estradiol var o bantlarda rahimi elverisli hala getiriyor transfere.siz neden pismansiniz?

Ohhh şifa olsun yarasın bbgmmm acıktın mı yoksa
Çok acıktım 7 de gelecem dedi gelmedi daha
Allahın izniyle gelirler cnm baldan tatlılar kokuları gülüşleri seni yolmaları bile hosuna gidecek sekılden sekle sokuyolar benı bıran once kavus
Aminnn dilek teyzemizzz çok teşekkür ederim
Bende histereskopi oldum sadece rahime genişletme işlemi yapıldı. Tüp bebek doktorum normal doğum yapabilirsin dedi bana. Sizin farklı sanırım
Merhaba canım cevap için çok teşekkür ederim ben de perde ameliyatı oldum ama doktor bana sezeryan dedi sen gebe kaldın mı doğum tecrüben oldu mu

Kuzu agzına biseyler at bak snra bnm gibi tansiyonun düşmesin Allah korursun.. Sabahtan beri başka bsey atıstırmadn mı yoksa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…