Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günü filan belli mi? Nerde yapılacak o test? Elazığ'da yapılamıyor mu

Canım yazdığın için teşekkürler. Diyorlar ki özelde yapmıyorlar devlette yapıyorlar. Sen özelde mi yaptın devlette mi?
Yok canım burda yapılmıyor. Aslında test ankaraya gidiyor zaten. En yakın Diyarbakır var. Onlar da gönderiyormuş. Ama lab değişmesin diye yine aynısında yaptıralım dedik. Sanırım perşembe günü verecek. Hoca klinikte olur mu acaba. Onunla da görüşmek istiyor

Teşekkür ederim canım Evet canım normal doğumdan sonra ertesi gün bile değil doğum olduktan hemen sonra ayağa kalkabiliyorsun sezeryan ameliyati sonrası çok uzun süre gerekiyor normale dönmek için.. Keşke şansın olsa sende normal yapabilsen..

Gebeliğini neden sonlandırmak zorunda kaldın..??? Çok üzgünüm gerçekten çok zor süreçler bunlar

Bana da histeroskopi yaptılar 2 kez gebe kaldım kürtajla sonlandı boş gebelik dediler

olur canım merak etme sadece çarşamba günleri ameliyat günü olduğundan hastanede oluyor onun dışında poliklinikte ama yine de istersen kızlardan teyit et
Tmm bbgm gazım da çok atamıyorum yoksa yemem de değişiklik yok düzelir inşallah
Düzelir canım merak etme Ben her gün 2-3 tane kuru kayısı muhakkak yiyorum ve neredeyse her gün lavaboya çıkabiliyorum
Evet canım maalesef... Ben rahmimde septum olduğu için histeroskopi oldum ve bunu hsg filmimde gebe kalmadan önce doktorum fark edemedi. Sadece rahmimin şeklinin kalp gibi olduğunu ama perde olmadığını söyledi her iki gebelikte de 4 ayda tekrarlayan düşük olunca ben araştırılmaya başlandım. Bunun için perinatoloğa gittim filmime bakar bakmaz sende perde var dediler ve beni bu işin ehli olduğunu düşündükleri bir doktora yönlendirdiler kendisinde histeroskopi oldum ve tüp bebek yaptım şu an yine hamileyim Çok şükür doktorların söylediği kadarıyla tekrar düşük yapmam için herhangi bir sebep kalmamış görünüyor inşallah bu defa kucağıma alabilirim
Bana da histeroskopi yaptılar 2 kez gebe kaldım kürtajla sonlandı boş gebelik dediler
Canım benim İnşallah bu defa gebe kaldığında bebeğine kavuşa bilirsin Rabbim tez vakitte emeklerinin karşılığını versin inşallah

Ayyy canımm resmen körü körüne talihsizlik yaşamışsın çok geçmiş olsun.. Neyseki tekrar hamilesin ve Allahın izniyle bebeğini kucağına almaman için bir sebep yokmuş.. Çok sevindimmmm kendine de bebişe de iyi bak

Doğum tecrübem henüz yok. Gebeyim ama tüp bebek doktorumla devam etmiyorum artık doktorumu değiştirdim. Bu doktorla henüz doğum konusunu konuşmadım

Çok teşekkür ederim canım sana da bebişinle sağlıklı güzel günler diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…