Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
benim eşim bebek fotoğrafını paylaşmama izin vermiyor.
Sevgililer gününde zıbına baskı yaptırmıştım paylaştım die trip atmıştı bana :63::63:
Ben bebeğimin ultrason fotoğrafını niye paylasayım doktorum paylasıyor kadın doğumcular paylasır ya hani onu diyorum paylasma zaten nazar değmesin

Eklentiler

• IMG_20210225_132949.jpg
    IMG_20210225_132949.jpg
    118 KB · Görüntüleme: 16
Bende de var aslında göbek şu anda söylemediğim kimse asla 6 aylık hamile olduğuma inanmıyor. 3 kilo aldım daha 🙈
bende c.tesi foto attım teyzeme dio bu ne sanki 7 8 aylık karnı var sende :KK45:
ben 73 le gebe kaldım şuan 78 im :işsiz::işsiz:
sonrakileri düşünemyorum.

İnsan hergun gitmek istiyor 😁 edaecoo edaecoo ile ultrason mu kiralasak diye işi abartacaktık bir ara 😁😁😁
ayy larim sormaaa bn bir daha ne zmn gidicem die sabırsızlanıyorum ama bana 3 hafta herhngi bir problem yoksa glme dedi bekleyebilirmiyim blmyrm :KK70: :KK70: kız iki dk ortadan kayboldm ne çok sayfa birikmiş :110::sopa:

ayy larim sormaaa bn bir daha ne zmn gidicem die sabırsızlanıyorum ama bana 3 hafta herhngi bir problem yoksa glme dedi bekleyebilirmiyim blmyrm :KK70: :KK70: kız iki dk ortadan kayboldm ne çok sayfa birikmiş :110::sopa:
zamanla alışıyorsun canım gitmemeye 1 ay bekledim ben :rolleyes:

Seni ,eniştem ikiz gebe kalacağından detaylıya götürmeyecek 😂ne gerek var hareket ediyorlar işte normal kontrollerde de sorun yok para tuzağı bunlar diyecek 😂

😂😂 Bana da anlat çıkınca naptığını

Çok sevindim canım benimmm 🤗🤗🤗🤗 gözün aydın süreç bir başladı mı bir bakmışsın hoop hamilesin Allah ilk denemede nasip etsin kuzum

😂 Sen yetişeme diye
inşallah. zorlu bir süreç tabi. biz aşılama araştırırken doktor hiç aşılamayla falan vakit kaybetmeyelim dedi. Rabbim ol derse olur ne yapalım

X