Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın aşkolar ❤️ ben dün geldim köye bugün de eve geçecem belki dayımın kızının eşi vefat etti cenaze gelirse bugün gidecem çok gençti enişte 30 yaşında beyninde tümör varmış erken müdahale olmadığı için geç kalınmış 😢
günaydın bbgmm ayyy başınız sagolsun çok üzüldümm rabbim eşine ailesine sabır versn :KK43: allahım böyle acılarla sınamasın sıralı ölüm versn :dua:

Bence önce rahim filmi çektir.. histeroskopi anestezili olur zaten 🙄 sana ofis histeroskopi yapmış muhtemelen ve bence biraz atıyor.. rahim filmi olmadan böyle bir yorum yapmak bana garip geldi 😑 benim operasyon olma sebebim yapışıklık, mesela belirtileri olan ve sulu ultrasonda görünen bir durum ama bunun dışında şekil bozuklukları için rahim filmi gerekir.. imkanın varsa başka bir doktorla da görüş derim
Yok bu doktorum eski doktorum olduğu için biliyor bendeki sorunu histerometra mı ne bi aletle iyice inceledi rahim ağzında septum var dedi emar falanda çekilmiştim ya önce ondan biliyor ama bana gebeliğe engel değil sadece sende enfeksiyon oluşmasına sebep oluyor dedi bende onu anlamadım. Ama geçen ay bende enfeksiyon yoktu ilişkiye girdigimde benden spermler geri akmadı. Ondan önceki aylarda hep akardı. O yüzden dedim enfeksiyon bittiyse çocuk olur ozaman dedim doktorda evet dedi. Şimdi işte enfeksiyon olmadan hamile kalmam gerek. Işte şans ya geçen ay da enfeksiyon yoktu ama ilişki olmadı yumurtlama zamanimda

Benimki kiz canim belli 😍

İyiyim canim sen nasilsinnn kiz oldugu kesinlesti benim 😍
Ayyy maşallah hg gözünüz aydın canım ne zaman belli oldu 🤭🧿
Aynen canim. Cok sukur ki o yok. Yoksa onlarinda sesi cok cikardi. Bide eltinin gereksiz halleri hic cekilmezdi . Seni anliyorum larim. 😅
Aynen öyle 😁😁😁
Ay ne güzel bebeği olmuş demek kullandıkları fayda etmiş😍
Larim bende bu önümüzdeki ay deniyim dedim işte 2 ay kullanırım belki. Sonra yine tedaviye başlarım 😬
Herşeyi denemezsek içimizde kalır 😁😁😁
Günaydın aşkolar ❤️ ben dün geldim köye bugün de eve geçecem belki dayımın kızının eşi vefat etti cenaze gelirse bugün gidecem çok gençti enişte 30 yaşında beyninde tümör varmış erken müdahale olmadığı için geç kalınmış 😢
Hoşgeldin evine canım. Başınız sağolsun Asyam çok üzüldüm,çok gençmiş. Rabbim geride kalanlara sağlıklı huzurlu ömürler versin 😔 diyecek birşey kalmıyor
bnm köpeğim var sevebilirmiyim aplaaaa :110: :110:
Evet tatlım sen geçirmişsin 🤗

LaRisaCca LaRisaCca
Geldimm yulaf lapami yidimmm oturdumm bir sarki actim cayimi iciyorumm🥰

Eklentiler

• 1616656958455..jpg
    1616656958455..jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 26

Aynen öyle 😁😁😁

Hoşgeldin evine canım. Başınız sağolsun Asyam çok üzüldüm,çok gençmiş. Rabbim geride kalanlara sağlıklı huzurlu ömürler versin 😔 diyecek birşey kalmıyor

Yok yok herşey denencekk kafa rahat olcak ama vücudumuzun cılkı çıkmış olcak 🤣🤣

Aynen öyle 😁😁😁

😕

X