Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Iyi aksamlar kizlar💞 LaRisaCca LaRisaCca bende ilk 3 ayimda yemiştim bi güzel ciğer valla doya doya😆bilmiyodum bilsem yemezdim heralde. Bende bi doktor vardi valla acaip pimpirikli hic bişeye izin vermiyordu gerçi kizimda gelişim geriliği oluyodu ondan da olabilir. Acaba ciğer yediğimi duysa napardı 😆
Doktorlara herşeyi söylememek lazım canımıniçi 🤭🤭🤭

Haklısın cnm da kizimda sıkıntılar olunca mecburen soyluyodum hep kendimi sucluyodum napiyorum da böyle oluyor diye ah annelik ahh..
Canım kendimizi suçlamak bizi ancak geriye atıyor. Bazen yapacak hiçbir şey yok. Hani? Bak yapabildik mi bugüne kadar? Bazen kader bazı şeyler :KK43:

Kizlar selam kim varsa acil cevap verebilir mi bu yumurta kıvamında yapışkan akıntı catlama mi yumurtlama mi? Dun geceyi değerlendirmistim bu geceyi de değerlendirmelimiyim yoksa yarını değerlendirsem de olur mu ilk defa ilaçsız bu akintiyi yaşıyorum acil cevap canim kizlar elim ayağıma dolandı 🤣🤣

Kizlar selam kim varsa acil cevap verebilir mi bu yumurta kıvamında yapışkan akıntı catlama mi yumurtlama mi? Dun geceyi değerlendirmistim bu geceyi de değerlendirmelimiyim yoksa yarını değerlendirsem de olur mu ilk defa ilaçsız bu akintiyi yaşıyorum acil cevap canim kizlar elim ayağıma dolandı 🤣🤣
Yansın gecelerrrrrrrr beybiiiiii

Günün geçti mi kenke
Kenke ya tedaviden önce düzensizlik vardı ya o yüzden kestiremiyorum. Bu gebeliklerden önce 30 günde birdi. Gebeliklerden sonra 3 5 ay 35 günde bire çıktı. Sonra çok uzadı ara. Şuan hadi tedaviden dolayı biraz düzene girer belki ilaç etkileriyle falan diye düşünürsem bugün döngümün 33. Günü. Pazartesine kadar inşallah bekliyorum 🙏🏼

Tahlil sonucu çıktı canım 1,17 olmuş idrar da iyi bence . İskenderun'da ki doktor herşey yolunda tedavilik birşey yok dedi ebruya da attım akşam dönüş yapar bana o

Coco cummm nasılsınnn 🤗 biz iyiyiz herşey yolunda sen nasılsın neyapıyorsun

Kuzu harika haber bu valla hadi gözün aydın 🤗 yumurta sayısı artınca şansın da arttı

😂 Senin korkularını en başta ben de hissettim hele ki perde ameliyatı olduğumdan daha tedirgindim ama bizim durumlar ameliyat ile düzeltildi inşallah artık sağlıkla kucağımıza alabileceğiz seço 🤗
Rahim küçük görünse de sonuçta esneyebilen bir yapı ölçüye göre kanaat getirebilmek bence doğru değilöyle olsa şu rahim ölçülerinin dışındakiler gebe kalamaz şu rahim ölçülerinin dışındakiler çoğul gebe olmamalı gibi kurallar olurdu Dr lar da ilk ona bakardı 🤔 bence tekrarlayan düşük yoksa rahimden ötürü korkacak birşey yok seço

Selam tuanacım çok şükür herşey yolundaymış. İskenderun'da palmiye hastanesi Sinan Erdoğan, Adana'da da perinatolog a gidiyorum özel poliklinik prof Dr Ebru tarım. Riskli gebe olduğumdan iki doktorun takibindeyim canım

Yok bacım bunu da ilk duyuyorum sülüğün bi tek kukumuza karışmadığı kaldı 😂
Biraz okuyabildim yazılanları tahlillerin iyi çıkmış sanırım korkulacak birşey yoktur inşallah diye düşünmüştüm bende. Ben iyiyim kuzum çok yakın arkadaşımın kınası vardı mecburen katıldım tedbir alarak bir saat kadarcık 😌

Kenke ya tedaviden önce düzensizlik vardı ya o yüzden kestiremiyorum. Bu gebeliklerden önce 30 günde birdi. Gebeliklerden sonra 3 5 ay 35 günde bire çıktı. Sonra çok uzadı ara. Şuan hadi tedaviden dolayı biraz düzene girer belki ilaç etkileriyle falan diye düşünürsem bugün döngümün 33. Günü. Pazartesine kadar inşallah bekliyorum 🙏🏼
Rahatlarsın en azından. Adeti beklemek de sıkıcı ya

Canım kendimizi suçlamak bizi ancak geriye atıyor. Bazen yapacak hiçbir şey yok. Hani? Bak yapabildik mi bugüne kadar? Bazen kader bazı şeyler :KK43:
Aynen cnm haklısın. Cok da kasmamak lazim aslinda naislsa herşey olucağına variyor.. Yine de sen dikkat et cucuslerine iyi bak 💞

Sagolsun o konuda iyidir. Gerci korona zamani bende onlara yapiyodum gönderiyordum. Ki benim o dönem hamileligim zor geciyordu.ona ragmen ugrasiyordum duzgun beslensinler iyi olsunlar diye. 😉
🤗 Oyy e işte bu işler böyle karşılıklı ama ne mutlu ki kıymet bilene denk getirmiş rabbim. Allah bozmasın canım 🧿
Biraz okuyabildim yazılanları tahlillerin iyi çıkmış sanırım korkulacak birşey yoktur inşallah diye düşünmüştüm bende. Ben iyiyim kuzum çok yakın arkadaşımın kınası vardı mecburen katıldım tedbir alarak bir saat kadarcık 😌
Çok şükür tahliller iyi geldi canım. Ohh eğlendiniz yani 😍 hepimizin biraz değişikliğe ihtiyacı var da bakma işte.. yemiyor 🤭

Kiz ne bu ne sen bana onu de hele 🤣🤣 adam bana diyor ki bu gece çok yorgunum yarin yaparız. Ona göre zorlucam 🤣🤣
Yavrukuş bende bu akıntı geldikten sonra oluyordu pik. Yani herkeste değişir. Gün aşırı gittiğin sürece sorun yok adamı soğutma 🤭🤭🤭
Aynen cnm haklısın. Cok da kasmamak lazim aslinda naislsa herşey olucağına variyor.. Yine de sen dikkat et cucuslerine iyi bak 💞
Bakmazmıyım burcu teyzesi 🤗 o iş bende. Duacınız 🤗

Denemediğimiz birşey kaldı mı diye bir ara oturup not alalım seninle 🤭🤭🤭
Bunları ilk defa denicem kız not alalım cidden her ay birini denerim😂😂 geçen eşimde diyo ben şimdi bu ay öyle şeyler alcamki doktoru moktorı bırak 5iz bile doğurabilirsin😂😂 dedim yüksek atma😂😂😂

Bunları ilk defa denicem kız not alalım cidden her ay birini denerim😂😂 geçen eşimde diyo ben şimdi bu ay öyle şeyler alcamki doktoru moktorı bırak 5iz bile doğurabilirsin😂😂 dedim yüksek atma😂😂😂
Adamlar ciddi gaza geliyorlar ha 😁😁😁 ne alacaksa onları da yazalım pozitif sonuç halinde söyleriz kızlara

Oda benim dediğim bu arısütünden falan bahsediyormuş lari ya ondan da umutsuzum o baya umut bağlamış🤣🤣🤣

Adamlar ciddi gaza geliyorlar ha 😁😁😁 ne alacaksa onları da yazalım pozitif sonuç halinde söyleriz kızlara

X