Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oda benim dediğim bu arısütünden falan bahsediyormuş lari ya ondan da umutsuzum o baya umut bağlamış🤣🤣🤣

Adamlar ciddi gaza geliyorlar ha 😁😁😁 ne alacaksa onları da yazalım pozitif sonuç halinde söyleriz kızlara
Öyle deme kenkee fayda gören var baya😉

🤗 Oyy e işte bu işler böyle karşılıklı ama ne mutlu ki kıymet bilene denk getirmiş rabbim. Allah bozmasın canım 🧿

Çok şükür tahliller iyi geldi canım. Ohh eğlendiniz yani 😍 hepimizin biraz değişikliğe ihtiyacı var da bakma işte.. yemiyor 🤭
Çok şükür çok sevindim canım. Bundan sonra hep daha güzel ilerler inşallah🤲 ya sorma eğlendikte kimsenin totosu yemiyor sanırım🙊 biz bize idik oda iyi oldu 😍

Çok şükür çok sevindim canım. Bundan sonra hep daha güzel ilerler inşallah🤲 ya sorma eğlendikte kimsenin totosu yemiyor sanırım🙊 biz bize idik oda iyi oldu 😍
Aminn canım benim inşallah 🤗 ya az kişiyle bu tip eğlenceler zaten daha güzel olur bence daha samimi olur
Yarin 14.gün adet olmayim ya nolur dua edin hamile olim... çok zor bi süreç resmen cinsellikten soğudum. Doktora git gel ilaçlar da kilo yapti bünyem şaştı. Kayinvalidenin sormasini da gectim
Canım benim inşallah bebişim seninledir Allah emeklerini boşa çıkarmasın ama olmazsa da üzülme daha zaman var demektir. Ben Aralık'ta tam tüp bebeğe başladım 3-4 gün de ilaçları kullandım hopp korona oldum,tedavi iptal 😁 kısmet herşey doğum ölüm nikah tarihi değişmezmiş
Denicem bakalım sen hiç denedinmi clife falan bebeğimm
Ben denemedim ama damlacik88 hamile kaldığı ay clife da kullanmıştı. O pek aktif değil şuan bebeğinden dolayı, o kadar çok şey kullanıyordu ki clife mı etki etmişti bilemeyeceğim 🤭🤭

🤗 Oyy e işte bu işler böyle karşılıklı ama ne mutlu ki kıymet bilene denk getirmiş rabbim. Allah bozmasın canım 🧿

Çok şükür tahliller iyi geldi canım. Ohh eğlendiniz yani 😍 hepimizin biraz değişikliğe ihtiyacı var da bakma işte.. yemiyor 🤭
O konuda cok emin değilim canim kiymet biliyomu bilmiyomu. Ben tek gelinim canim bide gorumcem var. Biraz mecburiyettende iyi anlasmaya calisiyor. Yoksa bazen onunda patavatsizliklari oluyo. Bende altinda kalmiyorum tabi.neyse yinede bugunumuze sukur diyorum. 😀

Yavrukuş bende bu akıntı geldikten sonra oluyordu pik. Yani herkeste değişir. Gün aşırı gittiğin sürece sorun yok adamı soğutma 🤭🤭🤭

Bakmazmıyım burcu teyzesi 🤗 o iş bende. Duacınız 🤗
Elbette cnm benim hep dualarimdasin sağlıkla kavusucaksin ins bu kez mucizelerine💞

O konuda cok emin değilim canim kiymet biliyomu bilmiyomu. Ben tek gelinim canim bide gorumcem var. Biraz mecburiyettende iyi anlasmaya calisiyor. Yoksa bazen onunda patavatsizliklari oluyo. Bende altinda kalmiyorum tabi.neyse yinede bugunumuze sukur diyorum. 😀
😁😁 Demek sende de bazen durumlar bizden farklı değil. Yok ya ben anladım artık iyi KV yok 😁
Elbette cnm benim hep dualarimdasin sağlıkla kavusucaksin ins bu kez mucizelerine💞
İnşallah canımın içi 💛 çok teşekkür ederim 🤗

😁😁 Demek sende de bazen durumlar bizden farklı değil. Yok ya ben anladım artık iyi KV yok 😁

İnşallah canımın içi 💛 çok teşekkür ederim 🤗
Aynen canim bende oyle dusunuyorum. Aslinda ne kadar uzaksan o kadar iyisin. Benim sansim fazla yakin.ona ragmen bu kadar olmasi yine iyi diyorum.

Tabiki ederim seve seve 🥰🤗

Canikom hoşgeldin nasılsın 🤗 göbek yana genişliyorsa kız sivriliyorsa erkek derler

Canikom 6 günde büyüme normal ilerlemiş. Yumurta sayın çok güzel. Ben ikiz gebe kaldığımda 4 yumişim vardı inşallah senin de olur 🥰
İyiyim canim sen nasilsinnn kiz oldugu kesinlesti benim 😍

Aminn canım benim inşallah 🤗 ya az kişiyle bu tip eğlenceler zaten daha güzel olur bence daha samimi olur

Canım benim inşallah bebişim seninledir Allah emeklerini boşa çıkarmasın ama olmazsa da üzülme daha zaman var demektir. Ben Aralık'ta tam tüp bebeğe başladım 3-4 gün de ilaçları kullandım hopp korona oldum,tedavi iptal 😁 kısmet herşey doğum ölüm nikah tarihi değişmezmiş

Ben denemedim ama damlacik88 hamile kaldığı ay clife da kullanmıştı. O pek aktif değil şuan bebeğinden dolayı, o kadar çok şey kullanıyordu ki clife mı etki etmişti bilemeyeceğim 🤭🤭
Ay ne güzel bebeği olmuş demek kullandıkları fayda etmiş😍
Larim bende bu önümüzdeki ay deniyim dedim işte 2 ay kullanırım belki. Sonra yine tedaviye başlarım 😬

Canım prolaktin normal, tsh da normal, ideal aralığında 🤗😍 fsh ve lh’ı bilemedim biraz yüksek gibi geldi ama pco var mı belki ondandır🙄 adette verdin değil mi kanları
melinda- melinda- canım hamilelik takvimini şimdi gördüm. Allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin🙏
Takip edemedim gözün aydın🧿
Doktorun en son sana inofolic vermişti diye hatırlıyorum o mu vesile oldu dersin? Ne yaptın ne ettin anlatırmısın😍

melinda- melinda- canım hamilelik takvimini şimdi gördüm. Allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin🙏
Takip edemedim gözün aydın🧿
Doktorun en son sana inofolic vermişti diye hatırlıyorum o mu vesile oldu dersin? Ne yaptın ne ettin anlatırmısın😍
Aminnnnnnnn🤲 Çok teşekkür ederim, darısı başına en kısa sürede 🤲❤️ O ay Miyositol positive vermişti canım, yumurta kalitesi ve tutunmayı destekler demişti günde bir kez saşe kullandım, hemen etki eder mi bilmiyorum ama o ay kullandım sadece 🙈 adet olunca tüpe başlıyorduk belki biliyorsundur yazıyordum buraya, hsg senin için şart değil ama çektirsen iyi olur hem belki gebelik olur hsg sonrası şans bir miktar artıyor dedi doktorum, ben de yaw heeee heeee artıyor diyip çektirmiştim, bir tüp hafif tıkalı çıktı hatta, canım sıkılmıştı çok, bunlar vesile oldu herhalde, en çok da ben tükenmiştim gerçekten umudum yoktu 🤗 Şükürler olsun şimdi böyle 🤲 Allah en kısa sürede burda bekleyen arkadaşlarıma da nasip etsin diye dua ediyorum 🤗

Rahimde kapalılık var dedi tam böyle rahim girişinin sol tarafında orayı açacağım ki bi daha enfeksiyon birikmesin dedi rahim ağzında olduğu için doktor kendisi gördü histereskopi yaptı öyle ama baygın olmadigim için canım acıdı bıraktı dedi en iyisi bayıltıp yapmak bende dün dedim hocam engel değilse kalsın doğum yaptığım zaman olurum dedim tamam dedi ne bilim hiç yaptırmak istemedim dün öyle bi içim sıkıldı ki yok dedim durdum normalde ne gerekiyorsa yaptırırım zaten hastaneyede gün almaya gitmiştim niye öyle oldum bilemedim Rabbim hayırla sonuclandirsin
Bence önce rahim filmi çektir.. histeroskopi anestezili olur zaten 🙄 sana ofis histeroskopi yapmış muhtemelen ve bence biraz atıyor.. rahim filmi olmadan böyle bir yorum yapmak bana garip geldi 😑 benim operasyon olma sebebim yapışıklık, mesela belirtileri olan ve sulu ultrasonda görünen bir durum ama bunun dışında şekil bozuklukları için rahim filmi gerekir.. imkanın varsa başka bir doktorla da görüş derim

Günaydın aşkolar ❤️ ben dün geldim köye bugün de eve geçecem belki dayımın kızının eşi vefat etti cenaze gelirse bugün gidecem çok gençti enişte 30 yaşında beyninde tümör varmış erken müdahale olmadığı için geç kalınmış 😢

X