Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet evet sonuç aynı zaten gebelikte ya da öncesinde değişmez. Dr böyle zamanlarda gebelere sana söylediklerimi söylese en azından gebeler daha dikkatli olurlar ama atlıyorlar
Anladım canım bir uyarı almadım. Gidincw sorarım unutmasam inşallah

LaRisaCca onceki gun gecen bi konuyla alakali ufak bi bilgilendirme yapayim. Cigerin hamilelikte yenmemesiyle ilgili. Cigerde bol miktarda a vitamini varmis. Bu a vitamini de kalp ritmini etkiliyormus. Ozellikle ilk 3 aylik donemde bebegin kalp ritminde bozukluga sebep olmamasi icin yenmesini istemiyorlar. Doktorum ilk bana boyle aciklamisti. Aklinizda olsun.

Sağol canım benim. Bu ay sonu 120 sayfayı bulmuş olacak. Nisan ve mayısı da iyi değerlendirirsem, Bitecek inşallah
Yükün hafifletecek iyice
Canim larimmm. Okuyom sizi.
Görüyorum seni her geldiğinde yorgun olduğunu bliyorum o yüzden ilişmiyorum ama özledim bugün sesleneyim dedim
Bunu hiç bilmiyordum canım bilgilendirme için teşekkürler. Ben zaten ciğeri normalde hiç sevmem ama tavuk ciğerinin kavurması severim pilav üstü hoşuma gidiyor. Bana göre az miktarda yenen şeyler zarar vermez tabi bu bana göre ya ben biraz eski usülüm

Üzüldüm cidden ciğer şişi çok severim. Kimyonu serpip lavaşa sarıp yiyeceksin

Canim bende aksam okuyorum muhakkak. Ama konulara ortadan dalmamak icin yazmiyorum. Bende sizi ozluyorum kusum. Iyi yaptin seslenmekle canim benim. Hamilelikte yemek konusunda bende birebir herseye uymuyorum. Istesemde olmuyor zaten. Evde olsam hani belki kendim yapar uymaya calisirim ama iste hic mumkun degil.dedigin gibi oyle abartmadiginiz surece sorun yok zaten.sadece cigeri ozellikle vurgulamisti benim doktorum. Sebebinide detayli anlatinca mantilkli geldi.mesela maydonoz icinde salatada falan yemende hic bi sorun yok ama kür gibi yapip yada demet demet yersen sakincaliymis. Boyle isler yani.

Üzüldüm cidden ciğer şişi çok severim. Kimyonu serpip lavaşa sarıp yiyeceksin
Onu burda kahvaltıda yerler biliyor musun
Yemek işini nasıl hallediyorsun canım

Iyi aksamlar kizlar LaRisaCca bende ilk 3 ayimda yemiştim bi güzel ciğer valla doya doyabilmiyodum bilsem yemezdim heralde. Bende bi doktor vardi valla acaip pimpirikli hic bişeye izin vermiyordu gerçi kizimda gelişim geriliği oluyodu ondan da olabilir. Acaba ciğer yediğimi duysa napardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…