Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızz seni dövücemmm artıkkkk bnmde gögüslerimde birşey yok hala 2 aylık hamiş oldum resmen takılma artık bunlara hayırlısı ile herşey yolunda stres yapıp bebişinide üzüyorsun
Ama biraz vardı benim ve acıyordu çok olmasa da, şimdi yok
Benim her ay göğüs dolgunluğım var, sonuç hamile değilim sen takılma bunlara
Kesin dötümü napayım elimde değil

Ebru ne dedi buna? Ben yine şunu merak ediyorum ki ikiz gebelik niye sıkıntı değil? Niye 2 embriyo koyuyor madem risk var
Ebruyla bu konuyu hic konusmadim. Henuz cok erken der cunku,iyi taniyorum onu. Ama bulentin iki embriyo transfer etme sebebi bence sadece gebelik ihtimalimi arttirmak. bence o ikiz olacagini hic dusunmemisti ya da en basinda soyledigim gibi ebruya gideyim diye biraz gozumu korkuttu. Biraz ticari soylemlerdi. Ama ben zaten ebruya gidecektim korkuyorum cunku. Sen de histeroskopi oldun. Tasiyabilmen, rahim ici genislik acisindan sorun yoksa neden ikiz sıkıntı olsun ki, sen istemez misin
Bu da dogru yalniz ben benim surekli dusuk yaptigim riskli aylarimi gectim de geriye normal dogum mu sezeryan mi diye dusunmem kaldi
Ayy hadi insallah hersey cok yolunda giderve bebisine hemencik kavusursun aklimin bir ucu hep sende kaliyor
Günaydın Çok huzursuz çok iğrenç bir gece geçirdim evhamlar peşimi bırakmıyor

Göğüs dolgunluğum azalıyor gibi, zaman geçmek bilmiyor
Melo cum aramizda en guzel gebelik yasayan sensin, hem dogal hem rahat nolur Hamd olsun demeye basla. Kiz sen kendine nazar mi degdirmek istiyorsun. Benim dogal gebeliklerim hep hoplaya ziplaya gecti o kadar ki senin gibiydim. Perdem olmasa dogurmustum. Biz bu kadar ilac kullanmasak bu kadar yan etkimiz de olmazdi en basta kaldi ki hepsi gecti ne gogus dolgunlugu kaldi ne kasik agrisi benim bulantim da yok iki gundur masallah

Öncekilerde ben de öyle rahattım ama şimdi olamıyorum aklıma hep geçmiş geliyor, çok uğraşıyorum ama Şükretmez miyim nasıl zamanlar geçirdiğimi bir ben biliyorum tedavinin eşiğinden döndüm şükürler olsun bana bebeğimi bağışladı, hep şükrediyorum hep dua ediyorum sağ salim kucağımıza alalım yavrularımızı başka birşey istemiyorum.Sizin de canınızı sıkmak istemiyorum ama kendimi tutamadım kötü uyandım kusura bakmayın
kuzu bnm hftanın 1 yada 2 günü acıyor her gün aynı belirtileri yaşamazsın korkma herşey ylunda bak yarın deglmiydi randevun
yarın canım inşallah güzel şeyler yazarım buraya

Yazarsın kuzum. Elinde değil biliyorum ama ne yapalım biz de seni bir nebze rahatlatmaya çalışıyoruz

kuzuuu olur mu öyle şey böyle düşünürsen hepimizi üzersin biz burada birbirimize destek olmak için varızzz olabilir hepimizin korkuları endişeleri var ama kendini biraz rahatlatmaya çalış bebişin için herşey yolunda bak görüceksn bn eminim güzel şeyler yazacagına az kaldı şu riskli dönemleri atlatmaya göz açıp kapayıncaya kdr geçiyor az sabır

dün vakumlu hurç almıştım arkadaşım geldi yardım etti çeyiz dolabının alt kısmını boşalttım bebişe yer açmak için aslında tam düzene binmedi ama yavaş yavaş olucak 3 tane daha alıcam baza altını düzenlicez çok rahatlıkmış bu vakumlu hurç daha önce almadığıma pişman oldum dünya kdr yerim açıldı

Gunaydinnn asiri soguk ve boll yagmurlu bir gunden
Bi uyandimki gec kalmisim
Kiz yine mi gec uyandin sen
Hayatim bizim canimiz niye sıkılsin biz de sana moral olmaya calisiyoruz. Hepimiz seninle ayni durumdayiz. Ben toplamda 3 gebelik 4 bebek kaybettim. Ben de korkuyorum ama bildigim birsey varsa o da her gebeligin farkli oldugu. Kendimi korkutmuyorum fikirlerimi pozitife entegre etmeye calisiyorum bu defa saglikla kucagimiza alacagimizi dusunuyorum
LaRisaCca dünkü soruyu kendin için mi soruyordun sen
Evet bebisim hurma diye bir arkadas cevap yazdi histeroskopi olmus, normal dogum yapmis. Ama tabi onunki perde degil polip ve tek gebelik. Benim duruma benzer bir durum yasayan bulamadim.

Ellerinize saglik kuzuş ne guzel bebiskoya yer acma calismalari baslamis bile

bende geçen kış aldım yaz temizliğinde bilemedim montlarıda vakumladım kış geldi mont çıkardım ki berbat oldu ek mont masrafı çıktı baştan
ama yine yorgan yastık için çok rahatlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…