Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ellerinize saglik kuzuş 🤗 ne guzel bebiskoya yer acma calismalari baslamis bile
evet aşkım birde artık yavaş yavaş yaz temizliği olur daha ii baza altını yapmaya yine arkadaşı çağırcam sagolsun yaparım gelr yardım ederim dedi sonra da ayakkabı işlerini hallettn mi kışlık yazlık kalır snra kadın güzel bir temizlik yaptı mı perdeler yıkansın mutfak insan benden mutlusu yok :KK73: :KK73: temizlk olunca gözüm gönlüm açılıyorrrr :KK70::KK70:

bende geçen kış aldım yaz temizliğinde bilemedim montlarıda vakumladım kış geldi mont çıkardım ki berbat oldu ek mont masrafı çıktı baştan :KK45:
ama yine yorgan yastık için çok rahatlık
aaaa montlar yapılmasın mı yaniii bunu bildiğim iyi oldu ben yorgan battaniye ve yastıkları yaptım dün ama daha yastık ve battaniye var onlara da ek alıp yapcam bari yerim açılır nevresimler dahil yatak örtüleri hiç birini çok kırışır die yapmadım ama battaniyeyi açıp yıkarsak aynı eski haline döner die okudum

Günaydın kuzular ☺️
Yarın kontrol günümmm🥳 bakalım gonalf ile ne kadar büyümüş yumoşlar çok heyecanliyim valla 🙈😂
Ben de cok heyecanliyim senin icin insallah guzel guzel kaliteli yumoslarin olsun insallah
Cook seviyom uykuyu ztn🥰
Ahhh sevmeyen mi var🥰
evet aşkım birde artık yavaş yavaş yaz temizliği olur daha ii baza altını yapmaya yine arkadaşı çağırcam sagolsun yaparım gelr yardım ederim dedi sonra da ayakkabı işlerini hallettn mi kışlık yazlık kalır snra kadın güzel bir temizlik yaptı mı perdeler yıkansın mutfak insan benden mutlusu yok :KK73: :KK73: temizlk olunca gözüm gönlüm açılıyorrrr :KK70::KK70:
Ben 23 nisanda halilari kaldiririm hep. Gebelik ilerlemeden yaz basinda hepsini halletmeyi planliyorum ki sonra zor olur kuzum. Ellerin dert gormesin canim benim miss gibi oldunn gule gule kirlet 🤗
Günaydın tatlı kızlarıım 😍😍😍😍

inşallah Lariciğim bakalım neler yaşıcaz neler görücez, Allah hakkımızda hayırlısını versin 😍😍
Insallah herseyin hayirlisi bebegim 🥰

Ben de cok heyecanliyim senin icin insallah guzel guzel kaliteli yumoslarin olsun insallah

Ahhh sevmeyen mi var🥰

Ben 23 nisanda halilari kaldiririm hep. Gebelik ilerlemeden yaz basinda hepsini halletmeyi planliyorum ki sonra zor olur kuzum. Ellerin dert gormesin canim benim miss gibi oldunn gule gule kirlet 🤗

Insallah herseyin hayirlisi bebegim 🥰
aynen bbgm bnde öyle düşünüyorum o yzden çoğu işimi bu sfer riske atmadan derli toplu yapmayı düşünüyorum tam sıcaklara ağır geçircez allah kısmet ederse sonra zorlanırız malum buranın sıcakları fena :işsiz: :işsiz:
daha olmadım ama olur inşallah aşkosuuu :KK70:
Bugün midem bulanmiyor hemen bir bardak cay ictim 😁
ohhh misss afyt olsun mide bulantın olmamasına çok sevndm bnmde dün baya oldu sabah ama geçti sonra

Yok kiz nerden uydurmus bunu ben kac defadir ciger yiyorum kan yapar diye bin sukur birsey olmadi

Aa konusayim canim tsk ederim💛
Canım bilmiyorum yeni gelim pimpirikli çıktı :)))) onu yemem bunu içmem bunu yapmam falan filan... İnternette ise ciğer evet düşük ihimalini arttırır yazıyor. bense senin gibi kan yaptığını biliyorum. bence internete çok da inanmamak lazım, doktora sormak lazım en garantisi...

Kuzum ipek_annesi ipek_annesi tutunmada kanama yaşıyor, sanırım sen benzer birşey yaşamıştın. Sanırım yazar sana.

Canım bilmiyorum yeni gelim pimpirikli çıktı :)))) onu yemem bunu içmem bunu yapmam falan filan... İnternette ise ciğer evet düşük ihimalini arttırır yazıyor. bense senin gibi kan yaptığını biliyorum. bence internete çok da inanmamak lazım, doktora sormak lazım en garantisi...

Kuzum ipek_annesi ipek_annesi tutunmada kanama yaşıyor, sanırım sen benzer birşey yaşamıştın. Sanırım yazar sana.
Yok bebegim tutunmada kanama degil , kanamam da yok suan .bende perde vardi gebelik en fazla 16. Haftaya geliyordu temmuzda ameliyat oldum suan dusuk yasamam icin sebep yok gibi ama yine de korkuyor insan

Kiz yine mi gec uyandin sen 😁

Hayatim bizim canimiz niye sıkılsin biz de sana moral olmaya calisiyoruz. Hepimiz seninle ayni durumdayiz. Ben toplamda 3 gebelik 4 bebek kaybettim. Ben de korkuyorum ama bildigim birsey varsa o da her gebeligin farkli oldugu. Kendimi korkutmuyorum fikirlerimi pozitife entegre etmeye calisiyorum 🤗 bu defa saglikla kucagimiza alacagimizi dusunuyorum

Evet bebisim hurma diye bir arkadas cevap yazdi histeroskopi olmus, normal dogum yapmis. Ama tabi onunki perde degil polip ve tek gebelik. Benim duruma benzer bir durum yasayan bulamadim.
ben sandım başkası için sordun. İkizlerde genelde sezeryan oluyor kuzum

Çok saol canım 🙏

X