Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hanimlar 1 temmuzda histeroskopi ile septum ameliyati olmustum. Ameliyat sirasinda kuşgozu kadar bir delinme oldu ama dikis dahi atilmasi gerekmeyecek kadar minikti ve zaten hicbir sıkıntı da olmadan iyileserek sureci atlattim suan tup bebek ile hamileyim. Merak ettigim su ki ameliyatimi yapan dr dogumunu sezaryan yapmalisin dedi, normal dogumda israrci gorunce beni, rahmin patlar dedi. Acaba histeroskopi olup normal dogum yapan var mi? Tecrubelerinizi merak ediyorum
Ebru ne dedi buna? Ben yine şunu merak ediyorum ki ikiz gebelik niye sıkıntı değil? Niye 2 embriyo koyuyor madem risk var🤦‍♀️

Hanimlar 1 temmuzda histeroskopi ile septum ameliyati olmustum. Ameliyat sirasinda kuşgozu kadar bir delinme oldu ama dikis dahi atilmasi gerekmeyecek kadar minikti ve zaten hicbir sıkıntı da olmadan iyileserek sureci atlattim suan tup bebek ile hamileyim. Merak ettigim su ki ameliyatimi yapan dr dogumunu sezaryan yapmalisin dedi, normal dogumda israrci gorunce beni, rahmin patlar dedi. Acaba histeroskopi olup normal dogum yapan var mi? Tecrubelerinizi merak ediyorum
Canım çok sağlıklı da olsan, ikizleri normal yolla doğurtan cok az doktor var. O da hersey yolunda giderse...
Biri ters olsa bile normal doğum iptal. O yüzden sezaryene hazırla kendini yavaştan. Ben de hiç ameliyat istemiyorum ama ikiz olunca kaçınılmaz gibi birşey oluyor. Yine de hakkından hayırlısı 🙏🏻

Anca gelebildim uyudunuz muu, bat 1 nisan gösteriyo program ama 16 martta çatlama gördüğüme göre 14 gün ekleyip 29 mart olarak hesapladım ben, bu arada cuma gününe randevu aldım bugün histeroskopi için konuşmaya gidicm bakalım

X