Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O copleri eve gelenler gormesin diye de ortak cope atamiyosun zaten millet test yaptigini anlamasin diye
Aynen zaten bu tedavi olacaksa merkezde olur bu doktorlara gitmem artık güvenim bitti onlara karşı olursa orda uygularım ama önceliğim hormonları duzeltmek
En dogrusunu dusunmussun canim sana katiliyorum

O copleri eve gelenler gormesin diye de ortak cope atamiyosun zaten millet test yaptigini anlamasin diye

En dogrusunu dusunmussun canim sana katiliyorum
Ya ben demiştim onlara adet duzenligini hiç mi insan bişi demez çok sinir oldum ama iyi ki muayene oldum üzülmedim de en azından bu sebeb olmuş olabilir

Bende öyle iyiki üye oldum dedim bugün
İnsanın kendisini anlayan ve aynı şeyleri yaşayan kişilerle sohbet etmesi çok iyi geliyor. Ne yazıkki çevremizde bu kadar rahat paylaşamıyoruz. Yani şahsen ben, anneme bile bu konuda paylaşamıyorum sürekli sorucak sürekli beklenti içinde olucak diye. Burası çok iyi geliyor banada. Buradaki tanıdığım herkes iyiki var. Hepinize ama hepinize duacıyım

Canım benim yaaa seni o kadar iyi anlıyorum ki Rabbim hepimize hayırlısıyla bu duyguyu yaşatsın inşallah

Canimm cok tsk ederimm aminn insallah senin minnoslar kac kg dogdu? 36. Haftada mi aldilar

Senin enisteye yok deme sansin yok. Hic yok demezsen kesin hamilesin enisteyi cok azimli gordum
36+0 da planlı sezaryen oldum canım ilk doğumum da sezeryan olduğu için doktor dikişleri riske atamam dedi yoksa sancım vs yoktu 38 e kadarda dururdu yani. Kız 2200 gram erkek 2800 doğdu canım

Ayyyyyy Çok güzel bir haber verdin bize şimdi sen hep böyle yolunda gitsin herşey canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…