Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ay resmen aynı bensiniz yaaa. Artık diyorum maskeyi farklı şekillerlemi taksam 1 alnıma bi yüzüme taksam sadece gözlerim açık kalsa öyle tanınmasammı😂 artık cidden bende utanıyorum alcağım zaman haritayı açıp gitmediğim eczane arıyorum😂😂

Evet oda benim gibiydi usanmayan test yapangiller biz 😍😂
Bı yandan eczacı açısından maske takmayı sevdim Allah'tan araba var baktım hep aynı yerden alıyorum Sultanbeyli'de başka yerlere gitmeye başladım 😂😂😂

Bı yandan eczacı açısından maske takmayı sevdim Allah'tan araba var baktım hep aynı yerden alıyorum Sultanbeyli'de başka yerlere gitmeye başladım 😂😂😂
Ben sürekli eşit şekilde hepsine dağıtıyorumm alma işini yakın çevremdekiler muhtemelen artık biliyor uzağa açılıyorum. Ayriyetten birde eşime aldırıyorumm😂😂

Ben yazi da sevmem kisi da. Ben bahar severim. Iskenderun cook nemli yazin nefes alamazsin nemden. Vucudun yapis yapis gezersin. Sacin kabarir nemden zaten acikbirakman ne mumkun.. kis da tam tersi nemden dolayi sogugu iliklerine kadar yasarsin. Eksi bilmemkactan gelenler burada gercekten kis bastirdiginda usurler. Ama bahar oyle midir ya🤗 canim bahar
Yaz insaniyimm bennn.
Cok üşürum bu sene hic isinamadim ztn alt katim hic yakmiyor gibi bisii
Katkat giyerimm bahara gecince hafifliyorum vucus olarak🤣

belki 2. bile olmuştur :KK70:
😂😂😂 Biz daha biri bile doguramadik
Bende de hata verdi hep
Twitter de çöktü die yazılar okudum.
Ahan da C Capanin Gururu Teyom un foyasi cikti ortaya 😂😂
ay resmen aynı bensiniz yaaa. Artık diyorum maskeyi farklı şekillerlemi taksam 1 alnıma bi yüzüme taksam sadece gözlerim açık kalsa öyle tanınmasammı😂 artık cidden bende utanıyorum alcağım zaman haritayı açıp gitmediğim eczane arıyorum😂😂

Evet oda benim gibiydi usanmayan test yapangiller biz 😍😂
O yuzden netten alma isini seviyorum 😂😂 kimse seni tanimiyor
Bencede en güzeli bahar ☺️
Di mi yaa 😁🤗
Yaz insaniyimm bennn.
Cok üşürum bu sene hic isinamadim ztn alt katim hic yakmiyor gibi bisii
Katkat giyerimm bahara gecince hafifliyorum vucus olarak🤣
Sicaksin zaten sen de yaz gibi 🤗
Asko gidecem kontrollere sadece hormon için başka tedavi yok yani
Bi tedavi planlarsaniz da merkezde dusunmezmisiniz artik canim

Di mi yaa 😁🤗

Bu aydan bişey gelmezde önümüzdeki ay regle yakın alayım bi koli daha 😂😂

😂 Zaten adet oncesi de bir sure 😂😂 yeter o sana
Birdahaki ay yine bir koli sonra yine bir koli artık birde bunuun çöp olayı var. Normal evin çöpüne atmıyorum hani çöpte fatura olur adımız falan yazar. Çöpçüler görür. Sanki çöpcülere meyse😂😂😂 testlerün birde ayrı çöpü var 😂😂😂😂😂

Di mi yaa 😁🤗

Aynen zaten bu tedavi olacaksa merkezde olur bu doktorlara gitmem artık güvenim bitti onlara karşı olursa orda uygularım ama önceliğim hormonları duzeltmek

X