Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın bbgm iim çok şükür baş ağrısı beni dün mahvetti uyudum kndme geldim sen nasılsın balım 🤗🤗
çok şükür.
bende iyiyim dün akşam kasığıma fena ağrı girdi adım atamadım yattım dikledim bacaklarımı rahatladım.
Birde revani çekti canım saat 9 da kalktım yaptım yedim :halay::halay:
çok pis iştah açıldı. :KK70:

Adet olmayı bekliyorum 😅 bir şeyler araştırıyorum öte yandan bir satır daha okumak istemiyorum 😁
Sen nasılsın nasıl geçiyor 😻
Kontrole gitmissindir diye dusunmustum demek henuz adet olmadin 🤭 Ben iyiyim, cucukler iyi ,bulanti fix .. sali gunu ebruda randevum var, bekliyoruz bakalim 😁
İnsanın kendisini anlayan ve aynı şeyleri yaşayan kişilerle sohbet etmesi çok iyi geliyor. Ne yazıkki çevremizde bu kadar rahat paylaşamıyoruz. Yani şahsen ben, anneme bile bu konuda paylaşamıyorum sürekli sorucak sürekli beklenti içinde olucak diye. Burası çok iyi geliyor banada. Buradaki tanıdığım herkes iyiki var. Hepinize ama hepinize duacıyım 😍🌸🌸🌸
Sen de iyiki varsin canim kenke seni seviyoruz ❤️ her zaman dualarimizdasin
36+0 da planlı sezaryen oldum canım ilk doğumum da sezeryan olduğu için doktor dikişleri riske atamam dedi yoksa sancım vs yoktu 38 e kadarda dururdu yani. Kız 2200 gram erkek 2800 doğdu canım
Oyy masallah Allah esirgesin kuzulari ,ne guzel 🤗 darisi basimiza olsun boyle saglikli guzel bir dogum saglikli bebekler ve anne 🥰 Ama bence dr normal ile ugrasmak istememis hicbirsey olmazdi o dikislere Allah in izniyle . Kac kadin var sezeryandan sonra normal dogum yapan di mi
Kuzum akşam yazdıklarınızı okuyım dedim ne mümkün 😅 günaydın bu arada tahlillerimde sıkıntı yok çok şükür çarşamba günü gidicsz Allahtan bir engel çıkmazsa 😊 nasılsınız neler yapıyorsunuz bakalım
😁 Hizli ilerliyor sayfalar canim masallah . Sıkıntı olmamasina cok sevindim canim benim . Insallah artik guzel surecin baslayacak Rabbim ayaginiza tas degdirmeden gonlunuze sıkıntı dusurmeden gecmesini nasip etsin
En uslunuz benim bu kadar yılda toplasan 5 gebelik testi ancak yapmışımdır 😂😂
Gizli yaramazsin sen 😂😂😂 digee cocuklari kiskirtip annelerinden dayak yediren kendi uslu oturuyo gibi yapan var ya onlardan 😂

çok şükür.
bende iyiyim dün akşam kasığıma fena ağrı girdi adım atamadım yattım dikledim bacaklarımı rahatladım.
Birde revani çekti canım saat 9 da kalktım yaptım yedim :halay::halay:
çok pis iştah açıldı. :KK70:
Ohhhhh afytt olsun yarasınnn 😂😂 bu olur olmadık zamanda canının birşey istemesi bana çok tuhaf geliyor gerçekten artık ne yaşıyorsak 😂😂

IMG_20210320_105838.jpg

Kadınlar! Bu kara geceyi unutmayin .
Tek bir imza ile tek bir kisi ile geldigimiz durumu unutmayin

Ohhhhh afytt olsun yarasınnn 😂😂 bu olur olmadık zamanda canının birşey istemesi bana çok tuhaf geliyor gerçekten artık ne yaşıyorsak 😂😂
yok kız eşim dio sen aşermedin ki gece beni uyandırıp antik gundik bişi istemedin dio böyle 5 uşak yaparız.
ama sağlık stresi yok yaşadık o yüzden şimdilik kalalım dio :KK70::KK70:

iyidir kuzum şirkete geldim ama nette boş boş geziyorum :KK70:
evet ya ne pis yedim görmen lazım :rolleyes:
sen ne yapıyorsun.
Sinir krizi geciriyorum sabah sabah devletin mahfettiler ...
Nasil guzel bir gune uyanabiliriz ki bu haberlerle?
Merkez bankasi yetkilisi gorevden alinmis.. o kadar faizle olacak son nokta buydu zaten.
LaRisaCca LaRisaCca nın dedigine katılıyorum 😂😂😂😂
🤗💛😁 Gizli yaramasss
Günaydınnn ..herkese iyi hafta sonları diliyorum 💁‍♀️💕
Iyi hafta sonlari yesilcim nasilsin

Sinir krizi geciriyorum sabah sabah devletin mahfettiler ...
Nasil guzel bir gune uyanabiliriz ki bu haberlerle?
Merkez bankasi yetkilisi gorevden alinmis.. o kadar faizle olacak son nokta buydu zaten.

🤗💛😁 Gizli yaramasss

Iyi hafta sonlari yesilcim nasilsin
sabah sabah haber okuma :KK70:
sen kızsanda stres etsende baştakiler yapar yapacağını sen bebişlerin tadına bak :KK200:

X