Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bildim zaten o yuzden sordum hemen 😂

Sadi yi bekliyorum canim 😁 kirmizi oda sen birsey izliyor musun

Canim ishal gurultu belirti degildir. Miden bozulmus. Sirt ve kasik agrisi ise gebelik belirtisi sayilabilir ama tedavilerde igne etkisinden oturu gebelik ve adet belirtileri cok yakin olur o yuzden test yapmadan malesef bunu bilemeyiz. Insallah hamilesindir

🤗💛 Insallah hamilesindir canim
12.güne kadarki belirtilerimi iğne etkisidir diye dikkate almadım zaten ama kan ve idrar testi negatif çıktınca etkisi geçmiştir diye düşündüm adette olmayınca acaba olabilirmi dedim forumdada bikaç yerde ishali belirti olarak yazmışlar belkide dediğin gibidir teşekkür ederim

12.güne kadarki belirtilerimi iğne etkisidir diye dikkate almadım zaten ama kan ve idrar testi negatif çıktınca etkisi geçmiştir diye düşündüm adette olmayınca acaba olabilirmi dedim forumdada bikaç yerde ishali belirti olarak yazmışlar belkide dediğin gibidir teşekkür ederim
Hayatim diskilama olarak yaygin bilinen belirti kabizliktir. Insallah gebesindir canim. Biz ignenin 14. Gunu erken gebelik testinde pozitif goren arkadaslarimizi da gorduk hem de coook silik cizgiyle. Kirmizilari gorene kadar umut hep vardir 😍

Hayatim diskilama olarak yaygin bilinen belirti kabizliktir. Insallah gebesindir canim. Biz ignenin 14. Gunu erken gebelik testinde pozitif goren arkadaslarimizi da gorduk hem de coook silik cizgiyle. Kirmizilari gorene kadar umut hep vardir 😍
Sağol canım inşallah umut hep var işte😍 sende sağlıcakla kucağına al inşallah 🤲

Bildim zaten o yuzden sordum hemen 😂

Sadi yi bekliyorum canim 😁 kirmizi oda sen birsey izliyor musun

Canim ishal gurultu belirti degildir. Miden bozulmus. Sirt ve kasik agrisi ise gebelik belirtisi sayilabilir ama tedavilerde igne etkisinden oturu gebelik ve adet belirtileri cok yakin olur o yuzden test yapmadan malesef bunu bilemeyiz. Insallah hamilesindir

🤗💛 Insallah hamilesindir canim
ben de kırmızı oda seyrettim biraz.ay çok duygusal,çok hayattan ya

merhaba özel mesaj atamadım burdan yazmak istedim. Aşılama için ufuk hocaya gidicem demişsiniz şimdi baktığınızda hamlile olduğunuu gördüm allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. acaba ufuk hoca ile mi görüştünüz? nasıl biridir?
Merhabalar..
Ufuk hocaya gidemedim regl bekleyip öyle gidecekken hamile olduğumu öğrendim normal yolla.
Ama 2 yakın arkadaşım Ufuk hoca ile devam ediyor. Biri gebe biri prp yaptırdı tüp bebek için tedavi aşamasında
Çok memnunlar yaklaşımı bilgisini çok beğeniyorlar.

Sağol canım inşallah umut hep var işte😍 sende sağlıcakla kucağına al inşallah 🤲
Aminnn rabbim sana da nasip etsin tez vakitte 🤗
ben de kırmızı oda seyrettim biraz.ay çok duygusal,çok hayattan ya
Sorma yaa duramiyorum aglamaktan esim sirf bu kadar duygusal oldugundan tv odasinda baska sey izliyor ben yatak odasinda izliyorum. Su saksilarim vardi onlari boyayayim diyorum artik.. bahar geliyor
Oyy bu yaz ne zaman gelcek yav
Parmak arasi terliklerimi ozledim 😑 sort tshirt ozledim 😑

Aminnn rabbim sana da nasip etsin tez vakitte 🤗

Sorma yaa duramiyorum aglamaktan esim sirf bu kadar duygusal oldugundan tv odasinda baska sey izliyor ben yatak odasinda izliyorum. Su saksilarim vardi onlari boyayayim diyorum artik.. bahar geliyor

Parmak arasi terliklerimi ozledim 😑 sort tshirt ozledim 😑
Evett cicek alcam bende yarinn azcik
Bu havalar beni mahvettii🥰

Evett cicek alcam bende yarinn azcik
Bu havalar beni mahvettii🥰
Ben yazi da sevmem kisi da. Ben bahar severim. Iskenderun cook nemli yazin nefes alamazsin nemden. Vucudun yapis yapis gezersin. Sacin kabarir nemden zaten acikbirakman ne mumkun.. kis da tam tersi nemden dolayi sogugu iliklerine kadar yasarsin. Eksi bilmemkactan gelenler burada gercekten kis bastirdiginda usurler. Ama bahar oyle midir ya🤗 canim bahar

Eşim eczaneye öksürük şurubu almaya gitti şimdi.
arsız ben sanki dün kan sonucum negatif çıkmamış gibi arayıp test al diyesim geliyor. Ay kızlar cidden milletin başka bağımlılıkları olur benim bağımlılığım test. Eczane lafı duymıyım 😅😅
Test deyince aklıma Ayseee1987 Ayseee1987 den başkası gelmiyor 🥰

Bende her farklı eczane önünden geçtiğimde alıyorum stok yapıyorum ki eve yakın eczacılar artık bana üzülmesin diye 😂

ah bebişim nerde o günler vajina batmam meşhur adet sinyalim 😞 ama yine de sabah uyandığımda adet karşılamazsa beni hemen bi idrar testi patlatcam 😅

Beni artık oturduğum yerdeki eczacılar tanıyordum utandım artık bende internetten sipariş verdim 😂

Hepimiz mi ayniyiz ya hep mi ayni 😂😂😂
Harika vallahi 😂

ay resmen aynı bensiniz yaaa. Artık diyorum maskeyi farklı şekillerlemi taksam 1 alnıma bi yüzüme taksam sadece gözlerim açık kalsa öyle tanınmasammı😂 artık cidden bende utanıyorum alcağım zaman haritayı açıp gitmediğim eczane arıyorum😂😂
Test deyince aklıma Ayseee1987 Ayseee1987 den başkası gelmiyor 🥰
Evet oda benim gibiydi usanmayan test yapangiller biz 😍😂

Ben yazi da sevmem kisi da. Ben bahar severim. Iskenderun cook nemli yazin nefes alamazsin nemden. Vucudun yapis yapis gezersin. Sacin kabarir nemden zaten acikbirakman ne mumkun.. kis da tam tersi nemden dolayi sogugu iliklerine kadar yasarsin. Eksi bilmemkactan gelenler burada gercekten kis bastirdiginda usurler. Ama bahar oyle midir ya🤗 canim bahar
Bencede en güzeli bahar ☺️

X