Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sonraki adette atılıyor hemen, hiç korkma sen
Şuan ilk regl onda atilmicak diğer adettemi atilicak ben o reglde ikinci asilamami olmak istiyorum ama eğer kist hala duruyor olursa iptalmi ederler ,normalde 6. Gün regl biter ama bugün hala devam ediyor heralde ondandır

Şuan ilk regl onda atilmicak diğer adettemi atilicak ben o reglde ikinci asilamami olmak istiyorum ama eğer kist hala duruyor olursa iptalmi ederler ,normalde 6. Gün regl biter ama bugün hala devam ediyor heralde ondandır
Bu regl de başlanmıyor, atılmış oluyor genelde. Diğerine başlarsın. Benim 2 aşılama da öyle oldu canım

İyi akşamlar kızlar ben aşılama oldum bu ay 3mart iğne 4mart aşılama olduğum günleri saymazsak bugün iğnenin 16. Aşılamanın 15. Günü aşılamanın 12. Gününde kan baktırdım 1.20 çıktı normalde bugün adet olmam lazımdı olmadım daha 3-4 gündür karnım çok gurulduyo 2 gündürde ishal gibiyim kan verdiğim gün belim tüm gün adet olcak gibi ağrıdı dün sırt ağrım vardı bugünde ishal ağrısı gibi karnım ağrıyo arada kasıklarımda dolgunluk arada batmalar var bidaha test yapmadım bu belirtilerle hamilelik ihtimali varmıdır sizce

Tüh bana özel açtılar diyecektim :KK70:
Bildim zaten o yuzden sordum hemen 😂
Sadi yi bekliyorum canim 😁 kirmizi oda sen birsey izliyor musun
İyi akşamlar kızlar ben aşılama oldum bu ay 3mart iğne 4mart aşılama olduğum günleri saymazsak bugün iğnenin 16. Aşılamanın 15. Günü aşılamanın 12. Gününde kan baktırdım 1.20 çıktı normalde bugün adet olmam lazımdı olmadım daha 3-4 gündür karnım çok gurulduyo 2 gündürde ishal gibiyim kan verdiğim gün belim tüm gün adet olcak gibi ağrıdı dün sırt ağrım vardı bugünde ishal ağrısı gibi karnım ağrıyo arada kasıklarımda dolgunluk arada batmalar var bidaha test yapmadım bu belirtilerle hamilelik ihtimali varmıdır sizce
Canim ishal gurultu belirti degildir. Miden bozulmus. Sirt ve kasik agrisi ise gebelik belirtisi sayilabilir ama tedavilerde igne etkisinden oturu gebelik ve adet belirtileri cok yakin olur o yuzden test yapmadan malesef bunu bilemeyiz. Insallah hamilesindir
KIzlar yarın adet günüm. Bir haftadır öyle yoğun beyaz akıntı yaşıyorum ki yanında vajinama batmalar girmese karnıma adet sancıları sinyal vermese kesin gebelik diyeceğim
🤗💛 Insallah hamilesindir canim

Eşim eczaneye öksürük şurubu almaya gitti şimdi.
arsız ben sanki dün kan sonucum negatif çıkmamış gibi arayıp test al diyesim geliyor. Ay kızlar cidden milletin başka bağımlılıkları olur benim bağımlılığım test. Eczane lafı duymıyım 😅😅
Canim trendyoldan toplu alsana daha uygun 🤗

Eşim eczaneye öksürük şurubu almaya gitti şimdi.
arsız ben sanki dün kan sonucum negatif çıkmamış gibi arayıp test al diyesim geliyor. Ay kızlar cidden milletin başka bağımlılıkları olur benim bağımlılığım test. Eczane lafı duymıyım 😅😅
Bende her farklı eczane önünden geçtiğimde alıyorum stok yapıyorum ki eve yakın eczacılar artık bana üzülmesin diye 😂
Bildim zaten o yuzden sordum hemen 😂

Sadi yi bekliyorum canim 😁 kirmizi oda sen birsey izliyor musun

Canim ishal gurultu belirti degildir. Miden bozulmus. Sirt ve kasik agrisi ise gebelik belirtisi sayilabilir ama tedavilerde igne etkisinden oturu gebelik ve adet belirtileri cok yakin olur o yuzden test yapmadan malesef bunu bilemeyiz. Insallah hamilesindir

🤗💛 Insallah hamilesindir canim
ah bebişim nerde o günler vajina batmam meşhur adet sinyalim 😞 ama yine de sabah uyandığımda adet karşılamazsa beni hemen bi idrar testi patlatcam 😅

Aminn canim benim. Senin de tedavin hayirli olsun insallah bu tedavinle bebegine kavusursun

Bana yaz 😂 bana yazarsan da gevsersin , en iyisi tez vakitte tezini bitir sen 😂 ozledik seni

Canim teo cok guzel kilo verdi hergun 15000 ort adim atiyor ve diyet yapiyor
Ben çalışıyorum o yüzden yapamıyorum spor diyeti biraz biraz yapıyorum bakalım hakkımda hayırlısı inşallah 🤲

Larim alsamda o beni paklamıyor evde dururken gıdıklıyo benim. Adet bile olsam yapıyorum 😂😂😂 10 tane testi 1 haftada bitirdiğimi biliyorum 😂😂

Bende her farklı eczane önünden geçtiğimde alıyorum stok yapıyorum ki eve yakın eczacılar artık bana üzülmesin diye 😂

ah bebişim nerde o günler vajina batmam meşhur adet sinyalim 😞 ama yine de sabah uyandığımda adet karşılamazsa beni hemen bi idrar testi patlatcam 😅
Hepimiz mi ayniyiz ya hep mi ayni 😂😂😂
Harika vallahi 😂

X