Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim bizim bilmedigimiz rahatsizlik mi gecirdin ne ara oldu bu cok uzuldum suan

Canim bizim bilmedigimiz rahatsizlik mi gecirdin ne ara oldu bu cok uzuldum suan
Yok yok balım benim her zamanki halim aslında ben zayıfladığım zaman bünyem hemen düşüyor halsizlik ve ağır grip yakalıyor. Bir haftada üç-dört kilo verince biraz korktuk doktor da kötü hastalıklardan söz etti ama ben hemen kendime bakmaya başladım. Daha yeni o verdiğim kiloları aldım. Yani bu süreçte kendime bakmakla ilgileniyordum. Son bir haftadır da inanılmaz derecede iş yoğunluğum var.

Sen nasılsın peki? Nasıl gidiyor bulantı vs var mı?

Aman Iyi ol canim benim Allah esirgesin. Korktum biran..
Ben iyiyim hayatim bin sukur... Asiri koku hassasiyeti ve bulanti cok var. Evde yemek pismesi benim icin kabus aman ne yapalim.. saglikla ilerlesin de hersey kucagimiza alalim da insallah cuculeri ben raziyim

Yaa olsun olsun güzel şeyler bunlar, hep bunların olmasını bekledik

Günaydınn İyiyim canım yolunda gidiyo herşey. Pıtırcık zıplayıp duruyo içerde. Sen nasılsın
Gunaydin canim
Cok sukur iyisin epey sure gormeyince korkarak etiketledim. Biz de iyiyiz teyzesi, cucukler sadece bulanti olarak yoruyor onun disinda rahatim cok sukur.
Bitti mi kurslar

enemmm LaRisaCca ikizler miii ayy çok sevindimmm MelodiminEsi canım geçmiş olsun neyseki toparlamışsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…