Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet teyzesiii iki minnos var bende. Cok tesekkur ederim hepimiz saglikla kucagimiza alalim insallah
Amin canım tek duamız bu kursa gitmiyorum hafif lekelenme olunca doktorum dinlen evde dedi bende korktum. İyikide gitmemişim sonra çatı ağrısı falan oldu 10 gün yürüyemedim baya şiddetliydi yazmıştım sanırım burdan. Çıkıp yürüyorum iki günde bir falan yavaş yavaş. Bizimki çok hareketli doktor amcası yakalamıyo bir türlü video çekiyorum her gittiğimde videodan ekran görüntüsü aldım en sonunda bi fotografı olsun diye

Eklentiler

• F3C38AC8-407A-4FB2-8FCB-8B1E75BED893.png
    497,2 KB · Görüntüleme: 29
oyyyy maşşalh annesii minigneeeee rabbim hyırlısı ile kucagına almanı nasip etsn inşallah. aman kndne dkkt et kuzu çogu gitti azı kaldı yapma bisey gerekirse

biz iyiyiz bbgm yarın LaRisaCca ve bnm kontrol günlerimiz ben kısmetse kalp atışı duyucammm sen nasılsın
ayy ne güzel aynı ana mı aldınız günleri.. yesinler kalp seslerini
Ben şükür C.tesi cinsiyet öğrendik ilaçlara devam kollar morartıya devam birde kan ilacı başladık hepten şişmeye başladım

MelodiminEsi kuzucum kendine çok dkkt et eger seni zayıflık bu kdr etkiliyorsa.. boşver çok kilolu deglsen takılma kalsın iyice düzenli saglıklı beslen gerisi önemli degl
Ben zayıflamak istemiyordum balım kendiliğinden oldu bir hafta içinde. Ben de anlamadım

kuzu LaRisaCca duydu çok şkür kalp atışlarını ben henüz duymadım geçen gittiğimde doktor dinletmedi bu sfer kocişle gidicem beraber dinlicez inşallah herşey yolundadır kan sulandırıcı vuruluyorsun degl mi cnm bakalım bndede bi kaç ilaç bırakabiliriz demişti yarın ne dicek merkla bekliyorum kuzu valla bndede şişlik var ödem toplamış gibi ama bn nedenini buldum gazım var ama çıkaramıyorum ondn glba

oyyyy maşşalh annesii minigneeeee rabbim hyırlısı ile kucagına almanı nasip etsn inşallah. aman kndne dkkt et kuzu çogu gitti azı kaldı yapma bisey gerekirse
Amin canım hepimiz inşallah 11. Hafta falandı sanırım sorun yaşadığımda sonra olmadı bidaha çatı ağrısıda nadir olsa olurmuş pelvik bölgede kemiklerim kırılıcak gibi oluyodu ayağımı kaldırıp adım atmak istediğimde ama magnezyumla geçirdik onuda çok şükür.
Omur-un Hatunu canım kolun neden morarıyomuş ne dedi doktorun. Benim de gece ellerim uyuşuyo biraz şişlik oluyo karpal tünel sanırım

duyarsınız sağlıcakla bebişim.
evet coraspirin, Oksapar, D-vitamin, Omega 3, kan ilacı, birde mide bulantı hap kulllanıyorum.
gaz fena ediyor insanı bende 2 gün çektim ben yoğurt yedim ayaklarımı havaya tuttum ve birazda yürüyüş yaptım. çok şükür atlattım.

oyy kuzummmm neden olmuş acaba bütün tahlillerini yaptırsaydın
Toparladım canımın içi. Nedenini inan hiç anlamadık doktor kötü hastalıklardan bahsetti tahlile gitmedim. Kendime iyi baktım düzenli beslendim çok şükür toparladım

Canım gebelik halinde herşey yolunda ancak yeğenim de epilepsi başlangıcı oldu ona çok canım sıkkın iş yerinde de yoğunuz.
Cok gecmis olsun canim benim cok uzuldum Allah sifasini versin.sen kendini cok yormuyosun degil mi
Günaydın kızceler...
Nasılsınız durum raporu pls.
Gunaydin canim. Ben kalp atisini alali 2 hafta olacak canim yarin rutin 2. Ay kontrolumuz var insallah
Ayyy minnosaa bakkkk cok guzel ya Allah esirgesin Allah saglikla kucagina aldirsin. Aman canim lutfen dikkat et gerekirse sadece ev icinde kan dolasimi icin yuru bak cogu gitti azi kaldi 2. Trimester i bitirdin. Insallah gelsin guzellikler icinde
Hehheee annesi bunlar fenaa
Evet teyzesi bunlar haydut gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…