Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
edaecoo edaecoo 19 martta bebegin hareket etmeye baslicak :cry:
Ayyy o zmn senin başladımı yaniii 🤩🤩🤩 hem çok heyecanlı hem çok duygusal hem çok hüzünlü rabbim saglık la kucaklarınıza almamızı nasip etsn yarabbim 🤲🤲 cuma günü hayrlısından kalbinin atışını duyuym deyzesiii yavaş yavaş hepsi olucak inşallah benmki snnkilerin kardeşi 😂😂💋

Ayyy o zmn senin başladımı yaniii 🤩🤩🤩 hem çok heyecanlı hem çok duygusal hem çok hüzünlü rabbim saglık la kucaklarınıza almamızı nasip etsn yarabbim 🤲🤲 cuma günü hayrlısından kalbinin atışını duyuym deyzesiii yavaş yavaş hepsi olucak inşallah benmki snnkilerin kardeşi 😂😂💋
Aynen tatlim saglikla buyusunler dogsunlar ins😍
Kv den Bi türlü kalkamadıkk bugün ne zmn dır gitmiyorduk eve geldim hemn duşa geçtim nası yıkandıgımı bilmeden cktm fitilmi aldım sayfama da bakıp yakaladım gururla uyuyabilirim 😂😂😂
Iyi geceler tatli annis

IMG_20210318_005203.jpg
LaRisaCca LaRisaCca

Biraz geç oldu ama şimdi girebildşm anca, bugün alışveriş pazar hastane bilmemne işlerş vardıo onları hakkettşm karışık bir gündü, hiçbişey yapmadım değerlendirmedim de, çatlama öncesinde değerlendirdiğşm iki gün var işte, gitti gül gibi yumurtam, kısmet be
sen ne yaptın iki cücüş annesii 🥰🥰
Amin inşallah keşke bi hamileyiz haberi alsakta gitmesek şu histereskopi mı neyseye
Amin amiin ama yok, bu ay bi cacık olmucak gibi, bana gözüküyor histeroskopi yollarııı 🤕

@Halfteacher vurdun mu ilk igneni 🤗
Ballikko Ballikko canim nasil oldun aklim sende kaldi umarim rahatlamissindir biraz
@yesilcayyy lekelenme devam ediyor mu yesilcim
Cok sagol kuzumm, Daha iyiyim . Tekrar lavman yaptım birazdaha rahatladım. Göğsüm ağrıyo nedenini anlamadm ama nefesmde daralıyor ya çok öğürdüm onun zorlaması oldu. Yada kabızlık gaz da yapabilir. Ameliyattan sonra da böle olmustum çünkü. Bakalm takip edicem cuma günü kendi doktoruma gidicem kontrole ne dicek merak ediyorum 🤷🏻‍♀️

Hayirlisi olsun insallah .yine de kirmizilari gorene kadar umut vardir insallah bebisin seninledir

Sen de haklisin canim benim bekleyelim bakalim. Şu adet getiren masaj var 2 gune kalmadan sokturuyor biliyor musun onu? Insta da birgebeningunlugu sayfasinda gosterdi kadin bir de youtube syf sina da yuklemis
Aa bakayım bi canım yapayım onu olmadıkça stres oldum açıkçası 🙈

melinda- melinda- sen bu tahlillerden iyi anliyordun sanirim. Benim suan tek gordugum tsh i cok dusuk cikmis 2,5-3 gibi istenen deger. Sanirim fsh da sorun gorunmuyor ama lh i bilemedim ve prolaktini
Biraz geç oldu ama şimdi girebildşm anca, bugün alışveriş pazar hastane bilmemne işlerş vardıo onları hakkettşm karışık bir gündü, hiçbişey yapmadım değerlendirmedim de, çatlama öncesinde değerlendirdiğşm iki gün var işte, gitti gül gibi yumurtam, kısmet be
sen ne yaptın iki cücüş annesii 🥰🥰

Amin amiin ama yok, bu ay bi cacık olmucak gibi, bana gözüküyor histeroskopi yollarııı 🤕
Canim ne yapalim biz de yuvarlanip gidiyoruz kuzum sen zaten sansini arttiran onemli 2 gunu degerlendirdin olacagi varsa olacak llmayacaksa ne yapsak nafile ama bu ay iltihap problemi olmasi isi zorlastirabilir
Cok sagol kuzumm, Daha iyiyim . Tekrar lavman yaptım birazdaha rahatladım. Göğsüm ağrıyo nedenini anlamadm ama nefesmde daralıyor ya çok öğürdüm onun zorlaması oldu. Yada kabızlık gaz da yapabilir. Ameliyattan sonra da böle olmustum çünkü. Bakalm takip edicem cuma günü kendi doktoruma gidicem kontrole ne dicek merak ediyorum 🤷🏻‍♀️
Rahatlamana sevindim canim. Kuzum gaz sıkısmasi gogse vuran agri yapiyor bende suan surekli gaz oldugundan bazen nefes alamayacak gibi oluyorum. Normal yani.insallah 1-2 gune rahatlayacaksin canim guzel arkadasim benim Allah sifani versin

Yaa ben de çok özledim balım inan hep aklımdaydınız :KK200: :KK200: :KK200:

Minnak bebişler napıyor teyzesinin ballarııı :emir_bebek::emir_bebek:
Yarin ve pazartesi gunu dr kontrolumuz var caniminici umarim iyidirler 🤗 teyzelerini ozledi cucusler neyseki sen geldin mutlu oldular.
Diyet meselesi nasil gidiyor

Yarin ve pazartesi gunu dr kontrolumuz var caniminici umarim iyidirler 🤗 teyzelerini ozledi cucusler neyseki sen geldin mutlu oldular.
Diyet meselesi nasil gidiyor
Yaa ikisi de iyi demi oyyy kuzularım ya:anne:

Çok şükür kilo aldım eski halime döndüm kuzum. O zayıf zamanımda hastalığın eşiğinden döndüm toparlandım geldim :KK37:

Çok özledim sizleri benim hakiki candan dostlarım :KK200:

X