Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ahahah yasasin bebek savascilari 😂

Dusun iste ordan pay bic 😂

Ayy hadi belki bi bakmissin bosverince olmus 🤗 cucusler iyiler sanirim canim . Suan icin koku hassasiyeti ve bulanti disinda bir sorun gorunmuyor cok sukur

Kiz bi bakmissin ilaclar sayesinde bu ay gebe kalmissin 🤭

Akintiyla gebeligi iliskilendirme canim adetten once de akinti yogunlugu olur ama sariysa enfeksiyon da abilir

Nasil olmazsin canim ya adetin gecti di mi 😳
Geçti canım 28 30 günde oluyorum şuan 37. Gün 🤷‍♀️

Peki bunu ozan hocayla gorusmedin mi canim
Canım açıkçası konuşmadım çünkü burada birkaç kişi daha böyle olmuş opudan sonraki adetim 22. Günde gelmişti yalancı adet oluyormuş şimdi konuşsam söktürücü verebilirler açıkçası hormon kullanmak istemiyorum

inşallah kuzum ama muhtemelen adet olucam çünkü bütün adet belirtilerim var🤦🏻‍♀️
Hayirlisi olsun insallah .yine de kirmizilari gorene kadar umut vardir insallah bebisin seninledir
Canım açıkçası konuşmadım çünkü burada birkaç kişi daha böyle olmuş opudan sonraki adetim 22. Günde gelmişti yalancı adet oluyormuş şimdi konuşsam söktürücü verebilirler açıkçası hormon kullanmak istemiyorum
Sen de haklisin canim benim bekleyelim bakalim. Şu adet getiren masaj var 2 gune kalmadan sokturuyor biliyor musun onu? Insta da birgebeningunlugu sayfasinda gosterdi kadin bir de youtube syf sina da yuklemis

Ahahah yasasin bebek savascilari 😂

Dusun iste ordan pay bic 😂

Ayy hadi belki bi bakmissin bosverince olmus 🤗 cucusler iyiler sanirim canim . Suan icin koku hassasiyeti ve bulanti disinda bir sorun gorunmuyor cok sukur

Kiz bi bakmissin ilaclar sayesinde bu ay gebe kalmissin 🤭

Akintiyla gebeligi iliskilendirme canim adetten once de akinti yogunlugu olur ama sariysa enfeksiyon da abilir

Nasil olmazsin canim ya adetin gecti di mi 😳
Ayyy keşkeee nerde o günler. Eğer öyle bir mucize olursa bile doktorun verdiklerini ovulasyondan sonra kullandım. Ama birsürü şey yaptım neyin vesile olduğunu bulmak çok zor olur😊 olsunda neyin vesile olduğu şöyle bi kenarda dursun dimi🤣

Ayyy keşkeee nerde o günler. Eğer öyle bir mucize olursa bile doktorun verdiklerini ovulasyondan sonra kullandım. Ama birsürü şey yaptım neyin vesile olduğunu bulmak çok zor olur😊 olsunda neyin vesile olduğu şöyle bi kenarda dursun dimi🤣
Sana soracaklar neler uyguladin diye listeni hazirla 😂

X