Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Duyduk teyzesi 2 cucugumde benimle kaldi bin sukur 🤲🏼✨ darisi senin guzel haberlerine insallah.
Canikom sen sadece korona olmamaya dua et 🤭 tedavin iptal olmasin diye cok ozen gostermelisin
Ayy içim bir tuhaf oldu bir duygulandım ki sorma 😢😍 Allahım size bağışlasın ikisini de kuzum. Rabbim bir nefeste kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🤲 doktor ne yapacaksın malum iskenderun da kadın doğumcu yok yada bzie denk gelmemiş 😝

Ay kuzum sorma ya iptal olmasından çok korkuyorum. Kimseyle görüştüğümüz yok getirirse eşim işten getirir bu illeti o da sağolsun dikkat ediyor ama. Direkt tüpe başlar mı ki kuzum vitamin falan mı verir acaba bunu düşünüyorum. Direkt başlasa bir güzel olur ki tadından yenmez 🤣🤣

Evet kuzum verdim aç kalıyorum ama değdi 😅
Ayy ne guzel bak gordun mu vaktini dogru degerlendiriyorsun hazirliklara baslamissin 🤗✨
Ayy içim bir tuhaf oldu bir duygulandım ki sorma 😢😍 Allahım size bağışlasın ikisini de kuzum. Rabbim bir nefeste kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🤲 doktor ne yapacaksın malum iskenderun da kadın doğumcu yok yada bzie denk gelmemiş 😝

Ay kuzum sorma ya iptal olmasından çok korkuyorum. Kimseyle görüştüğümüz yok getirirse eşim işten getirir bu illeti o da sağolsun dikkat ediyor ama. Direkt tüpe başlar mı ki kuzum vitamin falan mı verir acaba bunu düşünüyorum. Direkt başlasa bir güzel olur ki tadından yenmez 🤣🤣
Canim benim ✨🤗 senin de olacak nisan ayinda nasipse..
Canim zaten ilk gorusmede senden tahlil de isteyecekler esinle. Goturup gideceksin, ultrason muayenesi ve dr un sorularina alacagi cevaplarla tedavin sekillenecek. Bizim dr genelde uzun protokol yapiyor yani sanirim nisan ayinda tedavinde baslarsin mayista biter diye dusunuyorum

Canim benim ✨🤗 senin de olacak nisan ayinda nasipse..
Canim zaten ilk gorusmede senden tahlil de isteyecekler esinle. Goturup gideceksin, ultrason muayenesi ve dr un sorularina alacagi cevaplarla tedavin sekillenecek. Bizim dr genelde uzun protokol yapiyor yani sanirim nisan ayinda tedavinde baslarsin mayista biter diye dusunuyorum
😍🤲 Kuzum bu bal sana hemde fıçı fıçı 🍯🍯🍯🤣🤣🤣

Benim hemen başlayacağına pek umudum yok kuzum . Normalde kist için doğum kontrol hapı içerdim bu ay içmeyeyim doktorda en azından olanı görsün diye içmedim. Kist oluştuysa yine ona bir yorum yapacaktır sanırım. Ha kist tedaviye engel değil derse o başka.

Hahahah her yıl bir transfer şeklinde . Nasıl olur ama 😂😂😂
Senin adam bu ise isyan bayragi acar 😂
😍🤲 Kuzum bu bal sana hemde fıçı fıçı 🍯🍯🍯🤣🤣🤣

Benim hemen başlayacağına pek umudum yok kuzum . Normalde kist için doğum kontrol hapı içerdim bu ay içmeyeyim doktorda en azından olanı görsün diye içmedim. Kist oluştuysa yine ona bir yorum yapacaktır sanırım. Ha kist tedaviye engel değil derse o başka.
Oyy canim benim cok tsk ederim 💛 her kist tedaviye engel degil benim de 2,5 cm var bitane oyle basladik 😁
090000 900 9090
Ara beni bebegimm
:KK70:
Enisteyi isteyebiliyomuyuz ispiyon icin 😂😂😂
MERHABA FAYDASINI GÖRDÜNÜZMÜ... BUNUNLA MI HAMİLE KALDINIZ?
Merhaba canim fayda goren cok ancak malesef ben o denememde gebe kalmadim

Oyy canim benim cok tsk ederim 💛 her kist tedaviye engel degil benim de 2,5 cm var bitane oyle basladik 😁

:))) birden heyecanlanmıştım ekimde almışssınız zatenn ama belki sonra kullanmışsınızdır diye umutlanmaya devam ettim:))

Haha🤣
Bdv tarafinda surukleyici bir aldatilma konusu okuyorum. 🤣
Kurgumu gercekmi tartışmalari
Ona bakip gelcem du🤣

:))) birden heyecanlanmıştım ekimde almışssınız zatenn ama belki sonra kullanmışsınızdır diye umutlanmaya devam ettim:))
Canim kullandigi ay gebe kalan cok ben onu 2 ay kullandim ama malesef olmadi vesilem o degilmis 💛
Haha🤣
Bdv tarafinda surukleyici bir aldatilma konusu okuyorum. 🤣
Kurgumu gercekmi tartışmalari
Ona bakip gelcem du🤣
Banlanmadan gel ha 😂

Oyy canim benim cok tsk ederim 💛 her kist tedaviye engel degil benim de 2,5 cm var bitane oyle basladik😁

🌺💙 Aaaa kız sendeki kist ilaçla eriyen kist cinsinden mi? 🤣 Yapıştı bana benimki bir kurtulamadım yahu kendisinden. Benim kist doğum kontrol ilacının bağımlısı almadı mı kuduruyor iyice yapışıyor bana 🤣🤣

🌺💙 Aaaa kız sendeki kist ilaçla eriyen kist cinsinden mi? 🤣 Yapıştı bana benimki bir kurtulamadım yahu kendisinden. Benim kist doğum kontrol ilacının bağımlısı almadı mı kuduruyor iyice yapışıyor bana 🤣🤣
Aynen yillar once yine boyle buyuktu 2 ay mi ne dogum kontrol ilaci kullandim ayrica baska ilaclar da kullandim gecti ama surekli oluyor ve geciyordu

Kızlar çatlamışım
Eki Görüntüle 2802974 Eki Görüntüle 2802973
dünü ve ondan önceki günü değerlendirmiştim, bugünü değerlendiremiyorum tabiki, şaşırdık mı ! HAYIR 😖
neden böyle oluyor ya, stres mi oluyor ne oluyor kısmet olmadı mı olmuyor, zaten içeri de sperm fln gitmiyo ben saçma sapam uğraşıyorum herhalde ☹️
bi umut histeroskopiden kurtulurum belki diye çok ümitlenmiştim ama yine değerlendirememe sendromuna kapıldık
Allahtan ümit kesilmeli sperm 72 saat yaşayabiliyormuş belki bi yolunu bulup girmiş olabilir. Ama kuzum hayırlısıyla olsun belki histereskopi olması iyi olacak hiç korkulacak bisey değil bak dikiş kesik falan yok basit bi operasyon allah beterinden korusun

Aynen yillar once yine boyle buyuktu 2 ay mi ne dogum kontrol ilaci kullandim ayrica baska ilaclar da kullandim gecti ama surekli oluyor ve geciyordu
Nasipse Doğumdan sonra hiç gelmesin canım sana baş belası. Benimkine benziyor sendeki de. Allah uzak etsin bizden 🤲😍

Kızlar iyi akşamlar ya ben cleocinvajinal krem ve antibiyotik kullanıyorum ya adetimede 6 gün var ama bugün kasigimda sanki ağırlık var gibi batmalar oluştu yuruyemedim okulda iki buklüm oldum sonra gecti eve geldim carsiya gittim baktim ordada ayni oldu yolun ortasinda duraksadim ya gaz sancısı falan da oldu bu ilacın yan etkisi mı acaba

X