Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne yemek yaptiniz kizlar bugun?
Biz esimle bugun balikciya gittik 1 er balik yedik geldik . Ben baliktan nefret ederim normalde ama baligim buyuk olmasina ragmen cucukler icin hepsini yedim
Dolapta kalan yarim paket milfoyum vardi onu yaptim
Ve annemden gelirken dolma getirdim onunla kapattik günü son olarakta meyve yerimm
Yarasinn canim
Balik haftada bir zorda olsa yemeye calis

Canim sacmalama sen 7+4 olamazsin senle aramizda 1 ay yok mu? Ben bile bugun 7+1 im. Yok canim ben hep 12.haftada ogrendim sansliydim gosterdi kendini
Valla 7+4.ben ocakta 8gun gec yumurtlamistim , gec dollenme. sat a gore olmadi yani hesap, ultraschal a gore hesaplandi.5martta , 6+4 cikti .ogun de kalp atisini duydum zaten.

Canim sacmalama sen 7+4 olamazsin senle aramizda 1 ay yok mu? Ben bile bugun 7+1 im. Yok canim ben hep 12.haftada ogrendim sansliydim gosterdi kendini

4ocak sat , 21ocakta yumurtladim ben.

Dolapta kalan yarim paket milfoyum vardi onu yaptim
Ve annemden gelirken dolma getirdim onunla kapattik günü son olarakta meyve yerimm
Yarasinn canim
Balik haftada bir zorda olsa yemeye calis
Ben de bugun yegenimi sevmeye gittigimde milfoy yapti yengen,yedim. Ozlemisim
Valla 7+4.ben ocakta 8gun gec yumurtlamistim , gec dollenme. sat a gore olmadi yani hesap, ultraschal a gore hesaplandi.5martta , 6+4 cikti .ogun de kalp atisini duydum zaten.
Allah Allahhh cok sasirdim seni hep ocak diye tutmusum ya aklimda ben de gecen c.tesi duydum kalp atisini neredeyse ayni ilerliyoruz oyleyse
Karniyarik ve kirmizi lahana salatasiyazarken veya okurken tekrar yemek istiyom. Okuduklarimi
Ohhh afiyet olsun cicegimmm kirmizi lahana cok faydali
Aferin, yeğenlerim sayesinde yola geliyorsun benim kuru fasulye, pilav ve turşuydu
Ooo kuru diyosun yaniiiii. Hafta ici planima alayim ozlemis olabilirim
4ocak sat , 21ocakta yumurtladim ben.
Vayyy ben de 6 subatta opu oldum 11 inde transfer oldum 18 inde pozitifi gordum erken donemde 1 hafta sonra kese gecen c.tesi de kalp atisi yani sok oldum valla

Ne yemek yaptiniz kizlar bugun?
Biz esimle bugun balikciya gittik 1 er balik yedik geldik . Ben baliktan nefret ederim normalde ama baligim buyuk olmasina ragmen cucukler icin hepsini yedim
Ohh yarasınnn ben bugün tarhana çorbası içtim biraz da mercimekli bulgur pilavı yogurt yedim beybi annem sagolsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…