Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aaa test yaptınız mı of hiç umutlanmayayim yani
Yaptım canım bende kahverengi akıntıda vardı hamilelik diye düşündüm 3 Mart’ta doktora gittim kan negatif doktor 10 gün bekleyelim kırmızı görelim dedi bu süre içinde idrar testlerim yüne negatif çıktı sonra 5 Mart’ta ovülasyon pik gördüm değerlendirdim ikinci reglimi bekliyorum Çarşamba doktor randevum var yani iğne benim düzenli olan adetimi bozdu diye bilirim

Ben yarın test yapmayı düşünüyordum en iyisi 1 hafta beklemek bugün adet günüm gelmeyince ister istemez umutlanmaya başlamıştım hayırlısı olsun bakalım

Insallah canim benim guzel haberlerini bekliyoruz

Sinav mi vardiii

Ne demek canim benim gozun aydin hcg sonucunu da merakla bekliyorum muhakkak haber ver
Yok telefon şarjdaydı ancak yazdım. Sonra da eşime kazak almıştım 2 tane, birini beğenmedi değişmeye gittik. Yürüyüşü de aradan çıkardık geldim yemek yaptım. Gün bitti. Akşam da ders çalışırım

Ellerine saglik canim ben de dun esime 2 pantolon aldim yazlik. Hatta iyi hatirlattin tadilati bitmistir ugrayip alayim. 17 sinde benimkinin dogum gunu
Annemden döndum bende ev isi yapiyorumm
Mutsuz bir pazar oluyor
Sizleer naptiniz bugunn
Sen niye mutsuzsun kiz hayirdir sabah filizlenmis gulum vardi , komsumun gul agaclari var , ona verdim eksin diye. Onlar da limon agacini buduyordu bi poset limon kaptim geldim simdi de yegenimi seviyorum oyle iste

Sagol Lariiimmmm

Hava guzell ve bizz evlerdeyiz
Vallaa ne bicim pazar
Mis giibi limonta yapp cok severim ben

Daha bugun 7+4 . Bilmiyorum ki? 14lerdemi ogreniliyo.heyecanlandirdin beniiiii Sen biliyomusun yoksaaa?
Canim sacmalama sen 7+4 olamazsin senle aramizda 1 ay yok mu? Ben bile bugun 7+1 im. Yok canim ben hep 12.haftada ogrendim sansliydim gosterdi kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…