Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de bugun yegenimi sevmeye gittigimde milfoy yapti yengen,yedim. Ozlemisim 😍

Allah Allahhh 😳 cok sasirdim seni hep ocak diye tutmusum ya aklimda 😁 ben de gecen c.tesi duydum kalp atisini neredeyse ayni ilerliyoruz oyleyse

Ohhh afiyet olsun cicegimmm kirmizi lahana cok faydali

😁 Ooo kuru diyosun yaniiiii. Hafta ici planima alayim ozlemis olabilirim

Vayyy ben de 6 subatta opu oldum 11 inde transfer oldum 18 inde pozitifi gordum erken donemde 1 hafta sonra kese gecen c.tesi de kalp atisi 😁 yani sok oldum valla
Bende ozlemisimmm bayadir yemiyordum
Esim gececi onun kahvaltisi benim aksam yemegim oldugu icin iyi oldu tukettik🤣
Kalan yarim ayvamla armutumuda yedimm
Bugun yarimlari yeme gunu 🤣
Ve kefirim var son olaraj

Ben de bugun yegenimi sevmeye gittigimde milfoy yapti yengen,yedim. Ozlemisim 😍

Allah Allahhh 😳 cok sasirdim seni hep ocak diye tutmusum ya aklimda 😁 ben de gecen c.tesi duydum kalp atisini neredeyse ayni ilerliyoruz oyleyse

Ohhh afiyet olsun cicegimmm kirmizi lahana cok faydali

😁 Ooo kuru diyosun yaniiiii. Hafta ici planima alayim ozlemis olabilirim

Vayyy ben de 6 subatta opu oldum 11 inde transfer oldum 18 inde pozitifi gordum erken donemde 1 hafta sonra kese gecen c.tesi de kalp atisi 😁 yani sok oldum valla
Bnde kuru yedim hafta içi süper ötesi gitti 🤩🤩

Ohh yarasınnn 🤗🤗 ben bugün tarhana çorbası içtim biraz da mercimekli bulgur pilavı yogurt yedim beybi annem sagolsun 🤗😂
Afiyet olsunnn yarasinnnnnn 🤗
Bende ozlemisimmm bayadir yemiyordum
Esim gececi onun kahvaltisi benim aksam yemegim oldugu icin iyi oldu tukettik🤣
Kalan yarim ayvamla armutumuda yedimm
Bugun yarimlari yeme gunu 🤣
Ve kefirim var son olaraj
Afiyet olsun canim benim bakiyorum da diyet isini ciddiye aliyoruzz kefirler filannn
Canlı renkleri sevmiyor. Yoksa güzel renkler vardı. Adam yaşlı ne yapayım :KK70:
Oyle deme kiz adama yazik 😂😂😂😂 tarzi koyu renkler

Cok guzel canim benim 💛 gule gule giysin enistem 🤗

Yetismeye cok az kaldi minnos . Doktor 6+5 mi demisti
Cuma günü benm transfer tarihine göre 6+5 idim ama doktor 6+3 sün dedi bugün uygulamada 7+0 görünüyor Du buradaki programa göre de öyle ama 6+5 im bakalım bu hafta antepe gittigimde ne dicek 🤗

Afiyet olsunnn yarasinnnnnn 🤗

Afiyet olsun canim benim bakiyorum da diyet isini ciddiye aliyoruzz kefirler filannn

Oyle deme kiz adama yazik 😂😂😂😂 tarzi koyu renkler
Devam tatlimm
Nekdr verirsek okdr iyi diye dusunuyorumm
Arkadasimin abisi vefat ettii ordaydim 2-3 gundur biraz astim ama bu hafta tekrardan asilcam 🥰

Bnm bugn birseyler yerken cok yiyemedim az yiyip kalktım midem bulanıyor gibi oldu istesemde yiyemedim bni salçalı seyler rahatsız etmiyo şimdilik kuuzu
Cok sanslisin gercek istahimin suan olabilmesini o kadar cok isterdim ki
Devam tatlimm
Nekdr verirsek okdr iyi diye dusunuyorumm
Arkadasimin abisi vefat ettii ordaydim 2-3 gundur biraz astim ama bu hafta tekrardan asilcam 🥰
Canim basiniz sagolsun 😑 cok uzuldum gercekten rabbim kalanlara uzun omurler versin
Evet canım bnde dedim Bn 6+5 im transfere göre ultrasona göre 6+3 görünüyor sun dedi
Yakalayacak en kisa zamanda guncel olcusunu annesi guzelce beslennn geliyor minik canavar alttan alttan
😂 Sanırım iyiyim sen nasılsın canimm
Ben de sanirim iyiyim 😂

Canim basiniz sagolsun 😑 cok uzuldum gercekten rabbim kalanlara uzun omurler versin

Yakalayacak en kisa zamanda guncel olcusunu annesi guzelce beslennn geliyor minik canavar alttan alttan

Ben de sanirim iyiyim 😂
Valla her gün 1 bardak süt var 1 tane yumurta var kuru yemiş var yemeklerde herşey yiyorum yogurt aynı şekilde meyve desen her telden bence büyümeli 😂😂
Gelsin deyzesii yakalasın ama doktor 2 gün ara çok bisey degl kafana takma dedi sizin hesapla bizimki tutmaz dedi sonrada

Valla her gün 1 bardak süt var 1 tane yumurta var kuru yemiş var yemeklerde herşey yiyorum yogurt aynı şekilde meyve desen her telden bence büyümeli 😂😂
Gelsin deyzesii yakalasın ama doktor 2 gün ara çok bisey degl kafana takma dedi sizin hesapla bizimki tutmaz dedi sonrada
Hersey saglikli ilerledigine gore olcumun ne onemi var duygusum di mee

Ben de sanirim iyiyim 😂
Ya adet olmadimmmmm 😂😂😂 kendi kendimi avutuyorum sevinmek istemiyorum sanırım iğne gecikme de yaparmış inşallah

Ya adet olmadimmmmm 😂😂😂 kendi kendimi avutuyorum sevinmek istemiyorum sanırım iğne gecikme de yaparmış inşallah
Canim igneden sonra 20. Gune kadar adet olmayanlar var ama gecikme olduysa hemen test yap ki bosuna kendini yiyip bitirme yoksa olmadigini bil regl i bekle en azindan bence

X