Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne yemek yaptiniz kizlar bugun?
Biz esimle bugun balikciya gittik 1 er balik yedik geldik . Ben baliktan nefret ederim normalde ama baligim buyuk olmasina ragmen cucukler icin hepsini yedim 🤗💛
Dolapta kalan yarim paket milfoyum vardi onu yaptim
Ve annemden gelirken dolma getirdim onunla kapattik günü son olarakta meyve yerimm🥰
Yarasinn canim🎈
Balik haftada bir zorda olsa yemeye calis🥰

Canim sacmalama sen 7+4 olamazsin senle aramizda 1 ay yok mu? Ben bile bugun 7+1 im. Yok canim ben hep 12.haftada ogrendim 🤭 sansliydim gosterdi kendini
Valla 7+4.ben ocakta 8gun gec yumurtlamistim , gec dollenme. 😁 sat a gore olmadi yani hesap, ultraschal a gore hesaplandi.5martta , 6+4 cikti .ogun de kalp atisini duydum zaten. 😁

Canim sacmalama sen 7+4 olamazsin senle aramizda 1 ay yok mu? Ben bile bugun 7+1 im. Yok canim ben hep 12.haftada ogrendim 🤭 sansliydim gosterdi kendini

4ocak sat , 21ocakta yumurtladim ben. 😀

Dolapta kalan yarim paket milfoyum vardi onu yaptim
Ve annemden gelirken dolma getirdim onunla kapattik günü son olarakta meyve yerimm🥰
Yarasinn canim🎈
Balik haftada bir zorda olsa yemeye calis🥰
Ben de bugun yegenimi sevmeye gittigimde milfoy yapti yengen,yedim. Ozlemisim 😍
Valla 7+4.ben ocakta 8gun gec yumurtlamistim , gec dollenme. 😁 sat a gore olmadi yani hesap, ultraschal a gore hesaplandi.5martta , 6+4 cikti .ogun de kalp atisini duydum zaten. 😁
Allah Allahhh 😳 cok sasirdim seni hep ocak diye tutmusum ya aklimda 😁 ben de gecen c.tesi duydum kalp atisini neredeyse ayni ilerliyoruz oyleyse
Karniyarik ve kirmizi lahana salatasi🤤yazarken veya okurken tekrar yemek istiyom. Okuduklarimi😂😂😂😂😂😂😬😬😬😬
Ohhh afiyet olsun cicegimmm kirmizi lahana cok faydali
Aferin, yeğenlerim sayesinde yola geliyorsun 😂😂benim kuru fasulye, pilav ve turşuydu
😁 Ooo kuru diyosun yaniiiii. Hafta ici planima alayim ozlemis olabilirim
4ocak sat , 21ocakta yumurtladim ben. 😀
Vayyy ben de 6 subatta opu oldum 11 inde transfer oldum 18 inde pozitifi gordum erken donemde 1 hafta sonra kese gecen c.tesi de kalp atisi 😁 yani sok oldum valla

At hadi merak ediyorum 🤗
Screenshot_20210314_205550_com.android.chrome.jpg

Eklentiler

• Screenshot_20210314_205418_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210314_205418_com.android.chrome.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 16
Ne yemek yaptiniz kizlar bugun?
Biz esimle bugun balikciya gittik 1 er balik yedik geldik . Ben baliktan nefret ederim normalde ama baligim buyuk olmasina ragmen cucukler icin hepsini yedim 🤗💛
Ohh yarasınnn 🤗🤗 ben bugün tarhana çorbası içtim biraz da mercimekli bulgur pilavı yogurt yedim beybi annem sagolsun 🤗😂

X