Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar ben 27 şubatta ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum dün erken gebelik testi yaptım
76126860-43AB-4C5D-9601-66BFAE70BFAF.jpeg

Senin de yuregine saglik canim benim en kisa zamanda rabbim nasip edecek insallah ve sen cok guzel bir anne olacaksin 💛
İnşallah Rabbim o günleri görmeyi de nasip eder inşallah güzel anne olurum 💙 ama önce iki bebek ile senin tecrübelerini dinleyeceğiz bakalım 😍😍 çok heyecanlı ve sen bu kadar emek ettiysen onlar doğdunda Kimbilir nasıl güzel bakacaksın💛

İnşallah ben çok stres yaptm çarsamba kan vericem o yüzden beklemeyi tercih ettim kanda vermedm ama kafam cok karısık
Bende öyle yapicam patadak sevinçten havalara uçmak istemiyorum düşüşü çok acı oluyor en garantisi adet gecikmesi kan testi ama işte dayanamıyoruz evde test yapıyoruz 😊

Merhaba kızlar ben 27 şubatta ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum dün erken gebelik testi yaptım Eki Görüntüle 2800283
Canimm masallah bebek el salliyor 😍 gozun aydin bence hemen gidip hastanede kan testi ver
Arkadaşlarrrrr son 2gun kala test yaptım 2.çizgi çok hafif çıktı belli belirsiz foto da görünmüyor yoksa yukleyecektim ignemin 12gunu bugün çizgi koyulasirmiiiii
Evet koyulasir gebeliktense canim. Insallah kuruma cizgisi degildir yarin tekrar yap canim eczaneden 3 tane test al hergun sabah ilk idrar ile yap insallah koyulasir
İnşallah Rabbim o günleri görmeyi de nasip eder inşallah güzel anne olurum 💙 ama önce iki bebek ile senin tecrübelerini dinleyeceğiz bakalım 😍😍 çok heyecanlı ve sen bu kadar emek ettiysen onlar doğdunda Kimbilir nasıl güzel bakacaksın💛
Bakacagim tabi teyzesi hele bi dogsunlar saglikla herkes onlari cok sevecek 🤗
günaydın kızlar bu ara tüp bebeğe sardım sürekli onu araştırıyorum yazamıyorum nasılsınız .. herşey yolundamı ara ara girirp okuyorum
Canim biz iyiyiz sen nasilsin hangi asamadasin suan 🤗

kızlar selam son adet tarihi 25 subat bu ay femara kullandım 5 gün günde 1 adet. döngümün 14 . gününde yani dün doktora gittim. soldan bir tane çatlamış dedi. sizce sansım var mı ? 8-10-12snde ilişki oldu 11 inde muaynede çatlamıştı dün , aslında dün gece ilişki olsun dedi olmadı. iğne vermedi haliyle. bugün sabah akşam progestan başladım vajinalden.

X